La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1057 Culés

0

Gordon to transfer zupełnie z czapy, więc nie zdziwiłbym się gdyby odejście Raphinhi było wiadome już wcześniej. Ale utrzymali to w tajemnicy żeby nie podbijać nam cen za innych zawodników.

#Teoria po dwóch piwach

2

@Who_you_mam Gordon przede wszystkim przyszedł za Rashforda. Przy odejściu Raphinhi potrzebny by był kolejny skrzydłowy

0

@BORO_12

Ja uważam że za Raphinhie. Z charakterystyki są bardziej zbliżeni do siebie, a piłkarz tego typu jest niezbędny u Flicka

0

@Who_you_mam tak dlatego kupili Gordona zamiast Rashford żeby Flick nie musiał wywracać systemu pod Rashforda albo rzucać tam pomocników kiedy Raphinha nie gra. Mało jest skrzydłowych o takim profilu na rynku przez co się pospieszyli żeby Bayern albo Liverpool go nie zgarnął.
Ale zgadzam się że Gordon docelowo zastąpi Raphinhe długoterminowo, zrobi to też jeśli by odszedł teraz ale wtedy potrzebny jest kolejny skrzydłowy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?