15



Abstrahując od wiarygodności źródła, to Muriqi byłby idealnym uzupełnieniem ataku. Przyda się joker na betonowe ekipy.



Rash.



Jacobs również to potwierdza.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

7

@MOLESTA Idealny przykład, to Joan. Miał chyba niecały 1 mln obserwujących, gdy dołączał do Barcy, a teraz ma ponad 3 mln.

9



Finał LM.

@mordini123 @Adran360 @escarabajo @mekston @Lanosss @Giwera @MirusAmisz @Eklerek @Czajka90 @Kessie

4

@Kessie Napiszesz formalny list do C+, żeby umieścili highlightsy Gyokeresa?

5

6

3



Fajna opcja.

7

@LukaszFan Pewnie Casado i/lub Roony (Bernardo da radę na PS nawet, bo w reprezentacji gra na tej pozycji).

11



To trzeba teraz czekać na mocniejsze źródła.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

1

@PioteK Dimarco to kozak na wahadle, ale nie wiem, jak wyglądałby na LO w ustawieniu z czwórką.

1

@Czajka90 W sam raz do Porto za kontuzjowanego Samu.

10



Według Soso, Deco spotkał się też z agentem Cucurelli w Londynie.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

1

1

@MOLESTA Villarreal ma dobrą sytuację z FFP. Może nie są w stanie wydawać 50 mln € na zawodnika, ale te 20-30 mln € bez problemu.

2

@Messibestplayerintheworld Lapcio nie przegapiłby kolacji.

4



Jesus.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong

6

0

@aldewir Wszystko jest zaplanowane. Najwyżej Christensen wypadnie na pół roku.

4



Bardzo ciekawy wybór.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong @FcPortoFan1999 @escarabajo @Adran360

0

@Encore Obstawiam ok. 95 mln funtów.

3

10



Koszt FFP Gordona wyniesie ok. 25 mln € rocznie. Praktycznie tyle samo, co Rashford z kontraktem na 3 lata, gdyby ściągnięto go za 30 mln €.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @Encore @DonCarletto @Eklerek @Czajka90

1

@ViscaelBarca2007 Będzie robił sprinty po fajki dla Wojtka.

11



Topowe źródło, jeśli chodzi o Newcastle.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

1

@Lionel_Messi10 "Atletico to nie jest poważny klub."

3

@michaleu Dodatkowo CP jakoś super nie wspierało transferami Glasnera, a gość wygrał już 2 puchary. Dzisiaj może dołożyć trzeci.

2

@blakkudium Również: @Bolton

8



Alvarez.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore

3

@michaleu To może Glasner? Nie ma chyba porozumienia z żadnym klubem jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?