1

@AmigoBlancos

Za mało macie idiotów w szatni, za mało

0

@Faro

Ostatnie co można o nim powiedzieć to że doskonale broni xd

0

@Faro

A oglądałeś Chelsea, czy tylko kadrę?

0

Ale tu jest skomlenie bo Real kupił tę miernotę co z obroną nie ma za wiele wspólnego xD vinicius i cucu na jednej stronie? Wyśmienicie

4

@MessiForeverTheBest

Już nie był taki kozak jak na parkingu

2

@Eklerek

Ale to był kocik

2

No dobra, ale te naleśniory to już nie AI
( ͡° ͜ʖ ͡°)



5

@FcPortoFan1999

No nic, dzięki @heniusss i @Encore, w takim razie idę dalej szukać fajnych cycusiów na X

3

@heniusss

Ehh, co za czasy

1

@Encore

Może być i AI. Prawy to A a lewy I

2

borze kochany



1

@Encore

A gdzie ten co napierdala wolne po trybunach? xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Eklerek

Jemu to już psiochą na twarzy nie zakręci?

0

Ciągle słyszę „Kylionez” - to jakaś mieszanka Mbappe z Winiary? (Kielecki to nie majonez)

0

@ZwyklyKibicBarcy04

Jakich cen jak on jest wolnym zawodnikiem?

5

@blakkudium

Athletiiiii wiiiiiiiiiin

7

Kogo obchodzi pierdolenie pachołków z Madrytu?

0

@BARCELONISTAnr1

Ale nie kumasz że ja nie twierdzę że on nic nie osiągnął, tylko że on się nie rozwija, drużyna się nie rozwija i gra po prostu gówno?

0

@BARCELONISTAnr1

Sprawdź ile pieniędzy wydają. W każdym normalnym klubie Simeone już dawno byłby zwolniony

7

Dobrze że nie rozśmieszyli ich tak jak pensja tego ogórka Simeone

2

@pafcioxxx

W ciul xDD

1

@maatiixx
Oczywiście że była taka oferta. Klub wydał oficjalny komunikat, to nie są plotki dziennikarskie.

3

Hahah Perez zdurniał do reszty xD

0

@Arekvip

Co w nich nielegalnego?

0

Jak na moje to było wiadome. Stąd zaklepali wcześniej Gordona żeby po transferze Newcastle nie wywindowało ceny

3

@xvcWinterSoldier

Mi się wydaje, że ludzie lubiący pizzę z ananasem lubią ją tylko dlatego, żeby wkurwić innych i robić na przekór

1

@MessiForeverTheBest

Prosisz się o bana koleżko

@kuz

No dobry dobry

11

Lewy wcina w Efesie kebsona, i twierdzi że ananas to największe faux pas w pizzy? SZANUJE JESZCZE BARDZIEJ

/video/1?s=46

1

@blakkudium


Hahah niech Idzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?