VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ryoumen ale z moimi włosami jest coraz gorzej.
0
@MessiForeverTheBest nie no, jaja sobie robisz xD
1
Sarr i Mane mogą ukąsić. Michaela Jacksona nie liczę xD
0
Robił sobie ktoś z was przeszczep włosów?
1
Capo di tutti ferdi
1
@szela1899 Gvardiol zostaje w city, przedłuża kontrakt. Dlatego Real poszedł po Cucurelle. To Chorwat był priorytetowy
3
Holandia z tych najlepszych topowych nacji jest najbardziej przereklamowana od dobrych lat
8
Technika i wybieganie Japonii i Korei to w porównaniu z nami jest nieprawdopodobna. My jesteśmy takim Ursusem, gdzie oni to Ferrari. Jest mi przykro po prostu. Szkoda, że wyszkolenie u nas leży, nie jest takie jak w siatkówce. Dramat
0
@Kapitan9 jak chcesz podkraść komuś zawodnika, który ma z nimi kontrakt a jego klauzula jest nie do zapłacenia? xD
2
Proponuję jeszcze bardziej rozszerzyć mundial, to może wtedy zabraknie takich wyników.
2
Kurakao to Holandia B?
0
Zrobili sobie już bilans pod wyjście z trzeciego miejsca xD przy jakimś niekorzystnym wyniku w drugim i trzecim meczu xD
3
@jacobFCB kontent sióstr Porzucek i Wampirka
2
Bouadi będzie łakomym kąskiem na rynku.
18
Wygrana liga angielska z evertonem xdd mielcarski ehh
1
@Dari0G niekoniecznie, ale mam bekę z tamtego kontentu. Ostatnio brat do mnie mówił, że mu się one wyświetlają cały czas na FB, a on w nic nie klikał i mnie się pytał kim one są.
0
Siostry Porzucek
1
Zastanawiam się czy się cieszyć czy nie. Perez, nie uginaj się pod żądaniami Viniciusa.
0
Nie mogę już słuchać borka
0
Jeśli cały mundial będzie tak wyglądał dla Viniciusa jak te 20 minut, to nie będzie miał żadnych argumentów finansowych w walce o kontrakt z Perezem. Osobiście coraz bardziej uważam że gość odejdzie za darmo za rok.
1
Jedno oko na Maroko, drugie na Kaukaz
0
@Nazio_87 jeszcze ruskich trzeba dodać. No i Italie
1
This is brazil! Jak mawiał Dominic Toretto
0
Mam odrazę do Kataru przez mundial ręcznej w 2015r..... Ale tutaj jakoś tak się cieszę.
1
Zawsze mnie zastanawiało to, czemu to akurat w Szwajcarii jest tyle mieszańców. Przecież tam nie ma rodowitego Szwajcara. Chyba tylko Fabian Schaer był taki xD
3
@JBgomeS gekon zabłysnął tylko przez to, że go Klara wybiła kosztem Roberta. W innym przypadku byłby jak taki Gasly czy Ocon
0
@Kgorecki2500 za miesiąc jadę tam na kolejną sesję tatuazowa. Już ja sobie z nimi pogadam.
0
@Eto'o9 R10 atletico puści Alvareza do Barcelony, ale dopiero wtedy kiedy wykorzysta Barcelonę do końca. Będą chcieli grubo powyżej 100 mln.
0
@clyde myślałem, że na nim będzie Yenn albo Triss...
0
Wam też Messenger ześwirował, wylogował i jeszcze nie da się na niego zalogować?