0

Abde ma posture w trakcie biegu jak ten Morales z Levante

23

Umowy kończą się takim piłkarzom jak Antonio Rudiger (wzbudzający zainteresowanie Realu i Bayernu), Franck Kessie, Paul Pogba, Paulo Dybala czy Kylian Mbappe. Zdaniem Mundo Deportivo na celowniku Barcelony znajdują się przede wszystkim André Onana, César Azpilicueta, Andréas Christensen czy Edinson Cavani.

Doskonale pokazuje kontrast miedzy wartosciowymi zawodnikami a tymi o ktrych moze myslec Barca

3

Ansu na WAtsuupie pisze co rano Laporcie.
"No moge?"
NIe!
"No weź"
Nie"

1

Mowcie co chcecie ale za EV chociaz potrafilismy wygrac pierwsze mecze w LM. Fakt przegrywalismy drugie ale nie bylo takich wprdoli jak teraz ze nawet nie podchodzimy do spotkania z Bayernem

0

Ciekawa odmiana Todibo. Pamietam artykuly o tym ze to trudny zawodnik z wysokim mniemaniem o sobie.
Szkoda kazdy go pamieta z meczu z Interem. On moglbyc tylko lepszy. Szkoda ze wiecej szans nie dostawał.
Odkupimy go za 90mln za 2 lata.

0

No ale inne kluby juz podpisaly chyba z CVC nie? To teraz nie moga sobie tak zerwac umowy czy jak?

1

"Wątpliwości budzi jednak postawa drużyny z Sewilli w starciach z mocniejszymi rywalami"

Jak to sie ma do naszego meczu ? XD

1

Ale co ten Dembele chce od tych MŚ? 5 lat sie nie rozwinał żeby ktokolwiek mial z niego pozytek on mysli ze w rok (o ile sie nie polamie) wygryzie ze skladu Mbappe, Benzeme, Grizza?

4

Czyli zepną sie na nas, super... tego nam było trzeba.. dzieki Messi xD

10

Zajechać go, niech gra niech strzela a potem jak sie połamie to juz nie bedzie nasz problem tylko Newcastle. W UK to on juz tunelu bedzie kontuzje łapał.

6

W tej nagrodzie nic nie jest jasne.

0

Gosc gral ogony w RBL, potem kontuzjowany, w tym sezonie ma tylko asyste w meczu reprezentacji. Jego prime juz byl, on wiecej z siebie nie wyciagnie. Jest poprostu przecietnym piłkarzem. Taki Tello tylko troche lepsza głowa ale za to wolniejszy.

Mnie sie zamarzył chociażby Ocampos

0

@El dominatore zauważyłem własnie

0

@El dominatore osz mnie przyuważyłeś xD

0

Zwykły wyrównany mecz, czego oczekwialiście ze my tym składem bedziemy miec 80% posiadania?
a no tak z Xavim juz 3 mecze i 3 tyg treningów według LR powinnismy juz miec gotowego samograja

2

"Uwagę po meczu Villarreal - Barcelona zwraca też uwagę duża liczba piłek straconych..."
Chciałem wam zwrócić uwagę na to

1

Nasze probelmy dopiero sie moga zacząć. Nikt nie chce przyjsc, nie mozemy nikogo kupic, za chwile odejda ci ktorzy w miare grają, Dembele, moze Araujo??, moze FDJ i dopiero sie zacznie męka i wtedy Xavi wuefista i #XavioOut

0

Moze podpisac z nimi kontrakt z klauzla ze tylko gdy utrzymaja sie w Premiership

1

@Stagiryta utarł by nosa Realowi ale Mbappe na to nie pojdzie :)

0

efekt nowej miotły sie skonczyl

0

@blakkudium pewność siebie, wiara ze umiesz i mozesz a nie musisz oddac Messiemu. Z czasem kazdy z nich to sobie przypomni

1

@robsons23 wedlug danych zebranych z la rambli, musisz poczekac az beda mieli 23-24 lata bo narazie sie mlodzi i oni od dziecka w pilke graja ale tylko podania, nie strzaly. Naucza sie strzelac gole za 3-4 lata

1

Dlaczego karnego nie bylo na rece Pique?

3

Ech to byl 3 sezon mojego kibicowania.. mam koszulke z tego sezonu.
Ciezkie to byly czasy.. co by dzisiejsi kibice wtedy zrobili, kogo zwolnili i obrzucali błotem.
Ja sie wtedy cieszylem jak my wogole bramki zdobywalismy.

0

O matko jak słabo Messi wczoraj zagral (chodził/człapał), Gavi by dal wiecej PSG niz Leo.
Neymar biega wiecej w pressingu niz Leo.
To o czym mówił Ćwiąkała PSG bedzie mialo 3 z przodu ktorzy nie pracuja w obronie i beda mieli problemy.

0

Najbardziej uduchowiony klub świata.

0

Gdyby był Aguero zamiast DEmira bysmy klepneli ich z 3-0.
Napastnik na juuuż

3

Czy my na tego Pedriego az tak czekamy? W porownaniu do Gaviego i Nico , Pedri nie ma takiego ciagu do przodu, klepaczem jest, a w obronie tez nie pracuje tak jak ta dwójka.
Na moje to on moze miec problem z pierwszym składem po powrocie.

0

@Lolek17 albo Nico co to podanie w tempo

0

Jak Nico jeszcze raz nie poda do Depaya to zaczne myslec ze cos jest na rzeczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?