0

@mkord a ja myślałem, że nie trafia ;D

2

Brawo LUki!!!
ale poklepali i jazda z Nimi!!!!
(L)

0

@Majowy_ Powód jest prosty. Kluby wola przepłacać i mieć zawodników na już (czyt. z zagranicy) niż czekać latami aż młodzi się ograja. To raz a dwa trzeba mieć trenera który na tych młodych stawia a jak wiesz w Polskiej kopanej wynik jest ponad rozwój. Dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy w Europie.

0

@PatrykBarca No nie dziwię się bo to zwykły placek jest.

3

Wszystko idzie na stronę Pankova ktory jest objeżdzany jak junior.

3

Brawo Legia!!!!
Jedziemy z NImi!!!!
Walczyć Panowie walczyć!!!

0

@Barcasub Priv

1

@Kgorecki2500 Będzie dobrze ;)
@UTOPIA Mnie niepokoi ten cienki jak sik pajaka Pankov i słabo rozgrzani Barcia i augustyniak. Dzisiaj najważniejsze to nie przegrać. ;)
W rewanżu pełne trybuny i jedziemy z NImi ;D

5

Jeszcze godzinka.... (L)❤❤❤

/photo/1

0

@Pnog37 Tylko tak się zastanawiam czy optymizm w Bilbao oznacza dokładnie to samo co w Barcelonie? ;D
W Barcelonie optymizm oznacza, że można się rozejść i nic z tego nie będzie.
W Bilbao pewnie oznacza zupełnie coś innego ;D

2

"Bilbao jest bardzo optymistycznie nastawione do pozostania Niko na kolejny sezon. Nie ma na tę chwilę, żadnych rozmów o transferze." - Fabrizio Romano.
Moim zdaniem będzie tak. Laporta dostał informację od NIko, ze w tym sezonie nic nie będzie i Laporta robi ten sztuczny szum w mediach aby pokazać Cule, że próbowali i ostatecznie się nie udało.

2

@juarez ale to wisiało w powietrzu. Tacy Gladiatorzy nie moga grać wiecznie i wiadome jest, że musza przyjść chude lata. Za kilka lat znowu wróci jakaś większa rywalizacja tak jest w sporcie.

1

@Mario96w ja myślę, że jest optymizm w tej sprawie.

15

@Zoker TOP 5 Flopów i 3 z nich należy do Barcelony. Niezły wynik ;D

3

Szpaku co Ty robisz?

4

@jacobFCB Podoba mi się determnacja tego wykładowcy widać, ze bardzo mu zależy aby nieuk zrozumiał, że jest w błędzie. Kiedyś miałem takiego wykładowcę, który powiedział, że zdajac u Niego nie możemy przynieść mu wstydu w późniejszej praktyce zawodowej. I widać, ze tu jest podobnie. No brawa dla wykładowcy widać, że dba o swoja renomę i ja to szanuje.

0

@Arden Nie znam się na tym, ale uważam, że powinno być wojsko zawodowe. Pamiętam komisje wojskowa moja i moich rówieśników i 3/4 z nich nie chciało iść do woja.
Jestem za równouprawnieniem i Kobiety również powinny odbywać taka służbę. Chyba w Izraelu tak jest, ze kobiety normalnie służa w wojsku.

2

@KonopaaEagle Może masz rację i faktycznie kwota nie jest z kosmosu natomiast młody chłopak i już tak poważny uraz i tu już zapala się czerwona lampka, ze to będzie kolejny połamaniec. Życzę mu mnóstwo zdrowia i niech się rozwija.

3

@KonopaaEagle Kurcze zerwane wiazadła to poważny uraz i rzadko kiedy zawodnicy wracaja do formy po takich historiach a co dopiero młody chłopak.

0

@FcPortoFan1999 Legia musi koniecznie powalczyć z Brondby. Koniecznie w razie ewentualnego awansu w 4 rundzie sa dwie słabsze ekipy. Więc mocno liczę na to, że zobaczymy dwie Polskie ekipy w Europejskich Rozgrywkach Ligowych.

0

@FcPortoFan1999 To znaczy, że LK to jest właśnie miejsce mistrza Polski.

0

@FcPortoFan1999 Moim zdaniem Jaga i tak nie celowała w LM tylko właśnie w LE czy LK. Bo tam realnie jest szansa coś ugrać. Niestety, ale na LM to za wysokie progi brak doświadczenia i takiego cwaniactwa wychodzi na arenie Europejskiej.

0

@Kgorecki2500 No to trzymam kciuki abyś dostał bilety to super przeżycie. ;)
Ja w ŚLask nie wierzę bo tak jak wspomniałem za dużo kłopotów strasznie się osłabiliście przed sezonem i to bardzo widać. O awans będzie mega mega trudno. ;)

1

@Kgorecki2500 No niestety chyba wszyscy eksperci jednym głosem mówili, że Ślask nie da sobie rady. I to chyba koniec przygody Wrocławia w poważnej piłce Europejskiej.
Ślask ma za dużo kłopotów i to widać czy to w Ekstralidze czy w LK.

5

@Arden a mówia, że w Polsce nie da się godnie zarobić. Okazuje się, ze jednak można ;D

0

@kulek22 To jest argument Za ;D
No ale przecież mógł poprosić szefuncia aby mu udostępnił na tydzień Jacht, panienki i trochę szynki i wszystko by było załatwione. ;D
No sorry, ale traci tu amatorka ze strony marnego Deko.

1

@Arden No i chwała mu. Chłop troszkę tej poważnej piłki widział, pół świata zwiedził a i trochę tej szynki się zjadło ale od tego masz ludzi aby załatwiali sprawy w klubie. To co ten Deko robi ja się pytam?

0

Skoro Laporta bierze się za transfery to jak słaby musi być Deko?

0

Dobra można wyłaczyć. Teraz wszystkie siły w walce o braz.

0

amerykańce wszystko bronia i kończa wszystko co maja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?