1

@Camilo93

A nie, to spoko. Dawać 150 baniek na gościa co se raz na jakiś czas potrafi z wolnego strzelić xD

3

Hahaha. Deco kupuje go przed MS bo jego wartość na turnieju wzrośnie Hahah. Każdy kto pisał że Deco gotuje, powinien dostać dwutygodniowy odpoczynek od strony.

5

Nie rozumiem skąd afera że Jude nie dostał czerwonej kartki za zakrycie ust. Przecież to biała miernota, ich nie wolno karać czerwonymi kartkami

4

Oby nie. Skończy się jak z Antkiem

6

To nie ma sensu. Mógł nie iść do Atletico. Jego wybor, niech Laporta nie rozbija banku na zawodnika który jeszcze nigdy nie przebił 20 bramek w lidze w której grał. Jednego Ferrana już mamy.

2

@blakkudium

Za tyle to Duisburgu można było już kolbe kukurydzy mieć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

13

Tak tak żelusie, to jest wasz dzień




3

Barcelona zabiera kanapki Atletico w szkole. Normalne że jest płacz

8

Ryanair leci na prawdę wysoooko



0

Jeszcze ter stegena się pozbyć

2

@Luciano99

Zapomniałeś dopisać że jak zwykle się nie sprawdzi i odejdzie za ułamek zapłaconej kwoty

8

@escarabajo

Biorą niższego, żeby Valverde teraz miał większe szansę

3

Mały, smiszny klubik

0

@kanver_

Dlaczego pokrętna? Kluby dogadując się między sobą i tak nie przeprowadza transferu jeżeli zawodnik nie wyrazi zgody

0

@kanver_

W sytuacji w której klub dogadany jest z klubem to zawodnik ma decydujący głos. A o takiej sytuacji napisał koleżka wyżej

@Kibol_83

No i klasa, bo ja uważam go za przepłaconego grajka

1

@Kibol_83

Tutaj nie Atletico, a Alvarez ma najwiecej do powiedzenia. Atletico moze byc dogadane z piździakowem Częstochowa, ale bez zgody zawodnika transferu nie bedzie

3

Z jednej strony fajnie że jest beka z Atletico, a z drugiej strony zajebiście

2

@gumaz

„Widziany” to odważne słowo w kierunku czarnego

0

Może nawet wymienić go na Rajovica. Bez zgody zawodnika nie ma transferu

0

@ViscaelBarca2007

Same cukierasy, nie widzisz?

7

Skład Francji na dzisiejszy mecz z Irakiem



3

@ViscaelBarca2007

Czarny Ramos. Ale obrzydliwe combo się wylosowało

0

@BORO_12

Ja uważam że za Raphinhie. Z charakterystyki są bardziej zbliżeni do siebie, a piłkarz tego typu jest niezbędny u Flicka

0

Gordon to transfer zupełnie z czapy, więc nie zdziwiłbym się gdyby odejście Raphinhi było wiadome już wcześniej. Ale utrzymali to w tajemnicy żeby nie podbijać nam cen za innych zawodników.

#Teoria po dwóch piwach

1

Dobre Maroko zamyka oko

0

@Eto'o9 R10

Coooooo? DeCo GoTuJe!1!1!

0

Mocny ten trend jest



0

@beter2

Będą w półfinale minimum

0

@Tomaszekkkkk

Bez jaj, nie takiego napastnika nam potrzeba.

0

@Katalończyk 99

Piłka bramka gooool

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?