dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To teraz weź dupę w troki i zasuwaj by wszystkim udowodnić że się mylili a nie ciągle się użalasz !!!
0
@kamilos1214 jak będziesz czekał do końca wypowiedzenia czyli do grudnia , to myślisz że jak pójdziesz do nowego to od razu weźmiesz tydzień wolnego na święta hahaha :-) . Tak jak pisali dostaniesz, tyle ile wypracowałeś nikt ci nie da urlopu wypracowanego w innej firmie .
0
@kamilos1214 idziesz do kierownika mówisz że od nowego tygodnia już nie przychodzisz i lacha. Pracodawca z reguły nie trzyma pracownika który chce odejść bo zawsze może coś odpito.. i koszta będą. Na pewno nie czekał bym 3 miesięcy chyba że ci to pasuje.
20
Torre nie ucieka gdzie będzie grał. Wczoraj pokazał jak na niego liczy gdy przy wyniku 4:1 wpuścił Roberto nie wiadomo po co. Alonso 4 mln netto wolę dawać szanse Balde.
7
@endriuuu2 Busi w tym meczu do przerwy też by nie ogarniał . Jak w każdym gdy rywal nas trochę przyciśnie.
0
Walić Alonso niech młody się ogrywa :)
1
@Janas11224 jak dla mnie to jakiś elitarny oddział Ukrainy albo ojciec który wszytko stracił powinien wytłuc wszytkie dzieci i wnuków Putina , Ławrowa itp .
0
Kounde nie zarejestrowany jeszcze a przecież Alemany to Top i szef wszystkich szefów miesiąc temu był :)
0
I tym sposobem wracamy do kadry ze stycznia . Tylko zamiast pary Auby-Depay mamy Lewy-Raphinia a rezerwowi to Abde i duński magik :-) Oczywiście jest jeszcze Ferran, Fati i Dembele ale wtedy też byli i dodatkowo był de Jong który nie raz nas ratował. I z ławki która naprawdę była mocna jest taka jak była bo Lapcio zamarzył sobie Kounde a brak miejsca XD .
3
@Nieznajomy ale to nie są dwa pierwsze mecze Xaviego, jest tu już ponad pół roku i nie można co sezon po transferach gadać że dopiero zaczyna.
5
I dobrze trzeba trochę przystopować to szaleństwo Laporty , któremu marzy się jeszcze Bernardo i kilku obrońców. A to żebranie o obniżkę przy tylu zakupach robi się śmieszne w takim klubie.
0
@MatPL życie pisze różne scenariusze XD
2
@MatPL nie napinaj się tak , pożyjemy zobaczymy nie każdy musi pasować do drużyny.
2
Oby Laporta nie wyszedł na tej wymianie Auba - Lewy jak kiedyś Eto - Ibra sprzedając teraz Gabończyka .
1
Ale cyrk sprzedamy Aube do Chelsea w rozliczeniu weźmiemy Alonso którego nie będzie można zarejestrować bo trzeba Kounde I w przyszłym tygodniu od nowa zabawa kogo oddamy :-)
0
@czółkovsky Barcelona jest zbyt dumna by sprzedawać swego czasu czołowych zawodników mimo intratnych ofert.
1
W Los Angeles życie jest chyba jeszcze lepsze niż w Barcelonie , narzekać nie może gorzej gdyby trafił do jakiegoś Chicago , zima mogła by być ciężka dla plażowego chłopca:-)
0
@kejdzi No tak super podejście kupmy 10 bo 5 to nie wiadoma ! To tak samo można I tu Gavi za młody nie wiadoma , Kessi , Pjanic to samo De Jong może mu się nue będzie chciało, Busi za stary nie wyrabia ! Trzeba przyznać masz łeb do interesów :-)
0
@JarekS Bo zamiast Lewego trzeba było się starać o Bernardo , napad i tak był mocno obsadzony a i w limitach płac byśmy się zmieścili.
0
Szkoda Auby bo on z marszu jak tu trafił zaczął strzelać. Ciekawe czy Lewy po 24 meczach będzie miał ok 14 goli .
4
10 zawodników z czego zdecydowana większość jest tam gdzie być powinna czyli klubach pokroju Getafe lub Betis albo jeszcze niżej.
1
News z serii gdy się nie ma o czym pisać to trzeba pisać....... :-)
2
Trochę to śmieszne że chcą wzmocnić boki obrony zawodnikiem za maks 10 mln I będą mówić że ma jakość:-) . W czym oni są lepsi od tych co mamy ? Na inne pozycje wydają po 50 lub więcej. I nie jestem zdania że droższy bedzie grał lepiej ale takimi wzmocnieniami jak Alonso itp cudów nie będzie.
25
Brakuje mu jeszcze ok 10 lat by Xavi się nim zainteresował i miał szansę na grę:-)
1
@Peszko07 zależy co lubisz. Ja na początku latałem na nakedach typu Kawasaki Z1000 teraz tylko sportowe gsxr . Wszytko zależy czy masz w głowie poukładane:-)
11
@ForcaBarca12 wiedziałem że trafi się jakiś geniusz co będzie miał obiekcje. Rezerwy są dla 15-17 latków a piłkarz jak ma się rozwijać to niech gra w słabszej drużynie ale w wyższej klasie. A nie wiecznie rezerwowy w dynamice pierwszego zespołu!
20
Niech idzie znając Xaviego za dużo u nas nie pogra a w rezerwach to niech graja nastolatkowie.
8
@Dariusz40 zjedz snickersa i nie pisz głupot.
35
United chce Desta za wzmocnienie a my jednocześnie rozważamy Dalota lub Bissake. My oddajemy swój szrot oni nam swój i wszyscy mówią że to wzmocnienie :-) Paranoja. XD
2
I bardzo dobrze , Lapcio tak się uparł na tego Bernardo że juz nie wie kogo sprzedać by miejsce zrobić. Auba akurat się sprawdził a nowe nabytki dopiero się okaże.