0

@Macio93 No oczywiście co mnie Barca w ręczna obchodzi:)

2

@barcelonaLM Finał Mundialu to nie jest dla komentatora godne pożegnanie?

0

@FcPortoFan1999 Pozytywnie, że Kędziora gra? To jest mega przeciętniak. Ma problemy z grą w Paoku.

1

@Klaudix 11-13 sierpnia

0

@macio_944 Jak nie ma? Skoro nie możemy przeprowadzić transakcji 1 do 1.

3

@GeraltzKatalonii Serio wierzyłeś, że Bernardo to plan B? Skoro nie możemy ściągnąć za darmo Leo to mamy dać 80 baniek za Bernardo? :D

0

@malicinho Jak Aga była to Iga by na luzie była

4

@Pawlak1992 Przecież oni nawet eliminacji nie mogą grać w Częstochowie więc gdzie faza grupowa :)

0

@Deviler Jazda Carlitos z Jugolem :)

1

@MarioVeB! Bez sensu lecieć do Barcelony i nie pójść na mecz :)

2

@Faro Na jesieni to piłka Lewemu nie odskakiwała :)

0

@kondziu88 Zdecydowanie i Pol jako prowadzący

1

@FcPortoFan1999 Tylko Wisełka!

0

@Sylvinho007 Jaki wałek był z Sosnowcem?

0

@Trojanek23 Ale Jagody tam nie ma :)

0

@MesQueUnClub96 Jak Puszcza? W dalszym ciągu Ruch

0

@Emhyr Ja bym tak Materli z Paczuskim nie przekreślał

0

@FcPortoFan1999 Z Wieczystej beka, bo raczej nie awansują

0

@FCBparasiempre Nie ma w tym nic dziwnego pewnego pułapu nie przeskoczy.

6

@Adamski69 100 razy wole hymn LM

0

Sprawdźcie najpierw dobrze daty. Manita z Realem była 29.11

2

@Fabik87 Właśnie też jestem ciekawy, bo tej pory Newcastle wcale jakoś bardzo na rynku nie szaleli.

0

@partymaker Serio wierzyłeś w Kimmicha?

0

@tomcias10 Gdzie sprawdzałeś tabele?

0

@tomcias10 Tak ciężko odpalić tabele i zobaczyć?

0

@Piorun Pewnie sezon 2000/2001 jak Schalke przegrało mistrza?

0

@krajana Daj spokój to nie jest sport... mordobicie

0

@AmigoBlancos Ale Ty masz obsesje na punkcie Borka xd

0

@Jarema2000 PSG na luzie w Lazio wątpię

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?