0

Jeden pisze kontakty są kiepskie z Messim a drugi że coraz lepsze ,że też chce się wam rozsiewać te ploty .

3

Ten Xavi to chyba się nigdy nie opamięta więcej więcej :-)

1

Powinno brzmieć wzmocnienie boków obrony po pozbyć się nadmiarowych graczy !

0

@Gruak widać za szybko szkołę skończyłeś .

7

@PatrykBarca ale zdajesz sobie sprawę że rozgrywający też mysi uczestniczyć w pressingu ?! Już widzę jak Messi biega do obrony .

4

To jeszcze niech o Suareza Xavi poprosi bo on też kiepsko pożegnany i nie ma klubu. Roberto już przgarnięty . Teraz przynajmniej mamy prawe skrzydło ktore żyje bez Messiego.

1

@Clue już doszedłeś czy jeszcze potrzebujesz trochę słów:-)

30

Oby nie ten rozdział już zamknięty inaczej znowu będzie podaj do Messiego bo będzie mu smutno. W tym wieku będzie miał raczej zły wpływ niczym Ronaldo. Własne liczby pewnie wykręci i tyle.

1

@Pawel13sz po za nami to chyba dla nikogo nie był priorytetem , ciekawe czy znowu nie ładujemy się na minę.

0

Jak patrzę na skład M.City to szału nie ma na ławce , mocno się osłabili przed sezonem biorąc tylko Haalanda.

0

@Criss18Barca weź te swoje mądrości zostaw na koniec sezonu .

1

@barcanawieki po sezonie się okaże kto kogo wydymał:-)

1

@Cwaniak4 Każdy już wie że musimy nawet ci na sprzedaż będą teraz stawiać warunki że karta w ręku albo za grosze bo trzeba zwolnić limit !

0

Jaracie się Alemanym a on po prostu zapłacił tyle ile Sevilla chciała :-)

0

@Batys Pewnie wypłaci im tyle ile się należy z kontraktu i wtedy pójdą:-)

0

@Marcelinho99 to będzie oddawanie za grosze byle zwolnić limit płacowy!

0

Lipiec nie długo się kończy a my pozbyliśmy się raptem tylko Langleta z pierwszej drużyny. Super strategia na kupować ile się da będzie raźniej na trybunach :-)

1

@szymon6847 Taki z ciebie ekspert i znawca a nawet nie wiesz że już twój zawodnik sprzedany. Sam się zaorałeś :-)

8

Więcej kupować więcej:-)

7

Oby Chelsea wzięła tego Francuza, nie wart szumu jaki się w kolo niego robi !

2

Niech go biorą i skończy się ta szopka , zaraz będzie czwarta i kolejna dźwignia i przepłacanie!

2

@Pinokio koleś nie jest wart tych pieniędzy zagrał jeden sezon w miarę dobrze a i tak popełniał błędy i łapał głupie czerwone kartki. W tej chwili nikogo jest Garcia przyszedł Christiansen dać im szansę. Xaviego trochę fantazja ponosi z tymi transferami a mamy jeszcze tyle szrotu do pozbycia się.

0

Oby Chelsea się nie poddała i go wyciągnęła z Sevilli .

0

A tu jeszcze Kounde im się marzy !

0

@JarekS Barcelona to niestety nie poligon szkoleniowy i biorą tylko takich o których ktoś się licytuje. Ale mam nadzieję że na tego Francuza nie dadzą się nabrać i ktoś da więcej.

0

Neto ,, nie jest przekonany czy będzie pasował do drużyny " bo niby co że będzie musiał bronić więcej niż do tej pory ? Wtf

1

@Volk ale bzdury nie których trzyma jeszcze po weekendzie ○)

4

I oby go wzięli I nas wyręczyli!

0

I kolejny którego będą sprzedawać przez 5 lat a chętnych będzie brak !

3

Kupić wszystkich nie sprzedać nikogo a potem oddawać w promocji lub za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?