- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1175 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1175 Culés
4
Wczoraj gdyby Skelleftea wygrało w hokeja byłbym o stowke za trojke bogatszy, prowadzili 0:4 przed 3 tercją i zremisowali 4:4, hahaha xD Stracili gola 27 sec przed końcem czasu, ech ten hokej
0
@Socjopata Znasz te wszystkie druzyny czy po kursach lecisz? Xd
Bo widze, że obstawiasz nawet 3. Ligę Kambodży :P
1
@gorgota Czasami coś z hokeja wrzucam tak samo z kosza, zerkam tylko na aktualną formę i bezpośrednie pojedynki między tymi drużynami
0
@Socjopata Jak masz cos na dziś to wrzuć :D
0
@svensonFCB Właśnie zerkam na flashscore. :D
0
@Socjopata Oczki czekam :D
0
@svensonFCB Ja dziś zlepiłem coś takiego :D W tym roku póki co wszystko wchodzi więc jest Dobrze :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk4MDE4NDAyNzkwMTQwMDrKdEo8S5FNHBXO1/I=&kind=MAIN
1
@Pusshi Ok :D bede miał Cie na oku i zobaczymy jak ci sie udaje :D
2
@Socjopata Najsmutniejsze jest jak zlepisz kupon, którego nie wyślesz a on wejdzie..:D
0
@Pusshi Na Sydney bym uwazal z tym overem. :D Chociaz juz gol padl, niezle xD
1
@Socjopata Newcastle na 13 meczy w 12 było over 2,5 Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli :D
0
@Pusshi Zaczne ich grac tak samo jak Al Ahly i TNS, haha
0
@Socjopata Ehh to może zacznę szukać już nowej drużyny na overki..xd TNS ostatnio elegancko spieprzyło mi kupon :)
0
@Pusshi Dałeś ich wygraną? :D Wolę ich grać na overy xd
0
@Socjopata "Na podbicie kursu" XD
1
@Pusshi https://i.imgur.com/bYINPEg.jpg co może pójść nie tak można by powiedzieć. :D
0
@Socjopata Efekt nowej miotły w Las Palmas zadziała zobaczysz :D