UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@krycha2201 Mandaryna
0
@MesQueUnClub96 Czyli jesteś z Piły.
4
@tomek8756 dziwię się, że jeszcze ktoś to oglada
1
@Encore dokładnie 50h
0
@MesQueUnClub96 Tak
0
Igulec jednak K.O.
0
@tbas niech pomaga ale Iga musi lepiej serwowac
0
@PIWOSZ89 walczyć trza
1
@Eklerek no ja za 3 dychy ale też się liczy:d
0
@VegetaPolska Są dzieciakami i rozgrywa się na obcej planecie. Tyle ma wspólnego z gt
1
@Eklerek Ja casha wziąłem przy 3-0. Przebitka 400%
0
@MatBac1991 Nie jest szkieletem, ma normalna posturę. Ostapenko w wieku 18 lat szczuplutka była a już wtedy wygrywała mecz za meczem
0
@VegetaPolska obejrzałem wszystkie na razie odcinki. Nie chce Ci spojlerowac, ale napiszę tyle ze Ci się tak wydaje:)
0
To by musiał być powrót jak z Osaka, ale to słoninka też musi Idze pomoc i taka sama kasiura
0
Z taka gra grubokoscistej nie połamie. Chyba GG.
0
Salceson zmiecie Ige jak w 2 secie się coś nie zmieni
1
@Eklerek ja mam 2-0 na tłustą
16
@MesQueUnClub96 leczenie przymusowe
5
@joloskyy Żałuj.
0
@SelloutCrowd niech pompują. U nas młodzieży ze szkołki jest multum. U nich raz na 15 lat ktoś z nory wyjdzie. Niech mają swoje parę minut
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Marian_Pazdzioch po 2 sezonie zjazd... Ale się obejrzalo
0
Noskova skubaniutka potrafi uderzyć paletkom
0
@MesQueUnClub96 Gościu ogarnij się. 364 dni w roku
jesteś sam a obchodzi cię 14 lutego.
1
@Konradowskyy no normalnie Nostradamus
0
El Scandalo zaraz białasy powiedzo!
1
Jak nie wejdą w nich jak w Atletico w 2 polowie to będzie dobrze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@etobzyk ja oglądam na strims. Po prostu trzeba odpalać mecz 20 minut wczesniej