blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19xavi93 Ten drugi, to Cardoso Varela. Coś ucichło o nim.
2
@FcPortoFan1999 I nie mieszka w Warszawie.
2
@esem91 To @Kessie wybrał się do Warszawy?
3
@AmigoBlancos To z Nigeryjkami też pisał?
2
@LukaszFan Jak pisałem wcześniej. Pewnie by sprzedali, ale taki transfer odbyłby się tylko pomiędzy klubami PL, bo nikt spoza Anglii nie dałby więcej niż 30. A z tego co widzę, to żaden klub z PL się nim nie interesuje. W La Lidze, to może tylko Atletico/Villarreal byliby w stanie wyłożyć ok. 20 mln €.
12
Soso nt. Casado.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
33
+1.
0
@FcPortoFan1999 Do kadry go?
@mekston
5
@Faro Opinia @Bolton?
@Kessie
13
Tak.
9
Pewnie Mendes szepnął mu co nieco.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
1
@kubix05 To oby smacznego!
6
Kiełba.
@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Lanosss @Giwera @MirusAmisz @FcPortoFan1999 @Comentateiro
1
@LAMC_10 Opinia @BulaKG, @Kessie?
17
Bernardo.
Moretto potwierdza, że potężny Bayern rozważa Desta jako opcję rynkową. Póki co, nie ma nic zaawansowanego.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Comentateiro
1
@ViscaelBarca2007 Na papierze, wygląda to bardzo spoko.
6
@FiscaelBarca @Rifek 15-20 mln € + fajny % od przyszłej sprzedaży i będę usatysfakcjonowany.
18
Moretto o Casado.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
2
@majkiii
Teraz już wiem, na kim się wzorował Upamecano.
12
@LAMC_10 Skille na poziomie @Boltona.
@Kessie @Luciano99
12
Czekamy na mocniejsze źródła.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Esteban_
2
@Bolton Czy na swoją komunię miałeś ubraną albę i biały, spiczasty kaptur?
@Kessie
2
@mordini123 Skoro 92-godzinna rocznica, to skocz @Kessie po piwko do Biedry. Trzeba do oblać.
@Eklerek @Czajka90 @Frimpong
6
Legenda.
@BorzyKrzys @CurryTheGoat30 @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
1
@Kazragore Pewnie tak, ale za 50 mln €, w grę wchodziłby tylko transfer między klubami PL. W La Lidze, nikt nie da nawet 20+ mln € za Casado (no może tylko Atletico/Villarreal).
2
@Luciano99 "Tu trzeba szukać lidera obrony na rynku..."
Twój stary nadal jest wolnym zawodnikiem?
@Kessie
3
@Ryoumen Nawet spoko sprawa. Jakby się udało wyciągnąć 20 mln € + 20-30% od przyszłej sprzedaży, to byłby dobry deal.
12
Negocjacje między Barcą i Monaco, w sprawie transferu definitywnego Casado, są w toku.
Tę informację od Longari'ego zapowiadał Soso, więc możliwe, że coś się dzieje pomiędzy oboma klubami.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
6
Christensen.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
1
Enzo.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong @Ku84fcb @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @LAMC_10