0

5 pkt to jakaś głupota , wpuszczać zawodnika na 2 minuty .

2

Stały numer Laporty da mu 3 lata a po sezonie albo dwóch będzie wypychać i próbować sprzedać bo przyszedł za darmo i będzie zysk .

0

To zawsze był swój chłop ;-)

2

@AmigoBlancos A kogo to obchodzi XD

0

S.Roberto jako pierwszy kapitan to nieporozumienie on jest bez żadnej cechy przywództwa nawet do czwórki kapitanów się nie nadaje!

2

Jak się kogoś wciska na siłę to nie za wiele klubów się nim interesuje, Mendes na tu tylko swój interes. No a Zubi jak mówi że jego idol to Bussi No to warunek nie do podważenia trzeba brać:-))))

2

Kogo obchodzą opinie kolegów z boiska , warte tyle co nic dla nich każdy by się nadawał .

0

Szkoda tylko że Iga nawet po wygranej nie zwiększy dystansu w rankingu a w razie wpadki może zmaleć .

11

A co statystykach które były podane w innym artykule ma jedne z najgorszych prawie w każdym aspekcie. Cały Xavi wystarczy że rodak i klapki na oczy.

2

Guardiola tym brakiem zmian sam się wyrzuci w końcu z LM , strasznie zrobił się z niego beton w tej kwestii , jakby nie potrafił reagować na wydarzenia .

10

To przywiazanie do naszego DNA sprawiło że uciekło nam wielu dobrych zawodników na tej pozycji , bo u każdego trenera Busi musi grać chociaż już nie dojeżdżał fizycznie ! Kompletny brak pomysłu na odmianę drużyny.

0

Haha 3 godziny temu Tebas akceptuje plan, teraz już w Arabii jutro dzieci Messiego zapisani do szkoły w Barcelonie :-)

0

Redakcja już się sama gubi w tych informacjach, byle newso Messim w byle gazecie albo zdanie kolegii z boiska i juz lecą z artykułem.

0

@Emhyr ale po co ci kolejny PS jak nam brakuje dobrego LS ? Tylko mi nie pisz że może grać na oby skrzydłach albo że Dembele pójdzie na drugą stronę!

1

@korn234 A ankieta dotyczy Lewego czy Messiego ?!

2

@korn234 A może jest ważniejsze dobro klubu niż orgazmy fanatyków Messiego ;-)

1

Messi robi ostatnia przysługę Barcelonie i zabiera dziadków:-)

0

Pojęcia nie mam co piłkarzy kusi w tej Chelsea po za pieniędzmi ? Oni nawet za najlepszych lat nie grali porywającego futbolu a w tej chwili to klub MEM :-)

12

Najgłupszy warunek ,, spokojnie zabezpieczyć przyszłość rodziny " jakby te ponad 10 lat grabienia klubu im nie wystarczyło na kilka pokoleń :)

2

A co to zmieni skoro przez cały sezon nie potrafił nadrobić presezonu .Mógł na początku zamulać a nie cały rok !

2

Xavi powie że Torre spędzi z nami presezon aby go sprawdzić bo dobrze trenuje a przez cały rok nie bylo kiedy:-)

1

Widzę że jak Xavi się uprze na jakiegoś placka to ciężko mu zmienić zdanie!

1

A Depay znowu kontuzja co za gość . Ale Franki z nim rozmawiał to nic groźnego mógłby zagrać :-)

2

@PatrychoO a z Messim skończymy na 1/8 wielka mi różnica , pora się obudzić !

2

Raphinia to dziwny skrzydłowy, bez dryblingu, szybkości i prawa nogą tylko do podpierania się ale potrafiący się odnaleźć w polu karnym , dobrze wybiega za linię. Asysty notuje ale na ilość wrzutek jego w meczu to coś musi w końcu trafić do napastnika. Mimo wszytko 80 mln bym nie pogardził.

3

@pacior95 Jak Xavi będzie wszystkim decydował to będziemy mieli samą Hiszpanie w klubie i byłych wychowanków bo jego wizje nie sięgają dalszej przyszłości .

1

Lampard po tym ratowaniu Chelsea to już chyba żadnej roboty w Premier
League nie dostanie !

0

@Fake69 ten wpis to chyba musi być Fake :)

4

Jeb........ PSG :)

0

A miałem tego nie oglądać co mnie podkusiło , chyba ostatni mecz !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?