UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FcPortoFan1999 Wrocław i Gliwice to samo. Paszoł won do B klasy
0
@KamQiX Wczoraj moja mama wracała, ze sklepu i podeszlo dwóch lebkow z puszkami i jak się ich zapytała czy wiedzą ile Owsiak ma domów postawionych ze zbiórek. Nie wiedzieli. To powiedziała żeby poczytali to może przestaną mu pieniędzy napychać i poszli :)
2
@KamQiX rozumiem, ze te 30% czysto hipotetycznie? A 1% może być?
2
@escarabajo a skąd tyle urządzeń do oglądania i obstawiania?
0
@kuz Nie no bez przesady, jak będziemy mieć 10 bardzo dobrych okazji do strzelenia bramki to praktycznie nierealne, że dychę wbijemy. Z Benfica udało się wygrać, choć z takimi druzynami łatwiej o okazję bramkowe. Bardziej chodzi o to, żeby być bardzo skuteczni z takim Getafe czy innym Leganes, bo z takimi jak widać najłatwiej stracić punkty. Kolejny taki mecz będzie z Alaves
0
@Marusek Leganes i Las Palmas dużo nie lepsze. Klucz skutecznosc
0
@Eklerek Emme Raducanu oglądasz?
1
@bartekvisca We wcześniejszej firmie co roku 5% ale to od covidu jakoś od 2021. Wczesniej rzadziej
9
@D10SLEO Zobaczymy co przyniesie druga część sezonu. Jeden puchar jest a jeszcze gramy na trzech frontach. Oby co zle już za nami. To może być bardzo dobry sezon. Flickr we trust you!
1
@NerwowyFistaszek Lewandinho
0
Ale ich golimy wow
0
Ładnie dawać dalej
0
blondas 2034 loading....
1
@PaulFCB Mocno tam na trybunie!
1
@DonCarletto Nie tylko on.
0
@FcPortoFan1999 6 zespół Serie B, coraz lepiej
0
Wasek co huknął!!
0
Zniszczol wykorzystał warunki
0
Zniszczol w końcu coś skoczyl
0
Pięknie Paweł!!
2
Wasek 225 w kwali
0
A tam nie było spalonego?
0
@fotohobby Nie będę oryginalny. Jak widać nie.
0
Koniec. Żadnych szans.
0
@mekston Saszka musisz!!!
0
Ciężary Saszki. Nie da rady chlopina z taką gra
0
@FcPortoFan1999 trzeba łamać Włocha
1
@MesQueUnClub96 Koksik by tego drewniaczkia wyreturnowal do zera.
1
Tak jak piszesz, bez przejęcia inicjatywy i ryzyka na 100% ma nikłe szanse
0
Komentarz usunięty przez użytkownika