0

@Martwy Będzie ale 1:4 niestety

2

Sabalenka 2 set na dziurę. Jeszcze jeeden.

1

@Coutinho007 Tutaj nie ma szans, więc na iksie probuje

0

@Lola120 Zależy jakie mam produkty

0

@Mitch_Atleta Lekko do zrobienia. Nikt nie powinien się dziwić takiego 1:4

0

@gumaz dosyć długo:D

0

Kurs na Real z handi 6.1? Biere w ciemno. Z takim City kurs na Real 3,2? Oby wjepał Real jak najwyżej, ale zarobek tutaj widze

0

@esem91 zdarza się czasami

1

@MesQueUnClub96 rodzice interesują się twoim losem?

1

@LOPEZ16 Zadowole się mistrzem z 79 bramkami

0

Komentarz usunięty

0

@BarcaFan20048989 Będą będą i sraczka bedzie

3

Brawo Vitalki .

0

@Sulimo Nie chociaż. Przede wszystkim.

1

@comtedurgell bardzo wysoki poziom przestępczości

0

@Messibestplayerintheworld kontuzje w pierwszym składzie? To jeszcze wyjściowego składu nie podadza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Messibestplayerintheworld że czułameni nie faulowal

4

@MesQueUnClub96 Salwador, Gwatemala,Jemen,Afganistan,Somalia, oba Sudany,Izrael, Syria.

0

@LukaszFan Szkoda nie jednego meczu....

0

@Ramon_Villaverde połowa La bamby

2

Dawać tego Norwega na boicho i dobić kutwy

0

Lenglet profilaktycznie do zmiany

10

Fajny ten Real. Taki nie za dobry.

0

Triple H walczy, 3 secik

1

Flick musi po angielsku besztać sędziego i będzie okej

0

3xH płynie.....

0

@MesQueUnClub96 Lubisz takich?

0

Za chwilę prawdziwe widowisko CSowe w Spodku. Navi - Team Spirit.

0

@adrian89 końcówka .top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?