0

Co oni robią xD

0

Mbappe rozwalony nos a reszta nawet się nie zainteresowała xD

2

A dla mnie te stroje Francji wyglądają jak piżamy

1

Czy jak Puchacz strzeli na 1:0 z Austrią w 90 minucie i zrobi cieszynkę przykładając dwa palce pod nosem to mu coś grozi?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@D10SLEO Tylko, że Belgia nie jest dużo lepsza od Słowacji xd

0

Niech on zdejmie tego Lukaku, nie da się patrzeć na tego kalekę xD

1

On to na obronie powinien grać xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cały czas się zastanawiam jakie taśmy i teczki ma Lukaku na trenerów, że on się łapie na 1 skład.

1

Ciekawe czy dzisiaj Austria zrobi jakąś niespodziankę

1

@matirix20 stawiasz np. dziś na Francję i jak prowadzą 2:0 to już masz zaliczony zakład nawet jak będzie na koniec remis 2:2

0

Każdy w tej Ukrainie gra pod siebie

2

@tristan87 Najlepsze jest jak Czesiu opowiadał to: "Ok, to Ja tylko daję przykład: dzwonię do nie i mówię, panie Ryszardzie, jest taka i taka sytuacja, czy ma pan kogoś, kto w miarę szybko może auto sprowadzić, żeby żona mogła czymś jeździć i tak dalej. To jest jedna sprawa. W innym czasie żona miała silne bóle w okolicach brzucha. Zadzwoniliśmy po karetkę, okazało się, że potrzebna będzie operacja. Chcieli ją robić starą metodą, gdzie ci rozcinali pół brzucha. Zadzwoniłem do Forbricha, pytam czy jest ktoś wie, kto mógłby to zrobić metodą nowocześniejszą – i był ktoś taki, podpowiedział mi, pojechaliśmy do Szamotuł, zoperował żonę. Takich sytuacji było, dużo, nie chcę powiedzieć, że to był wujek złota rączka…" XD

12

@tristan87 Biedacy nie mogą grać w ładnym stylu bla bla na końcu są liczone i tak punkty bla bla Legia Warszawa pod jego wodzą grała ładną i atrakcyjną piłkę xD

1

Ale Michniewicz to jest beton ...

2

Kanał Zero fajną ekipę zmontowaliście, ekipę totalnych ...

3

Piłkarze reprezentacji Anglii chyba zaczynają pić wcześniej od kibiców bo każdy kontakt to upadek

1

Wrzucić Szkocję i Anglię do jednej grupy i niech się tam bawią

7

Szkoda, że takiej Anglii nie mamy w grupie xD

0

@IronMan43 Tajnera też broniły bo trafił mu się Małysz xD

4

największa beka jest z Gareth'a Southgate'a xD gość dostał fuchę po znajomości po pijaku od znajomego szwagra (to jest akurat fakt autentyczny) a z racji że nic nie umiał no to yyyy będziesz trenerem reprezentacji Anglii w piłce nożnej xD ... dalszą część historii znacie ;>

1

Ta obrona to niezłe patałachy xD

2

Bellingham jak upada na murawę to jak taki manekin xD

0

Serbia jak nic tutaj nie strzelice to będzie frajerstwo

0

Bellingham to taki nawet spoko chłopak, ale z patologicznej rodziny ;>

0

Kosovo je Srbija

0

Anglia może fajny skład, ale ktoś lepszy ich zweryfikuje tak samo jak Holandię

5

Wolę, żeby on wygrał ZP niż męczennik z Brazylii

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?