aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za spokojny ten trener, soczyte kuhwa by poleciało to by bardziej cisnęli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@barcelonaLM i ten tekst na początku "nie chcę grać w drużynie z Giertychem" a potem jazda po bandzie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Japończyki skurczybyki
0
Czy brak zainteresowania tenisem można wyleczyć?
0
@Barcasub w sklepie Barcy widziałem za 135 ojro a od hindusów nie pytałem
1
Fajnie wygląda jak jestem na wakacjach w Hiszpanii i dużo ludzi śmiga w nowych koszulkach z Yamalem. Ładniutka koszuleczka.
1
Xavi stworzył potwora
2
Płaciłem wczoraj kartą w sklepie w Hiszpanii, a na terminalu pisało po polsku "proszę zbliżyć kartę" - mam taką Polską gębę czy o co chodzi? xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Był ktoś w Barcelonie i może polecić jakieś nietypowe perełeczki do zobaczenia lub fajne knajpki/kawiarnie?
0
@Criss18Barca 24 lipca
0
@Criss18Barca 10 minut temu xD
1
@TheNekro94 Costa Dorada, Salou -100km od Barcelony. Loty, transfery, śniadania i obiadokolacje
0
2700zł/osoba za 11 dni w Hiszpani w następnym tygodniu z jedzeniem to chyba super cena nie?
20
Szkoda, że Cubarsiego nie zebrali
0
Ostatnio chodzi mi po głowie pomysł na wyhaczenie jakiegoś last minute z biura podróży w rejon Costa Brava i skoczyć na jedeń dzień pociągiem do Barcelony. Da się trochę pozwiedzać w ciągu jednego dnia?
4
Eh, mógł sie podpytać Zibiego
6
Siema, dzisiaj obroniłem magistra, niestety byłem głupi i nie kupiłem go jak Lewy, trochę #chwalesie
0
aryjski książe musi zniknąć z klubu FC Barcelona
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co Moratinho zrobił? XD
3
Niech dziękują, że mieli Kounde to stawili jakiś opór
2
Rekin na dobicie rannej ofiary
0
Czy Lewy za coś takiego nie dostał żółtej?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Dajcie młodemu kakao i jazda dalej
0
Olmo ma łeb jak sklep xD
1
Flick zadzwonił do Olmo i mu coś nagadał, że on tak śmiga?