Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Camilo93
A nie, to spoko. Dawać 150 baniek na gościa co se raz na jakiś czas potrafi z wolnego strzelić xD
3
Hahaha. Deco kupuje go przed MS bo jego wartość na turnieju wzrośnie Hahah. Każdy kto pisał że Deco gotuje, powinien dostać dwutygodniowy odpoczynek od strony.
5
Nie rozumiem skąd afera że Jude nie dostał czerwonej kartki za zakrycie ust. Przecież to biała miernota, ich nie wolno karać czerwonymi kartkami
4
Oby nie. Skończy się jak z Antkiem
6
To nie ma sensu. Mógł nie iść do Atletico. Jego wybor, niech Laporta nie rozbija banku na zawodnika który jeszcze nigdy nie przebił 20 bramek w lidze w której grał. Jednego Ferrana już mamy.
2
@blakkudium
Za tyle to Duisburgu można było już kolbe kukurydzy mieć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
13
Tak tak żelusie, to jest wasz dzień
3
Barcelona zabiera kanapki Atletico w szkole. Normalne że jest płacz
8
Ryanair leci na prawdę wysoooko
0
Jeszcze ter stegena się pozbyć
2
@Luciano99
Zapomniałeś dopisać że jak zwykle się nie sprawdzi i odejdzie za ułamek zapłaconej kwoty
8
@escarabajo
Biorą niższego, żeby Valverde teraz miał większe szansę
3
Mały, smiszny klubik
0
@kanver_
Dlaczego pokrętna? Kluby dogadując się między sobą i tak nie przeprowadza transferu jeżeli zawodnik nie wyrazi zgody
0
@kanver_
W sytuacji w której klub dogadany jest z klubem to zawodnik ma decydujący głos. A o takiej sytuacji napisał koleżka wyżej
@Kibol_83
No i klasa, bo ja uważam go za przepłaconego grajka
1
@Kibol_83
Tutaj nie Atletico, a Alvarez ma najwiecej do powiedzenia. Atletico moze byc dogadane z piździakowem Częstochowa, ale bez zgody zawodnika transferu nie bedzie
3
Z jednej strony fajnie że jest beka z Atletico, a z drugiej strony zajebiście
2
@gumaz
„Widziany” to odważne słowo w kierunku czarnego
0
Może nawet wymienić go na Rajovica. Bez zgody zawodnika nie ma transferu
0
@ViscaelBarca2007
Same cukierasy, nie widzisz?
7
Skład Francji na dzisiejszy mecz z Irakiem
3
@ViscaelBarca2007
Czarny Ramos. Ale obrzydliwe combo się wylosowało
0
@BORO_12
Ja uważam że za Raphinhie. Z charakterystyki są bardziej zbliżeni do siebie, a piłkarz tego typu jest niezbędny u Flicka
0
Gordon to transfer zupełnie z czapy, więc nie zdziwiłbym się gdyby odejście Raphinhi było wiadome już wcześniej. Ale utrzymali to w tajemnicy żeby nie podbijać nam cen za innych zawodników.
#Teoria po dwóch piwach
1
Dobre Maroko zamyka oko
0
@Eto'o9 R10
Coooooo? DeCo GoTuJe!1!1!
0
Mocny ten trend jest
0
@beter2
Będą w półfinale minimum
0
@Tomaszekkkkk
Bez jaj, nie takiego napastnika nam potrzeba.
0
@Katalończyk 99
Piłka bramka gooool