fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No nareszcie jakaś konkretna dawka optymizmu. Oby tak dalej.
0
Brawo Djoko!!!
Oby tak dalej
1
@AlexDark00 I jestem przekonany, ze wszysycy jak tu jesteśmy to cieszymy się z tego. Natomiast tak jak powiedziałem młodzi musza grać bo inaczej z tego potencjału nic nie będzie. ;)
0
@AlexDark00 Tylko żeby te diamenty mogły świecić pełnym blaskiem to musza grać. I nie po ostatnie 10-15 minut tylko pełne mecze aby się rozwijać i uczyć od najlepszych. a tu w Barcelonie nie zawsze się to udaje.
13
@Arden O kurła.... na szczęście z Faye to kawał chłopa i pewnie szybko to rozchodził.
Na innym zawodniku mogło to się skończyć jakimś złamaniem.
0
@pioz123 dobrze zarobić? w obecnej Barcelonie? no nie.
Będziemy zarabiać jak pozyskamy dyrektora z prawdziwego zdarzenia, a nie podrabiańców którzy nic nie potrafia.
0
Najważniejsze, że nie było kontuzji żadnej.
1
@Rhoo Kibice nie sa warci 100 mln więc moga w nich walić pioruny. Proste. ;)
1
Dobra szkoda na to czasu. Obejrzy się powtórkę.
0
Walimy te wrzutki.
0
Teraz tak sobie patrzę na skład wrzutków i tam gra Cebulos. Ja myślałem, że ten gościu już karierę zakończył xD
1
@MesQueUnClub96 Kiedyś te głupie zabawy tego pokemona skończą się tragedia. To aż się prosi o to.
2
Brawo Porto a ja tylko dodam, że koszmarny debiut w bramce Sportingu zaliczył były bramkarz Rakowa - Kovacević.
Było 3-0 a skończyło na 4-3.
1
@Culer9002W Football amerykański gra się na całym świecie nawet w Polsce jest profesjonalna liga. Z bejsbolem jest tak, ze sa jeszcze co najmniej dwie silne ligi. Japońska i chyba Meksykańska.
Dla amerykanów grv na spadki czy też tworzenie innch słabszych lig jest nieopłacalne bo nikogo nie interesuje kopanie się po jajach w Ligach B, C i D. W NBa mamy G League i to najlepszy przykład gdzie zaplecze NBa nikogo nie i interesuje. To po co to tworzyć? ;)
Szkoda na to czasu, pieniędzy i tych młodych chłopaków którzy będa się rozwijać tylko u boku gwiazd. ;)
I tak jak pięknie napisał @Adran360 w najlepszych ligach w Usa bije się ciagle Elita najlepsi z najlepszych i to jest mega zajebiste.
W Europie nie ma czegoś takiego.
1
@Ls0811 @Matheu12 To prawda ekononomicznie TOP i podejście sportowe również opanowali perfekcyjnie. Bo zobacz niby debilny system bez spadków w NBa a nikt na świecie nie jest w stanie ich pokonać mam na mysli koszykarzy i koszykarki. To jak to jest? ;)
po prostu My Eurpejczycy nauczyliśmy się grać w ligach gdzie sa spadki, które w żaden sposób nic nie daja bo jak ma to się do rozwoju jednostki, która z nvjwyższej klasy spada do słabszej i kopie się po jajach?. amerykanie wpadli na zupełnie inny pomysł. Mianowicie zamiast wprowadzić debilny proces spadków postanowili wprowadzać na zasadzie DRafTów (NBa, NFL, MLB czy NHL) młodych zdolnych chłopaków, aby walczyli ciagle z ELITa. Ten proces ma sprawić aby Ci młodzi ciagle, ciagle i ciagle uczyli i rozwijali się przy najlepszych. I jaki jest efekty tego zamysłu?
Popatrzmy:
NBa najlepsza liga świata
NFL najlepsza liga świata
NHL najlepsza liga świata
MLB jedna z najlepszych lig na świecie. ;)
jak na debilny system bez spadków to całkiem nieżle ;)
0
@Rust_Cohle Oczywiście to Hernangomez
1
@Sulimo Moim zdaniem ocenę obecnego zespołu poznacie dopiero z poważnym rywalem. Bo z całym szacunkiem, ale Gdańsk to walczyć bedzie o utrzymanie. Więc na poważniejszy test trzeba zaczekać do meczu z Rakowem za tydzień.
0
@tadzik447 a gdzie tam normalna kobieta ;)
0
@tadzik447 Nic z tych rzeczy to bardzo porządna kobieta jest. ;)
0
@tadzik447 Legia!!!! wiadomo ;)
0
@negreanu No nie tylko Stal bo w tym roku tych kandydatów do spadku jest co najmniej kilku.
3
@Azi I tak to jest w życiu. Jedni walcza z całych sił aby przeżyć jeszcze jeden dzień i nacieszyć się życiem, a drudzy swego życia kompletnie nie szanuja.
0
@NeroTFP1 @Encore Czyli jest spora szansa na to, że będziemy w strefie medalowej? tak
Te amerykańce również sa do ogrania.
0
Czyli co ta Słowenia jest dla Nas za silna? dalej pewnie Brazylia, która również jest do ogrania.
0
@Derean Tak ;D
1
Ogladam sobie sparing (audi Tour) Baja z Totkami alez Bawarczycy bawia się z Kogucikami. Piłeczka chodzi jak ta lala.
0
@Messibestplayerintheworld Nareszcie jest odrobinka OPTYMIZMU. Brawo
0
@TR3YWAY Olmo wjeżdża na lewe skrzydło xD
0
@priest9999 a jeśli przegramy z Italia to na kogo wpadamy i jak bedzie wygladała drabinka w kolejnych rundach?
2
@Arden ale jest problem...
bo zawsze znajdzie się jakaś kurw... która się rozpruje i tyle będzie po tym świetnym planie.