blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@MOLESTA Idealny przykład, to Joan. Miał chyba niecały 1 mln obserwujących, gdy dołączał do Barcy, a teraz ma ponad 3 mln.
7
https://zapodaj.net/plik-Q2tWoqfvVq
Instagram Gordona od wczoraj.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld
9
Finał LM.
@mordini123 @Adran360 @escarabajo @mekston @Lanosss @Giwera @MirusAmisz @Eklerek @Czajka90 @Kessie
4
@Kessie Napiszesz formalny list do C+, żeby umieścili highlightsy Gyokeresa?
5
@MessiForeverTheBest Opinia @Bolton?
@Kessie
6
@ViscaelBarca2007 @BORO_12 potężny Bayern*
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie
3
Fajna opcja.
7
@LukaszFan Pewnie Casado i/lub Roony (Bernardo da radę na PS nawet, bo w reprezentacji gra na tej pozycji).
11
To trzeba teraz czekać na mocniejsze źródła.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
1
@PioteK Dimarco to kozak na wahadle, ale nie wiem, jak wyglądałby na LO w ustawieniu z czwórką.
1
@Czajka90 W sam raz do Porto za kontuzjowanego Samu.
10
Według Soso, Deco spotkał się też z agentem Cucurelli w Londynie.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
1
https://x.com/i/status/2059730833074774253
Podwójny słupek Pino.
1
@MOLESTA Villarreal ma dobrą sytuację z FFP. Może nie są w stanie wydawać 50 mln € na zawodnika, ale te 20-30 mln € bez problemu.
2
@Messibestplayerintheworld Lapcio nie przegapiłby kolacji.
4
Jesus.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong
6
@Encore @ViscaelBarca2007 potężny Bayern*
@mekston @Kessie @Lanosss @Comentateiro
0
@aldewir Wszystko jest zaplanowane. Najwyżej Christensen wypadnie na pół roku.
4
Bardzo ciekawy wybór.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong @FcPortoFan1999 @escarabajo @Adran360
0
@Encore Obstawiam ok. 95 mln funtów.
3
@blakkudium Również @Kessie @Frimpong
10
Koszt FFP Gordona wyniesie ok. 25 mln € rocznie. Praktycznie tyle samo, co Rashford z kontraktem na 3 lata, gdyby ściągnięto go za 30 mln €.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @Encore @DonCarletto @Eklerek @Czajka90
1
@ViscaelBarca2007 Będzie robił sprinty po fajki dla Wojtka.
11
Topowe źródło, jeśli chodzi o Newcastle.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
1
@Lionel_Messi10 "Atletico to nie jest poważny klub."
3
@michaleu Dodatkowo CP jakoś super nie wspierało transferami Glasnera, a gość wygrał już 2 puchary. Dzisiaj może dołożyć trzeci.
2
@blakkudium Również: @Bolton
8
Alvarez.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore
3
@michaleu To może Glasner? Nie ma chyba porozumienia z żadnym klubem jeszcze.
2
@michaleu Imo, Iraola/Glasner powinni być priorytetami. Glasner może być ciekawą opcją, bo dał radę już w 2 ligach, gra 3x ŚO, więc nie musi jakoś super zmieniać formacji.