0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@krycha2201 Mandaryna

0

@MesQueUnClub96 Czyli jesteś z Piły.

4

@tomek8756 dziwię się, że jeszcze ktoś to oglada

1

@Encore dokładnie 50h

0

0

Igulec jednak K.O.

0

@tbas niech pomaga ale Iga musi lepiej serwowac

0

@PIWOSZ89 walczyć trza

1

@Eklerek no ja za 3 dychy ale też się liczy:d

0

@VegetaPolska Są dzieciakami i rozgrywa się na obcej planecie. Tyle ma wspólnego z gt

1

@Eklerek Ja casha wziąłem przy 3-0. Przebitka 400%

0

@MatBac1991 Nie jest szkieletem, ma normalna posturę. Ostapenko w wieku 18 lat szczuplutka była a już wtedy wygrywała mecz za meczem

0

@VegetaPolska obejrzałem wszystkie na razie odcinki. Nie chce Ci spojlerowac, ale napiszę tyle ze Ci się tak wydaje:)

0

To by musiał być powrót jak z Osaka, ale to słoninka też musi Idze pomoc i taka sama kasiura

0

Z taka gra grubokoscistej nie połamie. Chyba GG.

0

Salceson zmiecie Ige jak w 2 secie się coś nie zmieni

1

@Eklerek ja mam 2-0 na tłustą

16

@MesQueUnClub96 leczenie przymusowe

5

@joloskyy Żałuj.

0

@SelloutCrowd niech pompują. U nas młodzieży ze szkołki jest multum. U nich raz na 15 lat ktoś z nory wyjdzie. Niech mają swoje parę minut

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Marian_Pazdzioch po 2 sezonie zjazd... Ale się obejrzalo

0

Noskova skubaniutka potrafi uderzyć paletkom

0

@MesQueUnClub96 Gościu ogarnij się. 364 dni w roku
jesteś sam a obchodzi cię 14 lutego.

1

@Konradowskyy no normalnie Nostradamus

0

El Scandalo zaraz białasy powiedzo!

1

Jak nie wejdą w nich jak w Atletico w 2 polowie to będzie dobrze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@etobzyk ja oglądam na strims. Po prostu trzeba odpalać mecz 20 minut wczesniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?