dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@seeba wszystkich można było sprzedać za jakieś pieniądze ale lepiej było trzymać potem wyporzyczać w końcu wypchnąć za grosze . Nikt z nich nie podniósł swojej wartości siedząc na ławce!
6
Haha zamiast sprzedać to dadzą mu podwyżkę by potem nikt go już chciał bo za wysoki kontrakt XD
0
@cchesterr43 ech nie dogodzisz , gdyby to rywal strzelili to byś bił brawo .
1
@Sapos93 oglądasz czy tylko komentujesz? Gdybyś oglądał to byś widział.
0
Teraz było widać już:-(
5
Szatnia zadowolona , ładnie wodę podaję na ławce I przybija piątki z każdym kto schodzi :-)))
2
@Ronaldinho10theking Tu się zgadza Gavi który przesiedział presezon na ławce gra non stop pomimo marnego wkładu w grę!
0
A ile w podstawowych składzie 100:-)
0
Xavi wpuścił dwa zapalniki co może pójść nie tak .
0
Niech ten Lewy jedzie już na emeryturę do Arabii !
0
W zeszłym roku był rekord meczów 1:0 to w tym Xavi postanowił pobić rekord 0:0 XD Po co mu nowi skrzydłowi jak nie korzysta z tych co ma i woli pomocników .
0
Oglądanie Barcelony i pomysły Xaviego to ostatnio czysty masochizm a tu jeszcze druga połowa :)
1
Xavi dawaj jeszcze Roberto do pomocy bo mało pomocników i źle to wygląda ! XD
2
Ciekawe jak długo Xavi będzie grał 4 pomocników gdzie żaden z nich nie odnajduje się na lewym skrzydle .
11
A za podobne przyjęcie piłki u Gaviego ręką odgwizdana:'-))))))
1
Debata nad prawa strona zupełnie jakbyśmy mieli bogactwo z lewej XD
2
Maja za swoje nam Griezmann blokował wszystkie kierunki bo on tylko do Atletico !
3
To teraz aktualizacja która temu zaprzeczy i potem kolejne nic nie wyjaśniające:-))))
10
Ale tu jest syf informacyjny. Wrzucają każdego pierda , wypowie się byle kto nie potwierdza żadnej informacji byle tylko napisać aktualizacja ! :-(
1
@Soetie No raczej nie wie skoro sam sobie z tym nie potrafił poradzić .
1
Nabiorą gówna zamiast fachowców z doświadczeniem a potem dziwne ze drużyny nie ma i są braki w składzie , Krkić litości nie ważne już kto byle były piłkarz , co za szambo w tym klubie!
1
I ten głupek Raphinia ma być naszym głównym skrzydłowym :-))))))
0
@WiernyCuleBarcy1895 ale mi pojechałeś, nie wiem czy zasnę, moje życie straciło już sens.
8
Neymara nie chcą tylko ci którym odpowiadało w zeszłym sezonie 1:0 i bronienie wyniku.
5
Gdybyś ty jeszcze zasługiwał na tego kapitana swoją gra a nie stażem !
0
Wyprzedaż majątku ciag dalszy :-(
12
A Barcelona tym się nie martwi i po tym terminie nadal będzie wyrażać swoje zainteresowanie :-)
1
Xavi piwie ze ich intensywność była jak w LM a to tylko sparing :-)
7
50 mln to chyba pierwsza rata , bo jak zgodzą się na taką kwotę to rzeczywiście Alemany i Laporta top !
23
Do defensywnego Raphini który potrafi też bronić dołożyć PO który nie umie atakować to tylko Xavi potrafi :-)