dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB nie pisz głupot to i lekarz ci nie będzie potrzebny .
1
@KrwawiaceoczyVEB szpital to jest tobie potrzebny , ten bez klamek :-)
2
Odejście Lucho uwolniło potencjał tej drużyny, :-)
12
Brak Ronaldo w ty meczu i od razu gra zaczęła się kleić:-)
18
Był by to epicki koniec jego dyktatury gdyby go zamknęli za łapówki XD
17
Chwalić Xaviego po tym meczu a zwłaszcza za drugą połowę gdzie drużyna oddala 1 strzał na bramkę przez całe połowę to trochę kpina z kibiców.
0
Mam nadzieję ze z przedłużeniem umowy wiąże się zmiana stylu na bardziej atrakcyjny do oglądania, bo litości wczoraj w drugiej połowie oddaliśmy jeden strzał na bramkę I to z karnego . Tego klepania z lewej na prawa nie da się oglądać !
0
Akurat o Felixsa chyba nie ma co się martwić, gramy brzydsza piłkę niż Atletico to się pewnie odnajdzie XD
2
Barcelona Xaviego druga połowa z Osasuną 1 strzał na bramkę i to z karnego ! Sięgnęliśmy dna i i patrzymy czy da się jeszcze głębiej dokopać!
1
K... mamy zawodnika więcej i gramy na utrzymanie wyniku, zamiast spróbować zakończyć ten mecz. !!!
0
78% posiadania piłki, ilość strzałów celnych zero ! Piękny styl Xaviego
0
Czy my musimy ciągle grać ja do ciebie ty do mnie i do tyłu przez długie fragmenty . Czy to są zawody na posiadanie piłki !
3
Haha trener Osasuny dobrze mówił że wie jaki skład wystawi Xavi , gramy 4 pomocnikami czyli wszystkimi jakimi mamy obecnie w składzie nie licząc juniorów , logika trenera lewel hard XD
1
Oby Xavi nie zaczął robić krzywdy Yamalowi zmieniając mu pozycje na drugą stronę, niech się ogrywa na jednej .
0
Real nie może się przebić do bramki a najlepsze jest to że oni nie mają kogo wpuścić do ataku by coś zmienić:-)
0
Cancelo i Felixs to duże wzmocnienie w zamian za Garcia , Abde . Ograni zawodnicy w Europie za rezerwowego i młodzika na pewno nie można narzekać na taką zmianę, a jak będzie się zobaczy:-)
0
@sintesox no dziennikarzy że zajdzie daleko XD
0
Hurkacz presja, oczekiwania go zjadły , kogo oczekiwania chyba większość w nie go nie wierzy on nawet ze słabiakami gra 5 setów tylko czasami umie powalczyć z tymi lepszymi bo serwis mu siądzie .
0
@RanDiFCB nie no dobry jesteś XD . W to co piszą o Ansu a co robi to wierzysz ale to co piszą o Xavi to już nie :)))))
8
Oby się nie okazało że wezmą najpierw Felixa zamiast Cancelo .
0
Brighton był by dla niego idealny , grają dość ofensywnie i tam łatwiej by było niż w Tottenhamie i presja też mniejsza.
21
Gniazdo szerszeni które sam sobie stworzył ! Nie dając za wiele szans zawodnikom i mówiąc ciągle że są ważni i na nich liczy, tylko nie dodał że mowa o pucharze kraju i końcówkach meczów :-)
2
Laporta chce Felixsa a Xavi robi wszystko by grać bez skrzydłowych , logika Barcelony jest nie do ogarnięcia-)))
1
Mogli sprzedać za około 20 mln to nie bo Xavi liczy na niego a teraz będą wypożyczać XD . Ten klub to naprawdę mem jeśli chodzi i transfery.
0
Drugi gol z prawej strony brawo kapitanie !!!
0
Wchodzą w nasze pole karne jak w masło, strata gola kwestią czasu :-(
1
Kto by pomyślał że staniemy się zakładnikiem wybuchu talentu Gaviego w zeszłym sezonie i pomimo braku formy trener nadal będzie go upychać do składu kosztem innych. :-(
0
Arsenal sprzedaje jakiegoś Amerykanina Baloguna do Monaco za 45 mln a my nawet za 10 mln nie możemy nikogo opchnąć .
0
Przecież w tej umowie powinny być wysokie kary za nie wywiązanie się z umowy a nie ze się nagle inwestor rozmyślił lub zwleka .
0
@seeba wszystkich można było sprzedać za jakieś pieniądze ale lepiej było trzymać potem wyporzyczać w końcu wypchnąć za grosze . Nikt z nich nie podniósł swojej wartości siedząc na ławce!