2

@Kapitan hawk
Szybko poszło xdd

1

@Vegeta88

Jak Netflix, to będzie czarny pies który jest homosiem xD

2

@gumaz

Dziadzia wygrał wybory, to wypuścił uposi z oddziału

3

@Kapitan hawk łap kolejnego pokemona - @WyluzujMordeczko

1

@FanVictoraIbarbo

Bo to biały pies, nie widać?

0

@WyluzujMordeczko

Odważne słowa jak na absolwenta podstawówki

5

Więcej takich wypowiedzi, więcej! Im częściej padają takie wysrywy, tym większe prawdopodobieństwo że większa liczba ludzi zrozumie jaki madryt jest śmieszny

5

Kaczyński piłki nożnej. Jeden machał Smoleńskiem, drugi Negreira xD

2

Stary chory dziad

2

@MirusAmisz

Jabulani GOAT

1

@blakkudium

Już widzę to 13mln plus zmienne xDDD

0

@tomek8756

Ona myśli że jest ich dwóch, Lucek i jej wielki brzuch

6

Hahaha był optymizm na początku? Był, to teraz czas wrócić do realiów zarządzania tym klubem

0

@kaamil1910

@MaziFCB wyjaśnił

2

Widzę że Ronaldo nie tylko rzuty wolne ma opanowane do perfekcji



0

@wawrzyn1

Jo, dwie na zdjęciu są

0

@MessiForeverTheBest

On wyląduje w Chelsea

0

@LAMC_10

Do wizerunku? xDD człowieku, on ma pewnie w cewce wizerunek, w życiu jest ustawiony i podejrzewam że ma gdzieś co mówią o nim stare dewoty

2

Komentarz usunięty

0

@marcin62

Nie strasz nie strasz

5

A ja nie grałem ani pierwsze wydanie, ani w remake ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

1

Hahaha no kto by pomyślał

7

Tak czułem, że wystrzelimy się z sianem za gościa który nie strzeli więcej jak Ferran xD

0

@Verore

PSG tu rozdaje karty, a nie żaden śmieszny real

3

@Verore

xDDDD rozbawiłeś

4

Dobry ten Konate


1

@Hindus

Na co im Doue? Mają przecież złotą piłkę i hinduskiego lepszego skrzydłowego gdyby tylko grał na LS

1

@blakkudium

Dziadzia myśli że kupi Vitinhe

4

Szkurwa dobre to piwo je

1

@Bzyczekk

Gordon chyba lubi peekowac okno na midzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?