VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Katalończyk 99 przecież w filmie powiedział, że wczorajszy mecz to także była deklasacja. Sracie się do wszystkiego już
1
@barcanawieki bzdura. Arbeloa już wcześniej został zwolniony
1
@kuz to już jest jakaś nadinterpretacja
0
Banda amatorów. Nie zasługują na nic
0
@Frimpong młody człowieku, za dwa tygodnie się widzę z kobietą, która dodatkowo proponuje mi wyjazd do Budapesztu tylko we dwoje. Więc co ty piehdolisz
0
@Pawlak1992 zwolniono beniteza, a zidane wyklaskał ligę mistrzów.
0
@TheBigShow ta ciepły. A posuwa ester exposito.
1
@Dankho94isback ale swoje ostatnie spotkanie już rozegrał. Nie chce już być częścią zespołu. Dlatego mówi się też o tym, że to on jest kretem
3
@Dankho94isback podobno poszedł do Arbeloi z prośbą, żeby już go nie powoływał, żeby z nim nie rozmawiał.
1
@NeroTFP1 według AI to Jan Kreczman i zmarł w 2022.
0
@Kgorecki2500 nie. Tylko on jest w stanie wyrzucić zgniłe jaja
2
Powinni dostać po 5 mln kary, a nie 500 tysięcy.
9
Ja się chyba popłaczę ze śmiechu zaraz
0
@Plama Mourinho jest bardzo blisko przejęcia Realu
0
To tak można grać? Oglądając Real Madryt nie do pomyślenia.
1
@takisobiektos to prawda, ale jego jakoś szanowali. Według Davide Ancelottiego on był trenerem wymagającym. Nie tylko potulnym wujkiem.
2
Chyba błędem było zwalnianie Ancelottiego, który tych patałachów trzymał w ryzach. Teraz będzie musiał przyjść Mourinho albo jakiś inny dyktator, żeby to ogarnął. Ale burdel
0
@marcin62 Mourinho przyjdzie
5
@Arden co on odpiehdala
1
Transfer Mourinho z Benfici do Realu przywróci we mnie ponowną chęć oglądania piłki nożnej, bo nie ukrywam, ale im człowiek coraz starszy, tym mniej mu się to wszystko chce oglądać. Łapie mnie znużenie.
1
Murphy to bierze doświadczeniem.
1
@LAMC_10 oto wielka tajemnica wiaaaaryyy
2
@Ilka ładnie ale i odważnie. @agaFCB @clyde następne :D
@July_6_BcN ciebie to widziałem, to nie musisz, ale jak chcesz to możesz dać dla publiczności tu zebranej. No i nie mogę zapomnieć o kobiecie z kosmosu @jowita
Jak o kimś zapomniałem, to mi wybaczcie panienki
1
@clyde ja mam 25 i umówiłem się z 23.
1
@norbi77 pozostaje mi mieć nadzieję, że to ogarnie. Jak nie on to chyba nikt. Może zidane i anczelot by dali radę. Ale jest minimum jeden pozytyw. Na ławce, konferencjach będzie się działo. Mourinho to będzie szału dostawał na widok poczynań tych leni.
0
@norbi77 dlatego przyjdzie Mourinho
0
@wawrzyn1 nie będzie żadnego Kloppa. Będzie Mourinho. Nie ma lepszych kandydatów na rynku.
8
Mourinho w Realu, nowa część GTA. Czy to lata 2012, 2013? :DDD
2
Maciej Maciusiak jest zwolennikiem powrotu Horngachera do Polski, ale na posiedzeniu zarządu doszło do spięcia między nim a kimś z zarządu, który tego powrotu nie chce. WTF xdd
1
@barcanawieki to było pewne. Następna w kolejce będzie trylogia Ezio