0

Boję się o ten mecz. Albo będą męczarnie albo pójdzie gładko . Oby to drugie :/
Chciałbym żeby kibice powitali zawodników brawami przy wejściu na murawę i dodali im otuchy.

0

To miała być odpowiedź to głównego komentarza, nie do ciebie :)
Ale jestem na.mobilnej i nie różne cuda.sie dzieją :)
Sorry za pomyłkę, nie chciałem :)
I Zgadzam się z.twoim komentarzem :)

0

W tym momencie czuję się obrażony. Myślę, że mimo wieku 15 lat moje komentarze nie są na.poziomie gimbusa i nie robie z siebie pośmiewiska.A gdyby miałoby od 18 lat to trochę niesprawiedliwe

0

Ja w technikum, tam gdzie chcę iść mam rozszerzoną geografię i angola :)

0

Jak myślicie. Po odpadnieciu we wczesnej ( jak na Barce) fazie ligi mistrzów, Lucho Da pograć Ter Stegenowi w lidze, czy zostaje mu tylko finał PK ?

0

Ja akurat wybieram się do Technikum na Technik Logistyk. Liceum napisałem w sumie odruchowo :)

0

Jedna dziewczyna u mnie spóźniła się 40 minut na Humanistyczną xD

0

No mi poszły dobrze próbne i mam nadzieje ze.normalny nie będzie słabszy :)

0

Na próbnych miałem ze wszystkiego 73%, oprócz historii. Z niej niestety 53 :/ Angielski rozszerzony 55%
Jak poprawię historie to w rekrutacji po przeliczeniu mam 105,6 punkta do liceum :)

5

Pojutrze test gimnazjalny :/

Trzymajcie kciuki żeby poszło mi jak na próbnych :D

6

Finał Sevilla -Liverpool
Atletico - City

Walka liga hiszpańska vs Liga Angielska :)

0

Myślę że każdy zasługuje na obiektywną krytykę :)

1

Mowie o ostatnim miesiącu i nie mówię o transferach. Ostatni miesiąc
Sociedad - można powiedzieć że była rotacja
Atletico
Real
Villareal

Nie było gdzie zrobić rotacji, bo rotacja to w.sumie było to samo co oddanie punktów.

0

Hmmm... Po Przeczytaniu oceny ter Stegena postanowiłem, że nie będę kontynuował czytania.

0

Ogólnie to tak, ale szkoda wystawić jedynkę Mascherano, ter Stegenowi, Roberto a nawet Turanowi :/

0

A kogo miał wystawić na Real? Bartra -Vermealen?
Na pierwszy mecz Turan-Roberto?
Może i było mało rotacji, ale nie ma ławki

0

Może teraz ustawić Czarno białą Stronę? :
I czy tylko ja mam wrażenie że gra nie idzie gdy Messi wchodzi do środka pola?
Bo myślę, że ta pozycja nie jest mu pisana.

0

Ma ktoś może linka do błędu Neuera?

0

Co by tu powiedzieć...
Atletico było w dwumeczu lepsze, nie ma co się oszukiwać. Jednak jest mi bardzo przykro, że taki spadek formy i słaby okres przyszedł akurat teraz i pozbawił nas szans o obronie LM :(
Tak czy siak
Dumni po,zwycięstwie, wierni po porażce!
I tak jesteście najlepsi!
Vamos Barcelona!

0

Telewizjada mi śmiga jak ta lala :)

0

Mam takie pytanie. Ale liczę na szczere obiektywne odpowiedzi. Wierzycie , że Benfica może powalczyć , czy uważacie , że już Bayern jest w półfinale?

A co do naszego meczu. Nieważne ile, byle by wygrać . Vamos Barca!

0

A nie , przepraszam to Messi

0

Co masz do Szpaka? :D
Może lata już nie te , ale sam jego głos daje atmosfere :D

1

Ano chyba że tak.
Bo z tego co widziałem ogólnie, to zdania były podzielone

0

Niestety :/
Widzę, że też fan Star Wars :D

0

Każdy pisał?
Wątpię...

0

Nie wierzyłem. Ale zawsze jakaś nadzieja jest.

0

Real w 1/2,oficjalnie.

0

Zawodnik podoba się Luisowi Enrique xD

0

No na pewno lepszy niż Brych ( chyba tak się pisze)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?