La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1366 Culés

7

Jakie to jest piękne haha

Piotr Poręba ze Sport.pl ustalił, że zarabiający miesięcznie 160.000 PLN w Śląsku, Patryk Klimala ma w kontrakcie zapisane premie za strzelone gole

Co ciekawe, zapis nie dotyczy tylko Ekstraklasy To oznacza, że napastnik dostaje również dodatkowe pieniądze za bramki strzelone w III-ligowych rezerwach

Ostatnio hat-trick z Górnikiem Polkowice i najpewniej sowita premia na koncie 26-latka.


5

@Arden a mówia, że w Polsce nie da się godnie zarobić. Okazuje się, ze jednak można ;D

2

@Arden Ja nie wiem kto ich uczył ale to raczej uczą na podstawach prawa, że zapisy powinny być precyzyjne xD

5

@Arden najlepsze combo to jest to z kibicami i transferem.
Był już dogadany z belgijskim klubem, ale kibice Śląska, zaczęli pisać kibicom tamtej drużyny, że jest słaby itp. o kibice tej drużyny wywarli presję na zarządzie i transfer upadł.
Reasumując, kibice Śląska, którzy chcieliby się pozbyć Klimali, swoją "działalnością" sprawili, że Klimala został i dymą ich klub na hajs

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?