0

@Ryoumen ale z moimi włosami jest coraz gorzej.

0

@MessiForeverTheBest nie no, jaja sobie robisz xD

1

Sarr i Mane mogą ukąsić. Michaela Jacksona nie liczę xD

0

Robił sobie ktoś z was przeszczep włosów?

1

Capo di tutti ferdi

1

@szela1899 Gvardiol zostaje w city, przedłuża kontrakt. Dlatego Real poszedł po Cucurelle. To Chorwat był priorytetowy

3

Holandia z tych najlepszych topowych nacji jest najbardziej przereklamowana od dobrych lat

8

Technika i wybieganie Japonii i Korei to w porównaniu z nami jest nieprawdopodobna. My jesteśmy takim Ursusem, gdzie oni to Ferrari. Jest mi przykro po prostu. Szkoda, że wyszkolenie u nas leży, nie jest takie jak w siatkówce. Dramat

0

@Kapitan9 jak chcesz podkraść komuś zawodnika, który ma z nimi kontrakt a jego klauzula jest nie do zapłacenia? xD

2

Proponuję jeszcze bardziej rozszerzyć mundial, to może wtedy zabraknie takich wyników.

2

Kurakao to Holandia B?

0

Zrobili sobie już bilans pod wyjście z trzeciego miejsca xD przy jakimś niekorzystnym wyniku w drugim i trzecim meczu xD

3

@jacobFCB kontent sióstr Porzucek i Wampirka

2

Bouadi będzie łakomym kąskiem na rynku.

18

Wygrana liga angielska z evertonem xdd mielcarski ehh

1

@Dari0G niekoniecznie, ale mam bekę z tamtego kontentu. Ostatnio brat do mnie mówił, że mu się one wyświetlają cały czas na FB, a on w nic nie klikał i mnie się pytał kim one są.

0

Siostry Porzucek

1

Zastanawiam się czy się cieszyć czy nie. Perez, nie uginaj się pod żądaniami Viniciusa.

0

Nie mogę już słuchać borka

0

Jeśli cały mundial będzie tak wyglądał dla Viniciusa jak te 20 minut, to nie będzie miał żadnych argumentów finansowych w walce o kontrakt z Perezem. Osobiście coraz bardziej uważam że gość odejdzie za darmo za rok.

1

Jedno oko na Maroko, drugie na Kaukaz

0

@Nazio_87 jeszcze ruskich trzeba dodać. No i Italie

1

This is brazil! Jak mawiał Dominic Toretto

0

Mam odrazę do Kataru przez mundial ręcznej w 2015r..... Ale tutaj jakoś tak się cieszę.

1

Zawsze mnie zastanawiało to, czemu to akurat w Szwajcarii jest tyle mieszańców. Przecież tam nie ma rodowitego Szwajcara. Chyba tylko Fabian Schaer był taki xD

3

@JBgomeS gekon zabłysnął tylko przez to, że go Klara wybiła kosztem Roberta. W innym przypadku byłby jak taki Gasly czy Ocon

0

@Kgorecki2500 za miesiąc jadę tam na kolejną sesję tatuazowa. Już ja sobie z nimi pogadam.

0

@Eto'o9 R10 atletico puści Alvareza do Barcelony, ale dopiero wtedy kiedy wykorzysta Barcelonę do końca. Będą chcieli grubo powyżej 100 mln.

0

@clyde myślałem, że na nim będzie Yenn albo Triss...

0

Wam też Messenger ześwirował, wylogował i jeszcze nie da się na niego zalogować?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?