catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Cały klub budowany jest na przewidywaniach, panującym optymiźmie i dynamice pierwszego zespołu. Zapytajcie ich otoczenie...potwierdzą
1
@FCMichalo Michael Scott?
3
W sumie co mu po dolaczeniu do Realu, bedzie sie bil o prym z Mbappe?
Wiadomo ze BArca sie odbuduje a pojedynki Haaland vs Mbappe byly by dla wszystkich z zyskiem, dla zawodnikow, dla Gran Derby dla la ligi.
Kazdy by na tym zyskał.
1
@kakusus Moze mentalnie by ich dluzej przytrzymal.
8
a moze najzwyczajniej sie nie udało Laporcie? i dlatego szuka alternatyw?
Moze probowal zrobic to jak nalezy ale nikt nie chce z nami wspolpracowac bo jestesmy dnem instytucjonalnym?
A Laporta nie bedzie siedział i czekał az ktos do nas przyjdzie nam płacic 200mln za sezon bo jestesmy BArcą. Skoro plan A nie wypalil to działa z planem B.. chyba tego by sie oczekiwało?
0
Napoli xDXDXDXD
1
https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/draws/
0
@normasubiektywna ja liczylem ze to bedzie dobry uklad. Dembele sie urywa, podaje a Luuk stoi jak slup i doklada noge albo glowe. Ale nie dziala nic
5
@normasubiektywna alternatywa jest Luuk wiec nie dziwne ze trzymają sie Komara
0
Cavani Bakambu Martial, bylo by juz chociaz komus dostawic nowego jak Dembele sie urwie i dogra.
0
Odbudowa zajmie mniej wiecej tyle co w Milanie czy ManUdt, nie da sie tego zrobic w sezon nawet majac pelną kase.
A co do poziomu... Europa nam odjezdza bo my nie mamy sily za nią biec...przez cale 90 min xD
0
I juz powinnismy grac tylko mlodziakami, budowac na nastepny sezon. Garcia Araujo Balde, Nico, Gavi, Abde, Fati to podstawa
Wiekszosc skladu jest do odstrzalu
2
w LE czeka juz Haalnad, Porto i Leipzig zeby na nas trafic :)
Pewnie nawet Zenit wolalby nas niz Seville, Malcom by nam sie odwdzieczyl..
2
@kamapl85 Dostaniemy je np od Porto w LE xD
1
Roznica w narracji jest taka ze Koeman mowił ze to nie jego wina bo nie ma kim grac.
Xavi chociaz proboje zdjac odpowiedzialnosc z zawdonikow troche. Wiadomo poprawnosc polityczna musi byc ale kazdy wie ze oni są słabi, bo poprostu są.
7
Jakby Bayern poczuł zagrozenie to by wyszli z trybu treningowego i nas uspokoili w 10 min. Tak strzelili farfocle 2 i Sane bramke zycia dzieki MAtsowi ale oni sie bawili a my dawalismy z siebie ponad stan.
Cieszmy sie z niskiego wymiaru kary.
1
Jesli Tebas nie mialby w tym zadnego zysku, nie obiecano mu premii to by mial wylane jaka umowa zostanie przyjeta.
0
@ZefkaKG ale ze to brzmi tak nieprawdopodobnie? XD
Najwieksza niewiadoma to mecz Benfici xD
0
@Joeblack1989 dla mnie bomba haslo na nastepne 5 lat XD
5
@pacior95 jest serce i jest rozum.
Serce mowi ze moze teraz, moze wlasnie w tym momencie wystrzelą i zrobia to czego nikt sie nie spodziewa.
Rozum podpowiada ze pewnie powalcza do 30 min, jak zobacza ze nic nie da sie ugrac to Bayern przejmie pałeczke i cyknie z 3 z szacunku do rywala.
Mamy impotencje w ataku serio musialby to byc jeden z TYCH meczy jak Barca Betis.
Oni cisna nie chce wpaść a my jedna kontra albo rozny i 0-1.
0
Jakichkolwiek analiz by tu nie podano, nikt chyba powaznie nie mysli ze my pokonamy Bayern? Musiliby chyba im zaplacic za przegranie meczu. Oni od niechcenia nam mogą 4 wsadzic.
Cieszmy sie ze oni nie sa pod ścianą bo na 8miu to by sie nie zatrzymali.
Jestesmy teraz w sytuacji ManUtd do niedawna czy Milanu. Dlugie lata bedziemy sie odbudowywać.
Cierpliwosci.
Dumny po zwyciestwie wierny po porażce. VeB
8
ALe tytuł można podusmować w 1 zdaniu a tu tyle akapitów.
Szans 0 , zagrożenia z każdej strony.
Ja bym sie nawet Neuera bał.
0
Taktycznie? On powinien sie rzucic pod nogi temu obrońcy, blokowac strzał tu taktyka nie ma nic do gadania.
Na prawej stronie hulał Araujo ja dopiero w 8 min zauważylem ze przeciez Dest tam gra.
Dość powiedziec jedyna bramka padła gdy Araujo nie wrocil do obrony. Nie moze byc niestety w dwoch miejscach na raz
1
@konajoncek a najlepsze jest to ze Demebele jest w stanie to zrobic xD
0
@normasubiektywna ale w dogrywkach nie mamy problemów. I moze tez w karnych xD
0
CZy ktoś moze wie kiedy bedzie mozna sprowadzic napastnika czy juz od 1 stycznia czy okienko otweira sie pozniej.
Konkretniej od kiedy najwczesniej moze grac.
1
#XaviOut..wuefista
0
QWa zamiast oddawac Manaja i brac Luuka trzeba bylo zostawic goscia co strzelal bramki
0
@Fetta bo nie ma kto nogi dostawic.
2
Szkoda ze Dembele gra sam ze sobą, proboje sie sprzedac do czegos wiecej niz Newcastle