14

@Katalończyk 99 przecież w filmie powiedział, że wczorajszy mecz to także była deklasacja. Sracie się do wszystkiego już

1

@barcanawieki bzdura. Arbeloa już wcześniej został zwolniony

1

@kuz to już jest jakaś nadinterpretacja

0

Banda amatorów. Nie zasługują na nic

0

@Frimpong młody człowieku, za dwa tygodnie się widzę z kobietą, która dodatkowo proponuje mi wyjazd do Budapesztu tylko we dwoje. Więc co ty piehdolisz

0

@Pawlak1992 zwolniono beniteza, a zidane wyklaskał ligę mistrzów.

0

@TheBigShow ta ciepły. A posuwa ester exposito.

1

@Dankho94isback ale swoje ostatnie spotkanie już rozegrał. Nie chce już być częścią zespołu. Dlatego mówi się też o tym, że to on jest kretem

3

@Dankho94isback podobno poszedł do Arbeloi z prośbą, żeby już go nie powoływał, żeby z nim nie rozmawiał.

1

@NeroTFP1 według AI to Jan Kreczman i zmarł w 2022.

0

@Kgorecki2500 nie. Tylko on jest w stanie wyrzucić zgniłe jaja

2

Powinni dostać po 5 mln kary, a nie 500 tysięcy.

9

Ja się chyba popłaczę ze śmiechu zaraz

0

@Plama Mourinho jest bardzo blisko przejęcia Realu

0

To tak można grać? Oglądając Real Madryt nie do pomyślenia.

1

@takisobiektos to prawda, ale jego jakoś szanowali. Według Davide Ancelottiego on był trenerem wymagającym. Nie tylko potulnym wujkiem.

2

Chyba błędem było zwalnianie Ancelottiego, który tych patałachów trzymał w ryzach. Teraz będzie musiał przyjść Mourinho albo jakiś inny dyktator, żeby to ogarnął. Ale burdel

0

@marcin62 Mourinho przyjdzie

5

@Arden co on odpiehdala

1

Transfer Mourinho z Benfici do Realu przywróci we mnie ponowną chęć oglądania piłki nożnej, bo nie ukrywam, ale im człowiek coraz starszy, tym mniej mu się to wszystko chce oglądać. Łapie mnie znużenie.

1

Murphy to bierze doświadczeniem.

1

@LAMC_10 oto wielka tajemnica wiaaaaryyy

2

@Ilka ładnie ale i odważnie. @agaFCB @clyde następne :D
@July_6_BcN ciebie to widziałem, to nie musisz, ale jak chcesz to możesz dać dla publiczności tu zebranej. No i nie mogę zapomnieć o kobiecie z kosmosu @jowita
Jak o kimś zapomniałem, to mi wybaczcie panienki

1

@clyde ja mam 25 i umówiłem się z 23.

1

@norbi77 pozostaje mi mieć nadzieję, że to ogarnie. Jak nie on to chyba nikt. Może zidane i anczelot by dali radę. Ale jest minimum jeden pozytyw. Na ławce, konferencjach będzie się działo. Mourinho to będzie szału dostawał na widok poczynań tych leni.

0

@norbi77 dlatego przyjdzie Mourinho

0

@wawrzyn1 nie będzie żadnego Kloppa. Będzie Mourinho. Nie ma lepszych kandydatów na rynku.

8

Mourinho w Realu, nowa część GTA. Czy to lata 2012, 2013? :DDD

2

Maciej Maciusiak jest zwolennikiem powrotu Horngachera do Polski, ale na posiedzeniu zarządu doszło do spięcia między nim a kimś z zarządu, który tego powrotu nie chce. WTF xdd

1

@barcanawieki to było pewne. Następna w kolejce będzie trylogia Ezio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?