VegetaPolska
Dołączył/a: czerwiec 2021
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A komentuje ten mecz Pan Kwiatkowski, jeden z ulubieńców @FcPortoFan1999
Brakuje Jońcy i Jasiny
3
Podoba mnie się ta pani arbiter. Dobrze wykonuje swoją pracę.
0
@Faro niekoniecznie, bardziej mam na myśli to, że większość społeczeństwa tak myśli. Na kobietę nie wolno złego słowa powiedzieć, nie wolno nakrzyczeć, nie wolno nic zrobić, bo już byłby to jakiś rodzaj przemocy.
0
@shinthps myślę, że wizerunkowo mogłoby to wszystko bardzo źle wyglądać.
0
@Luciano99 no daje oczywiście.
0
@Frimpong nie wiesz o mnie wszystkiego i co kiedyś zrobiłem... Ajaj
1
Jak zminimalizować agresję, wulgarność piłkarzy w stosunku do sędziego? Dać poprowadzić mecz kobietom. I żaden piłkarzyk jak Vini się nawet nie odważy pyskować do kobiety, bo źle by to się skończyło.
1
Haha kytasą co doyebał xdd
0
To jest Keeejjjjjn....
0
Czuję padlinę ze strony Anglii. Nihil novi
5
Ja tu bym dał czerwo
1
@RumbleDelivery topowymi zawodnikami interesują się wszystkie topowe kluby. Nie bądź odklejony. Barcelona nie jest jedynym topowym klubem na świecie
1
Zabawnie się czyta niektóre komentarze na temat tej czerwonej kartki Messiego. Ale polecę klasykiem.
Cristiano Ronaldo zdobywa trzy bramki, ale wcześniej powinien wylecieć? Śmieć, nie liczy się, te jego rekordy są właśnie na takich kwiatkach bite. Sędzia też śmieć, sprzedał się.
Messi zdobywa hattricka, ale wcześniej powinien wylecieć? No co, i tak pobiłby ten rekord prędzej czy później, poza tym to i tak max żółta kartka, czyn nie intencjonalny. Mniejsza z tym, że intencje nie mają tutaj żadnego znaczenia xD Marcelo przypadkowo złamał nogę kiedyś przeciwnikowi, zalał się łzami, ale czerwoną musiał dostać. No ale co, to jak nie chciał komuś krzywdy zrobić, to też nie powinien był wtedy dostawać czerwonej kartki?
1
Trochę kupa ten mecz. Straszny śpioch. Ja nie wiem jak niektórzy z was normalnie oglądają nocne mecze, bezrobotni jesteście czy co xD
1
@kuz to jest Grzechu
1
Ależ kupa szczęścia teraz u Mike'a
0
W meczu gra tylko dwóch białoskórych zawodników xD
1
@heniusss generalnie
3
Znowu ta power Borek
1
@Barwindg ZSRR czy Rosji. Chyba w nim nie ma różnicy?
1
@APTAPT Rosja, Polska także śmiało z nimi może konkurować.
1
@gumaz nie mam. Musiałbym nogi robić, żeby go gdzieś zmieścić.
1
@gumaz na głowie tatuażu sobie nie zrobię.
0
@Ryoumen ale z moimi włosami jest coraz gorzej.
0
@MessiForeverTheBest nie no, jaja sobie robisz xD
1
Sarr i Mane mogą ukąsić. Michaela Jacksona nie liczę xD
0
Robił sobie ktoś z was przeszczep włosów?
1
Capo di tutti ferdi
1
@szela1899 Gvardiol zostaje w city, przedłuża kontrakt. Dlatego Real poszedł po Cucurelle. To Chorwat był priorytetowy
3
Holandia z tych najlepszych topowych nacji jest najbardziej przereklamowana od dobrych lat