1

Bardzo ciezko sie zmotywowac na ogórków dlatego to Alaves tak niemrawo gra zapewne...

0

@Dark-Devil pewnie wystarczy znalezc kogos na jego miejsce xD

0

Jak teraz zacznie wymyslac choroby to sie nastepny pracodawca niezle zastanowi zanim go zatrudni. 6 mies ciagle jakies problemy zdrowotne nawet na trening nie mial jak przyjsc biedny.

Do 3 razy sztuka. Trzeci raz odstawia szkope przy odejsciu. Nie powiedziane ze ktos go zechce jak tosie bardziej rozkreci

0

A wystarczylo powiedziec nie bedzie powolywany ani nie bedzie gral bo szkoda marnowac czas na zawodnika ktory odejdzieza pol roku. W nastepnym sezonie trzeba wprowadzac na jego miejsce kogos innego.
Wiec jest to decyzja czysto sportowa.

1

@Gall spoko z tym sie zgodze :)

15

@Gall ale ze nie mozna zmienic zdania? mowisz o kims ze jest dobrym czlowiem, on popelnia morderstwo i musisz sie tego trzymac bo cie nazwa chorągiewką?

2

Isc dalej, my ciagle idziemy dalej, jestesmy juz tak daleko ze nie wiadomo po co szliśmy...

0

Bez najmniejszej sesji treningowej trener zwrócił się do mnie i zawsze wywiązywałem się… bez narzekania.

CO? Po jakiemu to

0

XAvi powiedzial ze nie ma opcji na odsylanie na trybuny ani granie zawodnika ktory nie chce tu byc. Xavi powiedzial ze trzeba sie go pozbyc teraz zeby nie bylo kwasu.
A z racji tego ze mentalnie moze byc roznie z Demebele poprzez sytuacje całą to go nie powołał.

2

Po co mialby na 5 mies sie gdzies szaprac, przeprowadzac. Dosiedzi w cieplej Hiszpanii

4

Nie bylo takie postu pod którym wszyscy by sie zgadzali ze sobą. :)
6teczka dla Araujo ode mnie. VeB

8

Ej ale to nasz plan jest...

9

Przypomne tylko ze Eto'o przyszedl z Mallorki wiec nie ma co dyskredytowac napastnika z R.Sociedad zawczasu. Inaczej zaden mlodziak co nie wychowal sie w Realu, Barcy czy Bayernie nie zrobilby kariery. Kazdy gdzie zaczyna.

1

No Gavi z calym szacunkiem przy tych brutalach bedzie fruwal jak szmaciana lalka. Nico to jedyny sensowny wybor.

0

@KrystianR w pracy siedze i w sumie sie nudze. xD

5

REKORD POLUBIEN
RZUĆMY ZAKLĘCIE
Jesli post osiagnie powyżej 1k herbików to:
- Araujo podpisze nowy kontrakt
- Dembele pojdzie w diabły
- Przyjdzie Hohland
- FerranT okaze sie crackiem
- FDJ odzyska prime
- Xavi odsunie Busquetsa, Pique i Albe od składu
- Barca skonczy lige druga 2 pkt za Realem
- Wygramy LE

51

Messi zarabiał miesiecznie pięć Ronaldów katalońskich.

1

Byly siostry Williams teraz bracia Williams.
Cos jest z tym nazwiskiem.

3

Ostawtni wpis jest kwintesencją : pisać nie ważne o czym, byle pisać. Nawet jak nie ma o kim.

3

Przciez wiadomo ze Barca bez Realu i Real bez Barcy to nic. El Classico.
Obie strony musza o to dbac zeby nie wymrzeć

0

@kaamil1910 Nie dac tylko sprzedać

0

@Herbert no ale panuje optymizm, przynajmniej tak mówi ich otoczenie.
Pozatym oni mowia o ostatniej ofensywie a nie prostej.

0

@kaamil1910 Morata nie nalezy do Juve tylko do Atleti. A Atleti wisi nam 40mln za Grizza

0

@marcinbarca1984 tam byla mowa o 30mln za Morate wiec dyszke by nam musieli oddac :)

1

@adukla poprostu gdy Barca gra na swoim poziomie widac ze Memphisa to przerasta. nie nadajae sie do top druzyn.

0

@betonito czesc limitu zmian :)

0

@Leon15 miałem to pisać. on to poprostu czuje :)

0

Busquets juz niedomaga. nie ma sily wracac, jak odpuscil Asensio teraz

1

@jacek905 ja mam wrazenie ze Gavi chce wszystkim nogi polamac xD

2

@cracker pewnie to przewazylo, ze jak juz twoj amigos ci powie ze nic cho cho to juz serio nie ma ratunku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?