0

@July_6_BcN jakiś zwój mózgowy się dokleił czy o co chodzi. Nie daj Bóg tak w konkursie jak już z treningu taka radocha

0

@Katalonik97 opanowali perfekcyjnie robienie kupy

0

@robsesh przepisu nie obejdziesz. Rzadka sytuacja

0

@FcPortoFan1999 Motor im lekko trójkę daje Molde również. Są bez formy i może być powtoreczka

0

@FcPortoFan1999 wynik w Warszawie jak rok temu powtoreczka

0

@comtedurgell ale wiesz, że to nie działa w dwie strony?

0

@FcPortoFan1999 nie zapominaj o LUKU!

1

@FcPortoFan1999 żadnych Pululów w kadrze. Bez brawury

0

@Rupert_Haubica co wyszło bo nie w temacie

0

@Kapitan hawk Barca odpaść , bo żeby bialas odpadł? Takie rzeczy tylko w głowach na notatniku.

0

@VeB 1899 dwa pierwsze + derby obie strzela

0

Jakby tak Pedri czasem lutnął zza pola karnego to byłoby perfecto.

0

@MesQueUnClub96 A to ćwierćfinał już wygrany?

1

Po golu PSG na Anfield jak makiem zasiał cichutko

0

Młody kocur!!!!

0

@Roobo over różnych w naszym meczu. Nawet ten większy.

0

@jacobFCB i mi tak pachnie

0

@damian16161212 jeszcze nienajgorzej

0

@damian16161212 parter?

1

@Roobo Przeinstaluj przegladare

0

@4drian0 Olmo znów by zszedł. Chlopina by się zalamal

0

@fart Bez brawury. Czasem zdarzy się złamać linie spalonego i ujowo zagrać, ale bez porównania do Benfy.

0

Benfica ma straszne wylewy w obronie, oby była skuteczność

1

@Eklerek ja mam over 4,5. Wydaje mi się pewniejszy , kurs 3.9

1

@Sulimo na nie jednym meczu gwizdali. Gdy liniowi i główny ostatecznie nie pokaże spalonego to go nie ma. Bramkarz łyknął jak pelikan i 100% on winę ponosi. Jego dwie bramki nie dały zwycięstwa.

1

@Sysia11 To nie to samo co wasze#pieklomezczyzn. Ale liczą się intencje, dzieki

0

@agaFCB Dziękujemy.

0

@pt9 Poniosło Cię z tym porównaniem.

8

Niech da znac kiedy na lotnisko zawieźć

1

@Commando bo to oksymoron

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?