0

@Rl9k1nG Ile? Za kawalerke?

0

@Rewolucja123 U Fonta Xavi byłby trenerem, asystentem, trenerem bramkarzy, dyrektorem sportowym, masażysta, lekarzem

2

@Rewolucja123 Font miał projekt xd Tylko i wyłącznie gadał w kółko o Xavim.

0

@Encore Gdzie w necie można obejrzeć?

0

@FcPortoFan1999 Nie kumam jak oni mając na papierze taki słaby skład mogę być na drugim miejscu w tabeli

0

@Hosh Nie ma szans. 20-26 gdzieś

0

@vangoor Zostajemy teraz z 4 środkowymi pomocnikami. Trochę mało nie uważasz?

1

@adi7adi8 Kurde nie Tobie miałem odp xd

2

@adi7adi8 Może zwiększyć. Sabalenka nie obroni półfinału sprzed roku

2

@Deviler jeszcze w Lidlu, Netto

0

@Bykunn To prawda kuzynki syn miał teraz Komunie to uzbierał 10000 zł

1

@FcPortoFan1999 Wisła to sama sobie plany krzyżuje dostając w czajnik w najważniejszych meczach.

2

@batoon Saliba kontuzja

0

@Enerio Bo to jego debiut

0

@MOLESTA Lazio ma łatwy terminarz

0

@Encore Ale my mamy kłopot bogactwa na przyjęciu

1

@MesQueUnClub96 Widzę, że nasi na ławce

3

@BorzyKrzys Tylko, że akurat Urawa zbyt ładnie to nie gra :)

0

@tbas Dobra widzę, że nie zrozumiałeś :)

0

@tbas Do Wolverchampton to na pewno nie pójdzie

0

@MOLESTA Noty sofascore są bardzo wiarygodne

6

@AmigoBlancos Laboga i ekspert XD

0

@VegetaPolska Najpierw mistrzu to by musiał mieć nasze obywatelstwo

0

@Arkadio90 Lasyk :)

0

@PatrychoO Normalnie jak masz ulubiony klub to oglądasz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Marcelinho99 Ale jakoś Lech trochę pograł z tej ligi w tym sezonie w pucharach :)

2

@Kgorecki2500 Jako napastnik on gra przyzwoicie? Proszę Cię. Na żadnej pozycji nie będzie grał dobrze. Na skrzydle nie umie się kiwać, brak szybkości a na 9 gra tyłem do bramki leży i skuteczność również.

1

@Kondziubarca To jak kolega chce żeby Ferran grał na PS kosztem Dembele czy Raphinhi to xd

28

@Kgorecki2500 A jaka jest ta jego pozycja? Bo on na każdej gra słabo. Dla mnie pierwszy do odpalenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?