UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Z taką Valencia to Radomiak by wygral
0
@Nazio_87 To zle
0
Ten Sadiq tak samo koras jak z nami
0
Kolejny normalny dzień Realu. Ich "gra" to na porządku dziennym. Zobaczymy co sędzia wymysli
0
@VegetaPolska Dla mnie to Biden do 2030 niech zostanie
0
@A4ron to gdzie Ty mieszkasz? Chyba, że na Rysach.
0
@TR3YWAY Valencia nie pierdnie nawet. Mapet zrobi robote
1
@ranger3120 I mnie przymkli za mecz białasow :)
0
@FcPortoFan1999 tak, o 10 od razu. 21 idealna godzina do grania
12
Mąż mówi ze zdziwieniem do żony, która zazwyczaj godzinami rozmawia przez telefon:
- Nie mogę wprost uwierzyć, że rozmawiałaś dzisiaj zaledwie 15 minut?!
- Bo to pomyłka była...
1
Szkoda że to nie 92 min :D vardrid ma dużo czasu na przelewy
0
@La Pulgaa Lepiej teraz
0
Męczennik na ławce? Oby żółw nie postrzelał
9
@Kapitan hawk Penalti a favor del Real Madrid
4
@LukaszFan innych wyników też szkoda. Lecimy nie patrzymy co było
1
@Luciano99 Kisne
0
@FcPortoFan1999 Zszedł do szatni
0
@svensonFCB ilu kibiców?
1
@Lionel_Messi10 mam czysta jedyneczke na asspaniol
2
@ranger3120 co to kurła jest
0
@kiper09 Trochę za dużo wymagasz
0
Szkoda ale emocje dali
0
@filipo2002 ogoraski zielone szybko oklep dostana
3
Dawno Zajc nie zepsuł. Czas najwyzszy
0
Zniszczol uffff
0
@July_6_BcN No tak...
0
@July_6_BcN Nikt się nie spodziewoł
0
@July_6_BcN Olek spieprzy wszystko.
0
Piotrek Zylaaa!!
0
@Mezocyklon87 i pinceta różnych prawie co mecz. Overy wchodzą jak w masło