La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

1

Niestety Śląsk przegrywa 0-2. Ale patrzę na statystyki to chłopaki próbowały chyba. Zawsze przegrać 0-1 lepiej niż 0-2 ale ja bym jeszcze WKSu nie skreślał w rewanżu.
@mrboom @FcPortoFan1999 @Stinger_ @fart

1

@Kgorecki2500 no właśnie tak patrzyłem na statystyki, to aż w szoku byłem. Z tym, że meczu nie oglądałem, a statystyki nie zawsze oddają rzeczywistość boiskową.

1

@Kgorecki2500 No niestety chyba wszyscy eksperci jednym głosem mówili, że Ślask nie da sobie rady. I to chyba koniec przygody Wrocławia w poważnej piłce Europejskiej.
Ślask ma za dużo kłopotów i to widać czy to w Ekstralidze czy w LK.

2

@mrboom Wiadomo. Dlatego to podkreśliłem. Nie miałem nerwów oglądać bo kupon postawiony i patrzę żeby weszło wszystko xd
@fart Ja się spodziewałem pogromu 0-4 xd Zobaczę, jak będzie dane to może znowu się na rewanż wybiorę

0

@Kgorecki2500 Bez lepszej skuteczności to nie ma czego szukać w rewanżu :(

0

@Kgorecki2500 No to trzymam kciuki abyś dostał bilety to super przeżycie. ;)
Ja w ŚLask nie wierzę bo tak jak wspomniałem za dużo kłopotów strasznie się osłabiliście przed sezonem i to bardzo widać. O awans będzie mega mega trudno. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?