dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden pisze kontakty są kiepskie z Messim a drugi że coraz lepsze ,że też chce się wam rozsiewać te ploty .
3
Ten Xavi to chyba się nigdy nie opamięta więcej więcej :-)
1
Powinno brzmieć wzmocnienie boków obrony po pozbyć się nadmiarowych graczy !
0
@Gruak widać za szybko szkołę skończyłeś .
7
@PatrykBarca ale zdajesz sobie sprawę że rozgrywający też mysi uczestniczyć w pressingu ?! Już widzę jak Messi biega do obrony .
4
To jeszcze niech o Suareza Xavi poprosi bo on też kiepsko pożegnany i nie ma klubu. Roberto już przgarnięty . Teraz przynajmniej mamy prawe skrzydło ktore żyje bez Messiego.
1
@Clue już doszedłeś czy jeszcze potrzebujesz trochę słów:-)
30
Oby nie ten rozdział już zamknięty inaczej znowu będzie podaj do Messiego bo będzie mu smutno. W tym wieku będzie miał raczej zły wpływ niczym Ronaldo. Własne liczby pewnie wykręci i tyle.
1
@Pawel13sz po za nami to chyba dla nikogo nie był priorytetem , ciekawe czy znowu nie ładujemy się na minę.
0
Jak patrzę na skład M.City to szału nie ma na ławce , mocno się osłabili przed sezonem biorąc tylko Haalanda.
0
@Criss18Barca weź te swoje mądrości zostaw na koniec sezonu .
1
@barcanawieki po sezonie się okaże kto kogo wydymał:-)
1
@Cwaniak4 Każdy już wie że musimy nawet ci na sprzedaż będą teraz stawiać warunki że karta w ręku albo za grosze bo trzeba zwolnić limit !
0
Jaracie się Alemanym a on po prostu zapłacił tyle ile Sevilla chciała :-)
0
@Batys Pewnie wypłaci im tyle ile się należy z kontraktu i wtedy pójdą:-)
0
@Marcelinho99 to będzie oddawanie za grosze byle zwolnić limit płacowy!
0
Lipiec nie długo się kończy a my pozbyliśmy się raptem tylko Langleta z pierwszej drużyny. Super strategia na kupować ile się da będzie raźniej na trybunach :-)
1
@szymon6847 Taki z ciebie ekspert i znawca a nawet nie wiesz że już twój zawodnik sprzedany. Sam się zaorałeś :-)
8
Więcej kupować więcej:-)
7
Oby Chelsea wzięła tego Francuza, nie wart szumu jaki się w kolo niego robi !
2
Niech go biorą i skończy się ta szopka , zaraz będzie czwarta i kolejna dźwignia i przepłacanie!
2
@Pinokio koleś nie jest wart tych pieniędzy zagrał jeden sezon w miarę dobrze a i tak popełniał błędy i łapał głupie czerwone kartki. W tej chwili nikogo jest Garcia przyszedł Christiansen dać im szansę. Xaviego trochę fantazja ponosi z tymi transferami a mamy jeszcze tyle szrotu do pozbycia się.
0
Oby Chelsea się nie poddała i go wyciągnęła z Sevilli .
0
A tu jeszcze Kounde im się marzy !
0
@JarekS Barcelona to niestety nie poligon szkoleniowy i biorą tylko takich o których ktoś się licytuje. Ale mam nadzieję że na tego Francuza nie dadzą się nabrać i ktoś da więcej.
0
Neto ,, nie jest przekonany czy będzie pasował do drużyny " bo niby co że będzie musiał bronić więcej niż do tej pory ? Wtf
1
@Volk ale bzdury nie których trzyma jeszcze po weekendzie ○)
4
I oby go wzięli I nas wyręczyli!
0
I kolejny którego będą sprzedawać przez 5 lat a chętnych będzie brak !
3
Kupić wszystkich nie sprzedać nikogo a potem oddawać w promocji lub za darmo.