UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB czyli panuje optymizm
1
@Mario96w Oskar z Piły
2
@blakkudium po tryplecie chłopaki będą mieli czas na odpoczynek
0
@PIWOSZ89 bez brawury, lepiej piwa się napić za to
0
@fart od piątku go w Legii będziesz ogladac :)
0
@Jonyx tu będzie dwumecz jak Ajax w 2019
0
@takisobiektos Ale knur
3
@QQL5 trojke z minusem
5
@BialyKolorDoDupy no to ona niech nie pije, w czym problem?
0
@cules100pro po wygranej LM chłopaki ida na urlop. Nie ma takiego grania
0
@FcPortoFan1999 tam jebniety właściciel, tam nie zakotwiczy
0
@MessiSuarezNeymar tam dobre dżezy są z tego co później mówił Stano
0
@FcPortoFan1999 stawiam że od piątku zakotwiczy
0
@Eklerek miałeś stawiać na awans Arsenalu
0
@Kengo No coś tam potrafi
2
Ciekawe kto ma szansę w II turze z Trzaskowskim
1
@MesQueUnClub96 człowieku ludzie strollowali ankietę a Ty się podniecasz.
1
@GTBTP trolling polecial
0
@JimMorrisonFCB Jak dla mnie to ludzie po prostu strollowali.
0
@GeneralXavi zaczynam ogladac
1
@Eklerek to trochę tych 2 złotowek poszloo się yabać. Z 10 max takich puscilem
3
@cules100pro 1 mecz , nie licz na wiecej
5
@kiper09 oby oby Panie
1
@Bolton Tottenham cały sezon jest w formie
2
@FcPortoFan1999 Real to stara k... Real j... jest. Jakoś tak
1
@Kamilos84 Piłkarsko Legia była 3 poziomy nizej
0
@Walker Krzyczałes na trybunie Odra grać k.... MAC?
3
Wisełka 2-0 z Odrą w 2 min
0
@Walker Wisełka 3-0 kolego
1
Męczennik na ławce. Oby żółw nie postrzelał