9



Kesz.

@Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Kessie @mekston @Giwera @Lanosss @MirusAmisz @Comentateiro @FcPortoFan1999

2

https://x.com/TrollFootball/status/2064012225434792408

@Kessie kolejna rocznica. Skocz do Biedry po alkohol.

@Frimpong

3



Guiu.

7





Rangnick i Glasner.

@michaleu @Kessie @Karol145 @Giwera @takisobiektos @Marusek

2

@escarabajo Zarobił swoje, to może wrócić do kadry. Ponoć zgodził się na stosunkowo niski kontrakt.

6

@escarabajo Chyba 4.

23



Young Kluivert.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @arasz1819

13



@Popitek12 Opinia Lil Popye?

@mekston @Kessie @Lanosss

2

@PatrykBarca Jeśli mają się kręcić wokół włoskich trenerów, to Mancini akurat jest tym lepszym wyborem chyba. Ewentualnie Conte, ale nie wiem, jakie ma plany teraz.

1

@FcPortoFan1999 Chyba poszło o kesz wtedy.

15



Mancini.

@escarabajo @Kapitan hawk @Adran360 @Kessie @mekston @FcPortoFan1999 @Comentateiro @MirusAmisz @Giwera @Lanosss

6



Gonzalo.

@Kapitan hawk @AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @lajcior @VegetaPolska

0

9



Jednak jakieś zapytania (prawdopodobnie) były.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc

0

@tomcias10 Na papierze, powinni dojść do 1/4 finału. A coś czuję, że mogą nawet wcześniej zakończyć Mundial, przez co, daję ich w grupie rozczarowań.

2

@FiscaelBarca Brazylia/Holandia.

11



Świder.

@Safrani @FcPortoFan1999 @mekston @Kapitan hawk @escarabajo

9



Ekwador u mnie wygrywa Mundial.

@FcPortoFan1999 @Comentateiro @mekston @Kessie @Kapitan hawk @escarabajo @Giwera @Lanosss @MirusAmisz @Adran360

13



@Popitek12 Nie chwaliłeś się, że masz zdjęcie z CR7, Young Pops.

@mekston @Kessie @Lanosss @Adran360 @macio_944 @Kozinho.

26



Jeśli to prawda, to Rudiger zyska niesamowitego mentora.

@Conradxc @VegetaPolska @AmigoBlancos @DonCarletto @lajcior

1

@MoralnyKarzel Pisał do mnie w sprawie typera, ale mi chodzi o oficjalne fantasy:

https://play.fifa.com/fantasy/

1

@Redakcja Będzie może liga fantasy La Bamby na Mundial?

1

@Kapitan9 Ciężko powiedzieć. Nie było ani jednej plotki/informacji o nim od x tygodni/miesięcy. Z tego, co pamiętam, to narracja z zeszłego lata była taka, że mieli to ogarnąć w tym okienku transferowym.

5

@FcPortoFan1999 W końcu piszesz poprawnie: potężny Bayern.

@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie

3



FIFA uczy.

0

@VegetaPolska Zobaczymy, jak będzie wyglądało zdrowie Raphy. Ogólnie, Gordon może uzbierać +/- 2000 min, co byłoby spoko wynikiem.

0

@Dankho94isback Rash może być też zmiennikiem na PS. Na papierze, mógłby pełnić rolę zapchajdziury w ataku.

8



Maroko na 1-0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?