0

Gra sie nadal nie klei, meczą bułe, czy to juz dobry moment na.. Wuefista i #BarjuanOut ?

0

2 remisy, najlepszy start trenera od uuu Setiena?

0

@Freek_Tom a kto strzelil z Alaves sprzed pola?

5

Naszym sponsorem powinien byc ZUS

0

"Dynamo oddało najmniej strzałów (17) z grona 32 uczestników Ligi Mistrzów, a tylko osiem z nich było celnych."

Po meczu

Dynamo oddało najwięcej strzałów (47) z grona 32 uczestników Ligi Mistrzów, aż trzydzieści osiem z nich było celnych.

1

To mi sie podoba, taka wypowiedź bez mydlenia oczu.. mozna by Kloppa tu posadzic i nic by nie wytargał z tych piłkarzy... zmiana trenera nie da za wiele, na pewno nie w tak krótkim czasie, nawet takim jakim dostał Komean.

1

@reloaded zaprezentowali sie przyzwoicie na tle lepszego rywala. Trzeba docenic :)

1

@Bykunn Messi zawsze tak gral, on nie bedzie po pilke biegl pilka ma przyjsc do niego xD

1

@Phoenixx balonika nie ma a oni juz pompują xD...

0

@KrwawiaceoczyVEB ja sie zgodze nawet w złotówkach xD

0

@kakusus Kun z arytmią i na wózku wciagla Luuka nosem z katarem.

0

@DamianBarcaCule Dzieki bo troche nie ogarnalem o ktory sezon chodzi...xD

2

"Abde został 27. piłkarzem, który zagra w tym sezonie w barwach Barcelony w tym sezonie"


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O Alba umie do przodu grac i kiwac

11

Zobaczymy czy Koeman sam sie zwolnił czy pomogli mu w tym jego piłkarze...

0

@nationalpen zawsze mowilem ze on staty wykrecal bo bral wszystkie stale fragmenty i doslownie nikt poza nim nie mial pozwolenia na strzal.

2

My jestesmy na takim dnie ze juz nikogo wiecej z dna nam nie potrzeba

0

co oni wszyscy przeszczep szpiku robia czy transfuzje krwi..
DNA Barcy wymarło, DNA pochodziło z cantery a nie z zawodników za nedzne pieniadze albo najemników za grube miliony...
Musi nadejsc ewolucja bo ludzie z DNA BArcy to juz gatunek na wyginięciu...

0

Barca sobie zdaje sprawe ze ogolnie to juz jest w sytuacji w ktorej nie powinna stawiac warunkow? XD

0

@adukla badumcssss

0

Jakby teraz nagle zaczeli strzelac to by wyszlo ze rzeczywiscie grali na zwolnienie trenera...

17

ciekawe ile zajmie zeby Xavie zaczeli nazywać WFistą... xD

0

Uu co tu sie dzieje, graja momentami jak TA Barca. nawet nie psioczy nikt tutaj, nie ma czasu tak grają xD

0

TO jest jakosc pilkarska na innym poziomie. Moze nie sa w formie ale Aguero i Coutinho to inny poziom jesli chodzi o technike i cala reszte nawet niz Depay

0

Depay dostal opr za odpuszczenie Alaby i zaraz wraca za akcja :D

0

Czasami te analizy wygladaja jakby oni dopiero uczyli sie w pilke grac.

6

@juri90 ale Laporta przyszedl dlugo po tym jak Bartka zdymisjonowali. Rzadzil jakis temp zanim wybory zwołano

0

Seeee leee brejszooon !!!

0

Nie mam watpliwosci co do wystawienia Pique, Busiego czy Aguero, cała reszta to niewiadome, Marc tez jakos fenomenalnie nie broni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?