aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi musi zniknąć
0
Roque ma zostać i ...uj
3
Prawda jest taka, że Laporta przejadł budżet na nowego trenera
2
@Herato 2014 to był zajebisty rok
0
"Nowy Pele" ma lepsze odklejki niż Vini
1
Dembele już nie strzeli do końca sezonu
1
Donnaruma ty dziś coś jeszcze odjebiesz, wierzę w ciebie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Julio Tous prowadź po mistrzostwo w sezonie 2024/2025!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Mam pomysl zamiast wypożyczać Roque może wypożyczmy Xaviego?
1
a co on kur Messiego udaje?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeszcze czerwo Xaviego i mamy komplet
1
Araujo prawidłowo, należało ukarać ter Stegena
0
Czasami to mam wrażenie, że piłkarze grają pod zwolnienie Xaviego a czasami, że odwalają takie gówno, żeby było na nich a nie na taktykę
0
Fajny ficzer, ciekawe czy ludzie będą z tego korzystać
0
@Szklaner mi właśnie ciśnienie skoczyło bo już miałem praktycznie wygrany kuponik: https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTkwMTQxMTc1NDkyNjAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.OWLVsQzJMSKL2gzGw9xzEOoZLfGB-FQSnIi4vA90tTw&source=SB
tylko, że Arouca prowadziła 2-0 i straciła 2 bramki w 94 i 95 minucie xD
1
@Szklaner linka popraw xD
2
W następnym sezonie warto pojechać na mecz Barcelony, będzie duża szansa na zdjęcie z Xavim na trybunach
0
@Aragorn33 Ale o transferach i kogo musi sprzedać Barcelona to już potrafi gadać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Xavi buduje Fort'a, który jest pewniejszy od Cancelo. Wraca odświeżony Balde, Gavi z chłodniejszą głową, wypychamy de Jonga, wzmacniamy środek pola i jedziemy dalej. Pozostawienie Portugalczyków jedynie w kontekście wypożyczenia.
39
Robimy zwrot o 360 stopni i zaczynamy wszystko od nowa, vamos!
1
śmieszny klub, ale już się przyzwyczaiłem
2
@TikiTakaEnMiCorazon Nie będzie Xaviego na ławce ani na boisku bo będzie na trybunach z czerwoną kartką
1
Xavi thank you and good luck in season 2024/2025