0

Pogoń grać k mac

1

@Luciano99 masz Pogoń @3 Kursik?

1

@FcPortoFan1999 bo przed tamtym meczem "decyzyjni" poinformowali, że nie będzie obelg z obu stron. Tutaj będzie inaczej :D

1

@FcPortoFan1999 ale to pomiędzy policja, prowokują, walą gazem w rodziców z dziecmi

0

@FcPortoFan1999 już było rozpracowane. Dobrze kryć tych 2, nie dać im miejsca i Pogoń nie istnieje. Tak piszo

0

Kibice Pogoni przekonani o swojej wygranej, kibice Legii o swojej. Kuźwa wszyscy, dawno czegoś takiego nie czytałem. Może się tam nie pozarzynają

1

@adamek20151 jak stawiasz to na odwrót typu Porciaka. Rzadko trafia

0

@Rewolucja123 przewidujesz remontade?

0

To w LM w przyszłym sezonie 6 ekip z Premier League

0

Ma ktoś powtórkę z tą ręka Garnka?

1

@xVENUMx przekonał Lucek,

1

@xVENUMx to już może wyplacac

2

Nie ma to jak stare czasy jak człowiek się wkurzał na Agę Radwańska i raz było blisko finał Wimbledon z wielorybem 1-2. A tu guwniara z paletkom ma już 5 szlemow

1

@Eklerek a tam od razu oklep

0

@Criss18Barca Noga, Siatkówka, Ręczna. Dochodzi tenis, esport, skoki,

1

@svensonFCB Ciężkowianka Jaworzno!

2

@Borneo tak, bo to jest problem

3

@MadafakinGuy podziel się skąpcu

0

@michal26 tym bardziej, ze granie u siebie to zdeka na wyrost

10

0

Kłapouchy pokaż klase

0

@4drian0 jak chcić

0

@4drian0 bet builder over 1,5 bramki Barcy i over rr do tego kursu

0

@CriminalFCB do Stanowskiego trzeba zgłosić i on uzbiera

2

@XenoHD za ligę 60mln za LM 90-100 mln

0

@michal26 Salaha to nie będzie w pierwszej 5

4

@AdrianFCB10 jak ona jest ładna to ja nie wiem jaka jest definicja brzydkiej kobiety

2

@Kessie One jar one Man. Klasyk

0

@adi7adi8 var??

2

Tylko Sławek może wygrać w II turze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?