0

@FcPortoFan1999 ojebia ich. Pierwszy mecz fatalny z tego co czytałem to tak słabo nie zagrali w sezonie. Dziś złoty set zadecyduje

0

@Encore w tamtym roku też spoko drabinka byla

1

@Criss18Barca ale to klub z ZEA ich zaprosił. Poleżą i wrocą

0

@Joki_ no kurła to było do przewidzenia

0

Villareal ładować to na 2-2 i kiełbasy do gory

0

Kurła Villareal...

0

@TR3YWAY Człapmeni

1

płyniemy łodzio dalej!

0

@jacob345 bez przesady. Pieprzy czasem glupoty

0

@Criss18Barca nikt mu nie powiedział, że to konkurs a nie próbny skok. W drugiej standard.

2

To są loty? Na dożynkach są większe emocje

0

Wolny z takim wiatrem IKSDE

0

@norbi77 dlatego pewnie żółw dziś z 2 właduje

1

@Rifek

to on

0

@Gibbon_FCB tydzień to pół bidy

0

@marcin62 to nie zjedzą. W 2035 max raz w miesiącu obiad.

0

@Eklerek się postawi :) edit: a co do Saki to zobaczymy jaki wróci. W formie by na pewno pomógł.

0

@Eklerek Real się przejedzie po tym Arsenalu jak po kupię gówna. W LM trzeba się postarać żeby ich wyjepac. Czyli my.

0

@Encore ta psycholog już dawno powinna wyjepac.

0

@gumaz znając niektóre to jeszcze nic złego by w tym nie było.

1

@wojopancer Eurosport 1

0

Kłodacki Chryste Panie

0

Czy Molde da w morde? Istnieje duża szansa

4

@Hosh Pewny awans.

0

@szymek029 nie wytrzymają do karnych

0

Polska remisuje z Portugalia. 36:36. Szkoda, cały mecz prowadzili

0

Ale kibiców w Brugii.Jaga gra u siebie

3

2

@Michu94 znaleźli piłkę w Wielkopolsce. Dodi znalazł.

0

@bartekvisca znaczna część to zostanie u nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?