0

@19xavi93 Ten drugi, to Cardoso Varela. Coś ucichło o nim.

2

@FcPortoFan1999 I nie mieszka w Warszawie.

2

@esem91 To @Kessie wybrał się do Warszawy?

3

@AmigoBlancos To z Nigeryjkami też pisał?

2

@LukaszFan Jak pisałem wcześniej. Pewnie by sprzedali, ale taki transfer odbyłby się tylko pomiędzy klubami PL, bo nikt spoza Anglii nie dałby więcej niż 30. A z tego co widzę, to żaden klub z PL się nim nie interesuje. W La Lidze, to może tylko Atletico/Villarreal byliby w stanie wyłożyć ok. 20 mln €.

12



Soso nt. Casado.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

33



+1.

0

5

13



Tak.

9



Pewnie Mendes szepnął mu co nieco.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

1

@kubix05 To oby smacznego!

6



Kiełba.

@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Lanosss @Giwera @MirusAmisz @FcPortoFan1999 @Comentateiro

1

17





Bernardo.



Moretto potwierdza, że potężny Bayern rozważa Desta jako opcję rynkową. Póki co, nie ma nic zaawansowanego.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Comentateiro

1

@ViscaelBarca2007 Na papierze, wygląda to bardzo spoko.

6

@FiscaelBarca @Rifek 15-20 mln € + fajny % od przyszłej sprzedaży i będę usatysfakcjonowany.

18



Moretto o Casado.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

2

@majkiii



Teraz już wiem, na kim się wzorował Upamecano.

12

@LAMC_10 Skille na poziomie @Boltona.

@Kessie @Luciano99

12



Czekamy na mocniejsze źródła.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Esteban_

2

@Bolton Czy na swoją komunię miałeś ubraną albę i biały, spiczasty kaptur?

@Kessie

2

@mordini123 Skoro 92-godzinna rocznica, to skocz @Kessie po piwko do Biedry. Trzeba do oblać.

@Eklerek @Czajka90 @Frimpong

6



Legenda.

@BorzyKrzys @CurryTheGoat30 @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360

1

@Kazragore Pewnie tak, ale za 50 mln €, w grę wchodziłby tylko transfer między klubami PL. W La Lidze, nikt nie da nawet 20+ mln € za Casado (no może tylko Atletico/Villarreal).

2

@Luciano99 "Tu trzeba szukać lidera obrony na rynku..."

Twój stary nadal jest wolnym zawodnikiem?

@Kessie

3

@Ryoumen Nawet spoko sprawa. Jakby się udało wyciągnąć 20 mln € + 20-30% od przyszłej sprzedaży, to byłby dobry deal.

12



Negocjacje między Barcą i Monaco, w sprawie transferu definitywnego Casado, są w toku.



Tę informację od Longari'ego zapowiadał Soso, więc możliwe, że coś się dzieje pomiędzy oboma klubami.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

6



Christensen.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

1



Enzo.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong @Ku84fcb @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @LAMC_10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?