0

@seeba wszystkich można było sprzedać za jakieś pieniądze ale lepiej było trzymać potem wyporzyczać w końcu wypchnąć za grosze . Nikt z nich nie podniósł swojej wartości siedząc na ławce!

6

Haha zamiast sprzedać to dadzą mu podwyżkę by potem nikt go już chciał bo za wysoki kontrakt XD

0

@cchesterr43 ech nie dogodzisz , gdyby to rywal strzelili to byś bił brawo .

1

@Sapos93 oglądasz czy tylko komentujesz? Gdybyś oglądał to byś widział.

0

Teraz było widać już:-(

5

Szatnia zadowolona , ładnie wodę podaję na ławce I przybija piątki z każdym kto schodzi :-)))

2

@Ronaldinho10theking Tu się zgadza Gavi który przesiedział presezon na ławce gra non stop pomimo marnego wkładu w grę!

0

A ile w podstawowych składzie 100:-)

0

Xavi wpuścił dwa zapalniki co może pójść nie tak .

0

Niech ten Lewy jedzie już na emeryturę do Arabii !

0

W zeszłym roku był rekord meczów 1:0 to w tym Xavi postanowił pobić rekord 0:0 XD Po co mu nowi skrzydłowi jak nie korzysta z tych co ma i woli pomocników .

0

Oglądanie Barcelony i pomysły Xaviego to ostatnio czysty masochizm a tu jeszcze druga połowa :)

1

Xavi dawaj jeszcze Roberto do pomocy bo mało pomocników i źle to wygląda ! XD

2

Ciekawe jak długo Xavi będzie grał 4 pomocników gdzie żaden z nich nie odnajduje się na lewym skrzydle .

11

A za podobne przyjęcie piłki u Gaviego ręką odgwizdana:'-))))))

1

Debata nad prawa strona zupełnie jakbyśmy mieli bogactwo z lewej XD

2

Maja za swoje nam Griezmann blokował wszystkie kierunki bo on tylko do Atletico !

3

To teraz aktualizacja która temu zaprzeczy i potem kolejne nic nie wyjaśniające:-))))

10

Ale tu jest syf informacyjny. Wrzucają każdego pierda , wypowie się byle kto nie potwierdza żadnej informacji byle tylko napisać aktualizacja ! :-(

1

@Soetie No raczej nie wie skoro sam sobie z tym nie potrafił poradzić .

1

Nabiorą gówna zamiast fachowców z doświadczeniem a potem dziwne ze drużyny nie ma i są braki w składzie , Krkić litości nie ważne już kto byle były piłkarz , co za szambo w tym klubie!

1

I ten głupek Raphinia ma być naszym głównym skrzydłowym :-))))))

0

@WiernyCuleBarcy1895 ale mi pojechałeś, nie wiem czy zasnę, moje życie straciło już sens.

8

Neymara nie chcą tylko ci którym odpowiadało w zeszłym sezonie 1:0 i bronienie wyniku.

5

Gdybyś ty jeszcze zasługiwał na tego kapitana swoją gra a nie stażem !

0

Wyprzedaż majątku ciag dalszy :-(

12

A Barcelona tym się nie martwi i po tym terminie nadal będzie wyrażać swoje zainteresowanie :-)

1

Xavi piwie ze ich intensywność była jak w LM a to tylko sparing :-)

7

50 mln to chyba pierwsza rata , bo jak zgodzą się na taką kwotę to rzeczywiście Alemany i Laporta top !

23

Do defensywnego Raphini który potrafi też bronić dołożyć PO który nie umie atakować to tylko Xavi potrafi :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?