3

Gomesem?
Chyba Chygrynsky'm

0

Pytanie do obeznanych:)

Jest jakaś możliwość przepisać się z drugiej klasy technikum do drugiej klasy innego technikum zdając wcześniejszy rok w nowej szkole? :)
Nigdy orłem z matmy nie byłem ale zawsze tą 2-3 sie wyciągało. A dziś pisalem poprawe bo miałem zgrozenie, napisalem 16/17 punktow i wychowawczyni powiedziała, że i tak mi nie poprawi dla motywacji. Dodam, że moje oceny to 1,2,1,5,3.
W ten sposób nie widzi mi się spedzic jeszcze 2,5 roku w tej szkole bo to po prostu kosztuje za dużo nerwów i stresu.

0

Andre Gomes 41? :P

45

Real w tym roku 0 zwycięstw w lidze :P

0

13 :)
dziś było +17 i zagrali jeden zaległy:)
Teraz maja tlko 1 mecz mniej )

9

Co mecz Realu widze tylko, że nie mogą wiecznie tracić punktów po czym beka xd
Myślę, że to ju nieaktualne i mogą jednak tracić :D

2

Przewiduje duzo zielonych pod tym komem xd

48

Real Madryt popier*oliło, rozdaje punkty gdzie popadnie

1

Skumałem po chwili :P

0

Rozumiem rozumiem, też lubie przekaz w piosence ale jego mi po prostu wpadaja w ucho:)

On ma swietny glos do rapu :)

Jak chcesz naprawde rap z przekazem polecam Fandango Gang:)

Osobiście bardziej podoba mi się newschool (pewnie z racji wieku) ale sporo oldschooli tez uwielbiam:)

0

A mi Kruk własnie siadl :D
Taki troche inny styl niż DAMN (a nawet zupełnie inny) :)

0

Bez wchodzenia wiem, że chodzi o Half Dead:)
Swietna nutka:)
Ogolnie ReTo to moj Ulubiony raper( nie wzoruje sie na nim ani nie jest dla mnie żadnym autorytetem), jego kawałki naprawde wpadają mi w ucho:)

6

Ona chyba kiedys mowila ze jej imie Pisze się: Antonela
Nawet na kubku widać :D

4

Raczej siądzie:)
Celta u siebie a Real jakiejś żelaznej obrony nie ma:)

0

Pytanie do ktorego pewnie zleci sie spora liczba sob krytykujących no ale:)

Co sądzicie o ReTo? Nie dawno wydał nową płytke i chcialbym posluchac opinii:)

0

Pierwsze zdjecie jakby mial wklejoną twarz :P

0

Żadnego podobieństwa nie widze :P

0

A masz 12 zielonych :)

0

Gdybym nie wypił to bym tego nie napisał ale wyjde jeszcze w przyszłym tygodniu i w wakacje ;P

1

Wyszedlem na miasto i taka i informacja :D
Vamooooos!

0

Następcy do gry czy pobierania pensji?

1

1. Wyjscie z klatki. Bierzesz pasek na finishera robisz. Wychodzisz z ringu i robisz irish-wipa rywalowi na klatke. Najlepiej ze strony stołu komentatorskiego na dole (prawt dolny róg) jak stoi on oparty o klatkę po tym irish wipie wtedy podcjdzisz i powinno wyskoczyć OMG, naciskasz i i klatka sie rozlatuje w tym miejscu i mozna wyjsć:)
2. Połozenie na stole. Robisz irish wipa na tą najdluzszą cześć stolu. Jak lezy oparty o niego naciskasz bodajze prawy analog w górę jak przy nim stoisz bądź po prostu ,,A" , wtedy zostanie położony na stole :)

Daj znać czy sie udało :)

4

Nie warto, żenada:)

0

Na xbox360 na klatke wchodzi sie LB gdy jesteś na zewnątrz klatki :)
Stól komentatorski da sie zniszczyć gdy używasz finishera jako OMG gdy rywal lezy na stole, a Triple Powerbomb niestety nie wiem:)

1

To Nikolić będzie grał z Turanem ;P

2

Haha media donoszą, że po weekendzie ma nastąpić Poniedzialek xd
Ktory to tier? :D

23

Jak Masche strzela to wygryeamy minimum 5 golami :)

0

I gra od X czasu więc bez regularności ciężko od razu wyjsc na najwyzszym poziomie

0

Mnie własnie tez zamurowało xd

0

Przewiń strone z godziny około 15-16 :)
Koleś wrzucał 100 newsów i wszystko minuta po minucie w oddzielnym poście:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?