1

@Kgorecki2500 w tym wpisie nie chodzi o pensje ludzi tam pracujących tylko o to kto im tą pensje funduje i za jaką pracę. Tak samo u nas za naszą kasę żwirek Jarkowi wozili.

0

@Kusco15 czy się powiódł czy nie to sprawa drugorzędna bo i tak jeśli to prawda to jest to schyłek pana P. Chyba już za dużo opcji zaczyna się wyraźnie z jaskiń wychylać, wiadomo, że władza przejdzie w ręce podobnego człowieka bo Rosja innego rodzaju władzy nie zna. Pewnie na początku trochę bardziej pro zachodnio będzie ale cykl się powtarzać będzie zawsze bo społeczeństwo tak zaniedbane można tylko krótko trzymać pokazując im wroga czyli zgniły zachód

0

@Warzy941 pamiętajmy, że Bayern u nas to może być drużyna w zupełnie innej formie, nie zaczynajcie już pompować na dzień po porażce.

0

@Rewolucja123 doszukiwanie się pierdów, pamietam, że kiedyś było oburzenie bo CR w derbach przyjął piłkę plecami i niby był to brak szacunku według katalońskich gazet

1

@Criss18Barca jeśli lubisz ciężkie nuty to polecam dior homme

1

@Hellrider przaśność polskiej wsi o jaką walczą PIS i TVP, później do kościółka i spowiedzi na tacę i cyk zapomniane

0

@Gaz a jakie ty fakty podajesz, opierasz tylko swoją opinie o kraj bogatych i spokojnych ludzi których jest 5 mln

0

@Gaz ale co mnie interesuje różne społeczeństwa, w Szwajcarii też mają broń i do siebie nie strzelają bo są bogaci i nie są sfrustrowani, tyczy się też Norwegii. W Polsce jak i w większości krajów UE mamy takie samo społeczeństwo jak w USA i nie mam ochoty chodzić zestresowany, że np. sąsiad z którym się nie lubię kiedyś mi łeb odstrzeli bo go z roboty wywalili. O czym tu w ogóle dyskutować, żyje w kraju gdzie moje dzieci chodzą do szkoły i nie boje się, że ich znajomy sobie urządzi strzelaninę rodzice w USA nie mają takiego komfortu.

0

@Gaz to może porównajmy ile mamy ofiar napadów z bronią w ręku lub ofiar śmiertelnych postrzałów w całej Europie w porównaniu do USA gdzie mieszka sporo mniej ludzi.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/dostep-do-broni-w-usa-kazdego-dnia-ginie-316-osob/c0vz6fm

7

@Gaz widać po stanach, że szeroki dostęp do broni to wspaniała rzecz no bo co mogłoby pójść źle

3

@Kgorecki2500 boją się swoich kupli z kremla

3

@Xwowrak tak tak nie liczą się wezmą sprzątaczkę z liceum i czarnego geja sprzedającego w starbuksie

6

@lucas/catalan protest ma t o siebie, że ma być jak najbardziej utrudniający życie, inaczej nikt by na to nie zwrócił uwagi

3

@RobiS pal licho te szczyny, ale niestety sytuacja pokazuje, że lawina rusza a całego i można się spodziewać totalnej ujni. Mniej nawozów, mniej żarcia wszystko w górę, będzie ciekawie.

0

@RoberDzik pytanie czy promotorzy dopuszcza do walki

2

@GeneralXavi jak przepłacają kupując między sobą w Anglii to tam pal licho na jedno wychodzi, jeśli chodzi o resztę lig aż tak bardzo nie skupują

2

@FC1899Barca nie ma się co oszukiwać największy prestiż ma LM i oczywiście na pptrzeby propagandowe została wyrzucona do środka bo nie zgadzałby się przekaz

0

@Rl9k1nG Putin raczej już jest skończony, mogą się już raczej dogadywać z "nową" administracją

1

@masq cały sezon klimatem i sposobem kręcenia przypomina amerykańskie gnioty lat 90, miłość i przyjaźń przezwycięża wszystko. Za stary już na to jestem a przed oglądaniem czytałem, że niby mroczny. Paździerz pierwsza klasa

0

@Image jeśli nie ma paszportu to do nich nie pójdzie bo nie mają miejsca dla obcych

0

@Criss18Barca coraz więcej ekspertów mówi, że mogły być to zrzuty kopalniane. Są takie braki węgla, że osuszają starsze korytarze, nie po to sprawa była tuszowana przez 2,5 tyg żeby teraz miał ktoś iść siedzieć. Jeśli były to zrzuty z kopalni to ryby najprawdopodobniej zdechły z powodu nadmiaru soli w wodzie a tego nikt po 3 tyg nie udowodni.

1

@PatrykBarcelona skuteczny jest nizoral

0

@neeed przypominam, że tutaj był dokładnie taki sam skowyt kiedy krytykowało się Bartka za jego szalone działania bo przecież jesteśmy wielką marką itp. Jestem przekonany, że za kilka miesięcy zaczną smaczki tych operacji wychodzić na światło dzienne.

0

@Bogan no nie wiem czy znalezienie w ostatniej chwili znajomego który uratuje dupsko to super zarządzanie klubem. Jak na razie widzę więcej działania w amoku niż działania na zabezpieczenie przyszłości klubu.

3

@barcelonaLM mniejsze okręgi to załatwienie sobie przez PIS wiecznych rządów. Wyrysują sobie takie okręgi żeby część miast wtłoczyć do okręgów typowo wiejskich, powtórka Węgier. Szczęśliwie Duda ostatnia kadencja więc raczej nie będzie im z tym szedł na rękę, właśnie teraz widać jak przydałby się opozycyjny prezydent żeby tą kaczkę stopować w zapędach dyktatorskich no ale wiadomo mimowszystkoduda

0

@Antimadridista_WR Niemcy znani są z tego, że to skansen technologiczny Europy, kiedyś czytałem, że mają jeden z najmniejszych procent dostępu do internetu w społeczeństwie, w dużej mierze sami uważają, że nie potrzebują.

1

@FC1899Barca jeszcze trzeba mieć z czego to robić a materiały nam się raczej kończą.

0

@kempnou wcześniej była bez recepty

0

@Emhyr a czy ktoś go kupował z innym założeniem? Ściągany jest po to żeby Real nie musiał za 2 lata na hura szukać zastępcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?