chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NaFazieHitman Chiny to co chwila coś innego mówią, lawirują i unikają konkretnych działań
0
@Deviler jeśli nie religioznawstwo to nic innego w szkołach nie powinno być, katechizować sobie mogą na parafiach a nie w świeckich szkołach w świeckim państwie.
8
@Przemek2323 jakie to proste, nie wiem po co studiować ekonomie
2
@Emhyr po zdjęciu są złamane
0
@Emhyr tak jak widzisz na filmiku łatwo się je zdejmuje i wkłada, sam posiadam jedną parę i się sprawdzają
0
@Tasde żadnej rakiety nie dostanie bo pewnie jeśli gdziekolwiek pojedzie to jedynie w celach propagandowych.
2
@Ojciec5tkidzieci dobry serial, ale trzeba się przygotować, że w zasadzie jest to serial wyśmiewający mocno tzw. Trumpizm w USA, więc jeśli ktoś ma inne poglądy może się mu nie spodobać
3
@barcelonaLM Witek facjata wiecznie naburmuszonej nauczycielki matematyki. Edit: właśnie sprawdziłem i jest nauczycielką historii więc wszystko się zgadza
0
@arasz1819 na 85 lat to i tak dobrze wygląda, zakonserwowany na bunga bunga z Mirasem
5
@NaFazieHitman zaraz ci tu będą klarować że więcej wpłaciliśmy niż wzięliśmy
9
@Rl9k1nG Andrzej widzę odleciał, liczy, że dziadek da mu nacisnąć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@JimMorrisonFCB skoro piekarz może na wojnie strzelać to tym bardziej polityk, sami wojny ogłaszają to niech sobie w nich walczą a my z popcornem będziemy to obserwować, może wtedy nagle świat byłby spokojniejszy
0
@Kidd przecież o tym, że będzie pobór mówiono od dobrych 2-3 dni przed orędziem więc część na bank ruszyła z tego powodu szybciej
0
@Medium powoli się to przeradza w konflikt globalny pod względem technologicznym a sprawdzamy to na ruskich i Ukraińcach
0
@Faun równie dobrze wołodia mógłby mnie zza klawiatury teraz z patykiem wysłać na wojnę, taka będzie wartość takich żołnierzy z łapanki
0
@Kidd może dany filmik był fejkiem ale MSZ fińskie podało, że w ostatnim tygodniu wydano 60% więcej pozwoleń na wjazd Rosjanom, zresztą są filmiki z granic gruzińskiej i mongolskiej jakie są kolejki
3
@John_Doe z pretensjami każdy pacjent powinien być odsyłany do MZ, to, że ma taki termin nie jest winą przychodni, działamy w ramach limitów i nawet jeśli fizycznie jesteśmy w stanie przyjąć więcej pacjentów to nie możemy. Z drugiej strony jeśli całe społeczeństwo chodziłoby prywatnie sytuacja byłaby identyczna bo mamy po prostu gigantyczny brak personelu medycznego, wystarczy wspomnieć, że w całej Polsce jest koło 600 psychiatrów dziecięcych.
1
@draxidox pytanie czy USA, Niemcom czy, Francuzom młodzi Ukraińcy są potrzebni, złoża Ukrainy są tak smakowitym kąskiem, że wyślę się swoich byle mieć prawa do wydobycia
0
@draxidox jeśli Ukraina by wygrała to do odbudowy rzuca się wszyscy a głównie USA bo jest na czym położyć łapę
5
@Rl9k1nG ja się pytam przed czym nam Ukraina kupiła czas, ewidentnie widać, że Rosja nie ma szans z krajami NATO, może w przyszłości wywołać wojnę ale ewidentnie widać, że technologia i standard szkolenia jest po stronie tak często wyszydzanego „zgniłego” zachodu. Osobiście uważam, że jeśli zachód poradzi sobie z kryzysem energetycznym, przejdzie powoli na inne źródła energii to na czas życia mojego pokolenia z Rosja mamy spokój bo ten kraj raczej będzie tylko ubożał w stosunku do zachodu
8
@Emhyr ten chłop to jest polityk z krwi i kości, gdyby miał z tego jakieś korzyści to by matkę ruskim sprzedał.
5
@Survier straszenie pewnie skończy się na przewożeniu wyrzutni, głowic itp.
8
@Rl9k1nG to tylko potwierdza jak bardzo im się pali koło dupy. Pytanie jak na to zareaguje zachód i Ukraina bo jeśli nic sobie z tego gadania nie zrobią to możliwości odbicia całego terenu jest możliwa.
4
@Cwaniak4 no niestety pompa tylko foto inaczej nieopłacalne
6
@arasz1819 niebo zapłacze, dojdzie do zaćmienia słońca itp. będą głowy obcinać w ofierze na pomniku smoleńskich a tłusza będzie tarzać się w rozpaczy
0
@Emhyr pewno Puchatek powiedział "Władzio mego miodu nie dostaniesz" i już im do pomocy został tylko Iran
18
@Amigo_Blanco tutaj trzeba się zgodzić, bo przy takiej ilości afer i bucie PISu żadnego innego rządu juz dawno by nie było i byłby spalony na lata. Wystarczy przypomnieć "lub czasopisma" co dzisiaj byłoby dniem jak co dzień.
5
@mateusz1989VeB różnica jest taka, że jeden objął ważne stanowisko międzynarodowe a drugi tron Nibylandii
3
@Colon można by listę bez dna stworzyć ale jednak soprano czy Rzym od którego zaczął się czas serialowych superprodukcji to podstawa