Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomaszekkkkk
Bez jaj, nie takiego napastnika nam potrzeba.
0
@Katalończyk 99
Piłka bramka gooool
1
@Spider_Man
Do spowiedzi
3
Szkurwa chłop ma swój mundial, no i klasa
0
@JBgomeS namówił
0
@JBgomeS
Butelce czy drinku
2
No nie ukrywam, czwarta szklanka whisky z lodem i robi się jakoś chłodniej na dworze
1
@marcin62
No to w przesyłce zwrotnej, spakować Ukraińców i wszystkich grzecznie odesłać do siebie
4
@BorzyKrzys
Kurwa mam spam tego na X, ale co jeden to lepszy xD
3
Druga szklana whisky i ni uja nie pomogło w upały, może trzecia da radę
7
@Cule1234
Halo, Al Hilal? Głupia sprawa wariaty…
0
@MesQueUnClub_87
Jakie mocne jak to może 40% ma
4
Powiem wam, że szklanka whisky z lodem wcale nie pomaga w te upały . Może przy drugiej będzie lepiej
1
@Bzyczekk
Benfica jeszcze odstepne dostała hahah
0
@ranger3120
Ta pizza capriciosa z mrożonek od nich jest spoko
2
@daver
Nie trzeba mieć powodu jak ktoś gra w Hatfu Madrycie
2
Komentarz usunięty
0
@Herato
Są piłkarzami
Nie dziękuj, następne proszę
6
I to był sportowiec
2
Zbyt piękne żeby było prawdziwe
4
Z taką formą jedyne na co możesz liczyć, to na jakieś wypożyczenie do Alaves
1
Świetna wiadomość
3
@APTAPT
@michal26
Ona urodzi wtedy kiedy popitek będzie chciał
2
@PatrychoO
Ja ostatnio się tak zastanawiałem, że na chuj kupiłem dobry tv, skoro mecze są w tak gownianej jakości xd
1
@michal26
Tzn że popitek poruchal dzisiaj, i strzelił gola
0
Okej, przestałem się martwić, dzięki Fermin
2
A na co nam ten Jasiek? Araujo vol.2
1
Pluć na niego to za mało. Czekam za gwizdami na Camp Nou
1
@gumaz
Lekkiej ziemi B-)
6
Komentarz usunięty