Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk
Szybko poszło xdd
1
@Vegeta88
Jak Netflix, to będzie czarny pies który jest homosiem xD
2
@gumaz
Dziadzia wygrał wybory, to wypuścił uposi z oddziału
3
@Kapitan hawk łap kolejnego pokemona - @WyluzujMordeczko
1
@FanVictoraIbarbo
Bo to biały pies, nie widać?
0
@WyluzujMordeczko
Odważne słowa jak na absolwenta podstawówki
5
Więcej takich wypowiedzi, więcej! Im częściej padają takie wysrywy, tym większe prawdopodobieństwo że większa liczba ludzi zrozumie jaki madryt jest śmieszny
5
Kaczyński piłki nożnej. Jeden machał Smoleńskiem, drugi Negreira xD
2
Stary chory dziad
2
@MirusAmisz
Jabulani GOAT
1
@blakkudium
Już widzę to 13mln plus zmienne xDDD
0
@tomek8756
Ona myśli że jest ich dwóch, Lucek i jej wielki brzuch
6
Hahaha był optymizm na początku? Był, to teraz czas wrócić do realiów zarządzania tym klubem
0
@kaamil1910
@MaziFCB wyjaśnił
2
Widzę że Ronaldo nie tylko rzuty wolne ma opanowane do perfekcji
0
@wawrzyn1
Jo, dwie na zdjęciu są
0
@MessiForeverTheBest
On wyląduje w Chelsea
0
@LAMC_10
Do wizerunku? xDD człowieku, on ma pewnie w cewce wizerunek, w życiu jest ustawiony i podejrzewam że ma gdzieś co mówią o nim stare dewoty
2
Komentarz usunięty
0
@marcin62
Nie strasz nie strasz
5
A ja nie grałem ani pierwsze wydanie, ani w remake ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
Hahaha no kto by pomyślał
7
Tak czułem, że wystrzelimy się z sianem za gościa który nie strzeli więcej jak Ferran xD
0
@Verore
PSG tu rozdaje karty, a nie żaden śmieszny real
3
@Verore
xDDDD rozbawiłeś
4
Dobry ten Konate
1
@Hindus
Na co im Doue? Mają przecież złotą piłkę i hinduskiego lepszego skrzydłowego gdyby tylko grał na LS
1
@blakkudium
Dziadzia myśli że kupi Vitinhe
4
Szkurwa dobre to piwo je
1
@Bzyczekk
Gordon chyba lubi peekowac okno na midzie