0

Czy twoj nick nawiązuje do kolegi Vito Scallety? :-D

5

Też niezłe ,cos w sensie,, ukryj/pokaz zdjęcie " :-D

0

Jak to nikt nie patrzy na Busquetsa? Zobacz komentarze po wystawieniu ocen. Wiele osób nawiązuje do oceny Busquetsa i go docenia

1

Co wy na to, żeby w komentarzu byla opcja,, dodaj zdjęcie"? Myślę ,że to o wiele lepsze niż wczytujące się linki. Zanim napiszę tą propozycje do Administracji, chciałbym poznać wasze opinie. Pozdrawiam :-)

3

Ja tak samo :D

0

Nie pamiętam tych czasów, ale wiele na ten temat czytałem więc wiem jak wygląda sytuacja :) A ja nienawidzę ludzi zdradzieckich :) Stąd wypowiadam sie na ten temat. Gdybym nie wiedzial to bym ni komentował :P

1

Roberto gra średnio na ŚP?

29

Znalazłem błąd. figo jest z wielkiej litery

0

A ja za skopiowanie komentarza El Jarosława xd

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Co to ma do dzisiejszego meczu?

0

Takie rzeczy to bardziej na La Rambla

0

Może dobrze było by stracić bramke? Ruszyli by się :D

0

Dlatego mówię żeby poczekać :)

0

Dzisiaj to nie jest mecz Messiego. Ale on zawsze gra od drugiej połowy więc tylko czekać : )

0

Jeszcze chwila .Vamos!

1

Roberto nic nie wniesie?

0

Było ze 4 razy xd

0

Naga Broń:) polecam

0

Gra trwa dopiero 10 minut -,-

0

Szybko odpowiedzieli

0

To chyba definitywny koniec Bartry:/
Szkoda

1

Nie pomysl ze sie mądrze, jak jeden z użytkowników tej strony. Po prostu sam zainteresowalem sie jaka forma jest poprawna, a ze nie bylo odpowiedzi to wkleiłem tutaj uzasadnienie:)
Pozdrawiam:)

0

Chyba to, ze nie dostal minut bierze sie z tego ze nie pojechał ..... co ty myśleć nie umiesz? ^^

3

Forma meczy nie jest niezgodna z systemem gramatycznym polszczyzny – ma bliski analogon w postaci formy mieczy, której nikt przecież nie kwestionuje. Jest jednak – jak pokazuje Korpus Języka Polskiego PWN – czterokrotnie rzadziej używana od formy meczów. Poza tym występuje głównie w prasie, drukach ulotnych i w języku mówionym, prawie zaś nieobecna jest w książkach, czyli wydawnictwach, które są redagowane staranniej.
Miłego dnia

0

Roberto nie pojechal chyba na mecz, był artykuł

2

Ktoś tez pomyslał zs to John Terry z gitarą?

0

No i niestety: /

5

A Kaptoum w masce:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?