Adil Aouchiche i Tanguy Kouassi zdecydowali, że odejdą z PSG tego lata. Dwa znakomite talenty z rocznika 2002, o które bije się obecnie wiele klubów. Jestem ciekawy gdzie trafią. Obaj byli łączeni z Barceloną.
@masq Na ławkę to na pewno ma umiejętności. Ja bym myślał nawet o pierwszym składzie, jeśli poprawi kilka rzeczy. W defensywie to jest skała i bardzo rzadko zdarzają mu się błędy, ale wciąż może lepiej wyprowadzać piłkę.
Duża szansa dla Araujo, ale jak najbardziej zasłużona. Cieszy mnie to. Tutaj kilka urywków z jego udziałem z obecnego sezonu (nie wrzucałem tutaj żadnych goli i asyst, bo taki filmik trwałby ponad dwie minuty, ale znajdziecie go w odpowiedzi na tego Tweeta).
@Grubson06 Pierwszy raz w tym sezonie. Prawie zawsze gra pełne 90 minut i tylko de la Bella w tym sezonie rozegrał więcej minut niż on. Może jakieś problemy mięśniowe.
Im dalej w mecz, tym Pedri gra lepiej i jest bardziej aktywny. Mimo wszystko bez szału i strata w środku pola na minus. Tempo meczu także nie powala, ale liczę na więcej w drugiej połowie.
Meksyk. 16-letni chłopak został niedawno zamordowany i jego koledzy z drużyny zabrali go po raz ostatni na boisko, gdzie pozwolili mu strzelić ostatniego gola.
Emerson jest dzisiaj świetny jeśli chodzi o grę w defensywie. Aleñá bez większego błysku, ale jak ma piłkę przy nodze, to wie co z nią zrobić. Na minus strata na własnej połowie. Diego Carlos imponuje i stawiam, że już wkrótce zgarnie go jakiś duży klub. Munir nieźle.
@kamilop W tym sezonie jeden z najlepszych. Do poprawy wciąż podejmowanie decyzji czy też wykończenie i w tej chwili nie powiedziałbym, że ma potencjał na pierwszy zespół, ale to niedoceniany skrzydłowy. Na szansę zasługuje.
@Veb1233 Większość w tamtym momencie nigdy nie widziała go w grze, a niektórzy po raz pierwszy usłyszeli jego nazwisko. To wystarczyło, bo wyśmiać transfer i ocenić zawodnika, na temat którego nie mają żadnej wiedzy.
Niektórzy stali się tutaj mistrzami nadinterpretacji, dorabiania własnych ideologii, czy doszukiwania się ukrytego kontekstu, gdy takowego nie ma. Niektórym ciężko chociaż na chwilę odciąć się od polityki i skupić się na rozmowie, której głównym tematem była piłka nożna, Barcelona, finanse, spojrzenie na najbliższą sytuację w piłce przez kogoś innego. Kogoś rozsądnego i posiadającego rozległą wiedzę. Trochę to smutne, ale zbytnio mnie to nie dziwi.
2
@MichalZZZ Ahh, czwarty sezon i ta końcówka.
18
@Janiama Dzięki!
16
Adil Aouchiche i Tanguy Kouassi zdecydowali, że odejdą z PSG tego lata. Dwa znakomite talenty z rocznika 2002, o które bije się obecnie wiele klubów. Jestem ciekawy gdzie trafią. Obaj byli łączeni z Barceloną.
26
@VamosRakieta Więc słabo oglądałeś mecz. Bardzo dobre wejście.
11
A kilka lat temu rozwalali swoich rywali w Alevi A...
https://pbs.twimg.com/media/EaakznxWoAAAc3T?format=jpg&name=small
11
@masq Na ławkę to na pewno ma umiejętności. Ja bym myślał nawet o pierwszym składzie, jeśli poprawi kilka rzeczy. W defensywie to jest skała i bardzo rzadko zdarzają mu się błędy, ale wciąż może lepiej wyprowadzać piłkę.
24
Duża szansa dla Araujo, ale jak najbardziej zasłużona. Cieszy mnie to. Tutaj kilka urywków z jego udziałem z obecnego sezonu (nie wrzucałem tutaj żadnych goli i asyst, bo taki filmik trwałby ponad dwie minuty, ale znajdziecie go w odpowiedzi na tego Tweeta).
https://x.com/ViscaBarca1233/status/1259190192423997443
4
@Grubson06 Pierwszy raz w tym sezonie. Prawie zawsze gra pełne 90 minut i tylko de la Bella w tym sezonie rozegrał więcej minut niż on. Może jakieś problemy mięśniowe.
3
@bodzio10 Jeśli chodzi o drugą ligę, to kanał La Ligi na YouTubie. :)
5
Im dalej w mecz, tym Pedri gra lepiej i jest bardziej aktywny. Mimo wszystko bez szału i strata w środku pola na minus. Tempo meczu także nie powala, ale liczę na więcej w drugiej połowie.
49
Meksyk. 16-letni chłopak został niedawno zamordowany i jego koledzy z drużyny zabrali go po raz ostatni na boisko, gdzie pozwolili mu strzelić ostatniego gola.
2
@Coutinho007 To już mnie mniej interesuje. Ale wynik będę obserwował.
1
@VamosRakieta Nie, to już wcześniej sprawdziłem. :)
54
Wreszcie wraca Barcelona. Przyznaję, stęskniłem się. A dzisiaj jeszcze Las Palmas z Pedrim i Braga z Trincao. :)
1
Emerson jest dzisiaj świetny jeśli chodzi o grę w defensywie. Aleñá bez większego błysku, ale jak ma piłkę przy nodze, to wie co z nią zrobić. Na minus strata na własnej połowie. Diego Carlos imponuje i stawiam, że już wkrótce zgarnie go jakiś duży klub. Munir nieźle.
0
@NaFazieHitman Obstawiam remis 1:1.
18
Na ławce Sevilli 16-letni Juanlu Sanchez (rocznik 2003). Pozostaje czekać na debiut. :)
Liczę na dobry mecz w wykonaniu Alenii i Emersona.
6
Cieszę się, że artykuł się podobał i dzięki za miłe słowa. Drugiej części możecie wypatrywać przed weekendem. :)
1
@mr_robot Chciałbym mieć 15 lat. :D Młody ciałem i duchem. ;)
8
@Robertinho O nim też będzie. Ciekawa postać. :)
0
@HubertMlody Jasne, że nie odbieram. Dzięki i również pozdrawiam. :)
0
@HubertMlody Sprawdzę to wkrótce. Dzięki. :)
1
@HubertMlody O tym nic nie słyszałem. Masz jakiś artykuł na ten temat?
0
@Cwaniak4 Cieszę się, że się podoba. ;)
1
@xxxxx Faktycznie, dzięki!
0
@kamilop W tym sezonie jeden z najlepszych. Do poprawy wciąż podejmowanie decyzji czy też wykończenie i w tej chwili nie powiedziałbym, że ma potencjał na pierwszy zespół, ale to niedoceniany skrzydłowy. Na szansę zasługuje.
25
@Veb1233 Większość w tamtym momencie nigdy nie widziała go w grze, a niektórzy po raz pierwszy usłyszeli jego nazwisko. To wystarczyło, bo wyśmiać transfer i ocenić zawodnika, na temat którego nie mają żadnej wiedzy.
2
@BarcaInfo Tiki taka wygrała. :)
0
@matirix20 Rzeczywiście bardzo potoczny zwrot. Na pewno mu się przyda, kiedy będzie chciał zapytać o drogę lub coś zamówić. :)
45
Niektórzy stali się tutaj mistrzami nadinterpretacji, dorabiania własnych ideologii, czy doszukiwania się ukrytego kontekstu, gdy takowego nie ma. Niektórym ciężko chociaż na chwilę odciąć się od polityki i skupić się na rozmowie, której głównym tematem była piłka nożna, Barcelona, finanse, spojrzenie na najbliższą sytuację w piłce przez kogoś innego. Kogoś rozsądnego i posiadającego rozległą wiedzę. Trochę to smutne, ale zbytnio mnie to nie dziwi.