0

Oo obejrze na pewno:)
Dzięki wszystkim! :)

0

Oczywiscie wiem, mowie tylko jak to było ze strony kupującego:)

0

Osobiście nie polecam żadnych butów z CCC, słaba jakość i zawsze problem z reklamacją. Przynajmniej u mnie w rodzinie sporo było takich przygód:)

22

Dzień w dzień tylko piszą, że jutro Wielki dzień i przełom :/

0

U mnie w mieście czeka się do 10 dni:) Dzięki:)

0

W sumie u mnie 3/4 klasy jest z minimum czerwca :P

0

Co sądzicie o zasadach w prawie jazdy od czerwca?
I czy jeśli jestem z początka maja to bedą mnie obejmowały jeśli zdam np. 6 maja? :)

1

Ciekawe czy to aż taka nieudolnośc czy specjalnie ,,komiksowy" styl :)

1

7

Ktory kazdy news daje w nowym komentarzu :/

0

Jak reset nie pomógł to jest to bardzo poważny problem niestety :/ Oby do końca stycznia dali rade

1

Moze Bartomeu nie może Microsoft Worda ogarnąć, ze tyle to trwa

0

Haha no ja własnie pierwszą angielską zauwazyłem ;P

0

A no widzisz, zaskoczyłeś mnie bardzo bo chyba był kapitanem? Zobaczymy jak to sie potoczy :)

2

Haha, w skrócie z tego co zrozumiałem to dziecko urodzilo sie przedwcześnie, poważnie chore i dzień dzień z pomocą lekarzy walczy o zdrowie/życie :)
Nie hejtowac jak sie pomyliłem :)

11

Nic do Ciebie nie mam, ale widać, że chcesz być drugim BarcaInfo ale nie pisz pod każdym komentarzem, że ktoś był szybszy o minute czy to, że to własnie ty dałeś podobnego newsa.
Nie jest to żaden hejt tylko raczej propozycja do przemyślenia bo robisz całkiem fajną robotę jak na (chyba) pierwszy dzień. Trzymaj się. Pozdro:)

3

0

Czemu nie uwzględniłes na bramce Llorisa? Zrezygnował z gry czy jak? Pytam serio :)

0

Ja mam 7731 :P

1

Myślę, że koło 19-20 :)

3

Wczoraj krązyly plotki, że to Sterling, ale śmierdzi mi to fejkiem na kilometr. I podobno nie urodzila tylko chce sie podać aborcji. Myślę, że nie ma w tym żadnej prawdy ale nie takie rzeczy świat widział :p
Ps. Na dole masz, że urodzone przedwczesnie ale problemy zdrowotne. Sto wersji:)

Pss. Silva własnie wyjaśnił to na Tweeterze )

0

Znasz te wszystkie druzyny czy po kursach lecisz? Xd
Bo widze, że obstawiasz nawet 3. Ligę Kambodży :P

2

Ja sie nie rozczarowalem jakoś bardzo:)

0

W sumie racja, zgranie w czasie :D
Pozdrawiam:)

0

A jaką by dostal nagrode zwycięzca tych malin? ;P

0

Nie potrafi docenić ciężkiej pracy :P

1

Mi ostatnio w Ekspercie nie wszedł jeden mecz, a jak się przegrywa to jest się bogatszym o doświadczenie, pamiętaj :D

0

A podobno chcą stadion powiększyć. Pomysł bez sensu na moje oko :)

0

Koszulka świetna, jednak ja bym darował sobie ten guziczek na środku i nic tam nie wstawiał. Ale oczywiscie koszulka kozacka. 9/10 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?