gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są gracze, już 10. Rok w Styczniu ;P
Zerknę jutro na ten serwerek :D
2
Jemu chyba chodzi o taką 3D i o wiele większą niż A4 :)
1
Taktyczny xd.
0
Pirlo z tego co wiem to ma bodajże 36 Pace'a więc ciężko:)
0
Uważam tak samo, w tej chwili zdecydowanie TOP1.
No może Benzema troszke lepszy:)
0
Ma ktos moze linki do dzisiejszych obron ter Stegena? :)
1
To zaraz Real o walkowera się będzie ubiegal ;P
1
Ogolił się ;P
0
Jak Kane nie strzeli 5 goli w 2 meczach to Leo ma złotego buta:)
6
Dla wszystkich ktorzy szukają tapety:
https://zapodaj.net/6c9abe27219bf.jpg.html
Bóg Piłki!
0
A Casemiro? ;P.
1
Campeones Campeones ole ole ole!
Wiem, że nie ma jeszcze mistrzostwa ale trzeba świętować zakończenie roku na tronie!
0
Jak czasem widze Roberto to myle go z Messim. Naprawde chlopak ma ten zwód i kontrole piłki
3
Busquets chcial go przeprosic a ten mu ręki nie podał.
Widać, że przegrywający Real
11
Ter Stegen jest w tej chwili Najlepszy na świecie. Bez dwóch zdań
1
80 :).
0
Brawo ter Stegen!
Aż ciężko nadązyc komentarze pisać :P
0
Brawo Verma!!!
9
Barca w trybie oszczędnym, ekonomicznym jak to moqi komentator
Wygrywa 2:0 z Realem xd
0
Gooooool!!!
Jeszcze Real w 10'
Jazda z nimi!
Vamooooos!
0
Karny!!! Dawaj Leo!
0
Hehe dobre. Na pewno nie:)
1
Dawać go na KSW dzisiaj
1
Wreszcie sie obudzilismy! Real sie musi teraz otworzyć!
1
Jeeeeeeest!!!! Jazda z nimi!!!
0
Masz ode mnie 11 poleceń :)
8
Teraz ta powtórka i no look pass ;D
0
Karny! Hahaha :D
0
Casemiro to zawodnik ktorego najbardziej nie lubię. Już chyba Ramos mniej irytuje za sam widok
0
Wlasnie tak myślałem, że trzeba będzie lutowac :/
Dzięki :)