0

@Roobo niech każdy głosuje zgodnie ze swoimi poglądami i duchem, ale na litość boską. Przestańmy sugerować się sondazami. To, że Trzaskowski prowadzi w sondażach to nie znaczy, że taki ma być wynik wyborów, bo to tylko zamówiony sondaż, a realnie liczą się nasze głosy. Tak samo to że Biejat czy Jakubiak mają 1 czy 5% to również nie znaczy, że nie mogą mieć więcej jak tylko ludzie będą głosować zgodnie z tym co czują.

17

Ciekawym zjawiskiem jest gwizdanie praktycznie wszystkiego na naszą niekorzyść, tak samo jak w meczu z Interem.

Jak sędzia podejmuje prawidłowa decyzję z boiska na naszą korzyść to VAR to koryguje na naszą niekorzyść.

Jak sędzia podejmuje nieprawidłowa decyzję na naszą korzyść to VAR wtedy wkracza i mówi hola hola nie możesz uznac.

Jak sędzia podejmuje nieprawidłowa decyzję na naszą niekorzyść to wtedy VAR sedzi cicho i nawet nie wola do monitorka.

W każdym scenariuszu jesteśmy robieni w walą różnica jest tylko taka, że wczoraj się udało mimo gry 12 vs 11, a z Interem braklo 1 bramki.

1

@Katalończyk 99 wow super, no to nie dziwię się. Skoro tak długo ich nie ma to kolejka chętnych i ludzi którzy sprawdzają codziennie jest zapewne długa. Być może przeoczyłem akurat ten dzień mimo, że staram się sprawdzać strony codziennie. To jest niesamowite, co roku to samo, a ja ciągle nie mogę wyjść z podziwu :D normalnie gorzej jak za komuny. Klub w takiej trudnej sytuacji finansowej, a miliony jak nie dziesiątki milionów przepuszczają od tak.

0

Czy komuś udało się kupić koszulkę domową w ostatnich tygodniach/miesiącach? :D ja wiem, że od lat jest z tym problem ciągle ten sam, ale pytam z ciekawości bo chciałem kupić, od 2 miesięcy codziennie odwiedzam nike i Barca store i ciągle nie ma :P

1

@Pingwinek tak? To wytłumacz mi dlaczego cofnął się do ręki Fermina gdy ten chwilę później zdobył bramkę?

6

Co lepsze, aby dorzucić kamyczek do ogródka absurdalnego sędziowania to ręka Fermina była w akcji wcześniej i var nie powinien był w ogóle do tego wracać, bo po ręce Valverde miał piłkę pod kontrolą, a Fermin mu ją odebrał. LE CABARET

2

@AlwaysBlaugrana co lepsze to po tej ręce Valverde miał piłkę pod kontrolą, a Fermin mu ją odebrał, więc ta ręka to był ciąg poprzedniej akcji

15

@eltores była ręka De Jonga i nie powinna w mojej ocenie bramka zostać uznana. Tak samo nie powinna być uznana druga bramka dla Realu, bo był faul na Yamalu. Pierwsza bramka z karnego nie dostaliśmy ani jednej powtórki, a tu moim zdaniem również duża kontrowersja - w mojej ocenie tam jest spalony. Gdyby sędzia gwizdal tak jak należy to powinno tutaj się skończyć spokojnie 4-2 lub 5-2

1

I co wygraliśmy, a znowu dyskutujecie o sędziach? Przecież to wstyd, przecież nie wypada. Dzisiaj było blisko ponownego przekręcenia, które tym razem kosztowałoby nas tytuł mistrza Hiszpani. Nie wystarczyło ostatnio nas przekręcić i zabrać szanse na puchar LM.

0

@mekston jak skasowała? Przecież Cubarsi zagral to, bo wiedział że mbappe ma na plecach, więc absorbowal uwagę Cubarsiego i stąd błąd w obronie. Inaczej nie musiałby interweniować. Tak zawsze interpretuje się takie akcje.

0

Pięknie VAR linie rysuje do spalonych, szkoda że do tego pierwszego dalej nie pokazali powtórki. Wrzucał ktoś już czy nie było spalonego przy karnym dla Realu?

0

Piękne są te komentarze na RM gdzie po 15min piszą, że pięknie grają lecą z nami i czują że manita będzie. To wiele się nie pomylili, bo prawie manite do przerwy mieli chociaż domyślam się, że niedokonca o to im chodziło xD

20

@kuz niektórym ciężko to zrozumieć. Myślą, że skoro są w koalicji to tak jakby mieli większość i mogą wprowadzać co chcą xD swoją drogą na szczęście nie są i nie mogą. Poczekaj aż Konfa będzie w koalicji z Pisem. Zobaczymy jak będą wprowadzać wszystko ze swojego programu :D

0

@Swistus172 takie samo jak przed Interem czyli wiem, że bez Balde, a z Martinem będzie piekielnie ciężko. Niestety te przeczucie się sprawdzilo jeśli chodzi o Inter. Oby w przypadku Realu było inaczej, bo nie uwierzę ze stracimy dwa trofea, a w zasadzie cały sezon tylko przez to że na kilka tygodni wypadł nam LO.

0

@HavertzKai ostatnie też miało być ciekawe. Też była potrzeba ściągnięcia LO i LS, mówili się też o PO i N, a ostatecznie przyszedł jedynie Olmo, o którym mówiło się od dawna. Podsumowując, z pustego to i Salomon nie naleje. Nie będzie kasy i zasady 1:1, kilka kontraktów nadal nam mocno ciąży. Ja nie nastawiam się na niewiadomo co

0

@tbas zamysł jest raczej taki żeby właśnie limitowane to robić, ale szkoda ze więcej nie ma do kupienia. Na tej z travisem mi nie zależy, ale chciałem kupić te z Coldplaya i się nie udało. A żałuję, bo zostawiłbym te 400eur w kasie klubowej i pewnie nie tylko ja się nie załapałem, ale wielu innych też.

1

@michal26 zgadzam się z kolegą wyżej @Aragorn33
Czytasz komentarze w internecie, a tu głównie dominują wyborcy Mentzena. Ja mam inne odczucia. Czytając komentarze na grupach do których należę lub słuchając tv to można odnieść inne wrażenie, a mianowicie że Mentzen wypadł bardzo słabo. Jednocześnie chwalą Hołownie, więc zupełnie inna narracja w zależności od źródła :D

0

@Deathwing112 no tak, ale czy tu nie chodzi o regulacje przepisami tak żeby zmusić wszystkich do uwolnienia tych mieszkań? Dlaczego ma sama to robić jeśli prawo tego nie reguluje w żaden sposób? Trochę wiesz takie gadanie jak tych wszystkich ludzi, że skoro masz dziecko i zarabiasz dużo to Cię stać i nie powinieneś brać 500 czy 800+

1

@michal26 ja czytalem póki co pociski po Mentzenie jakie głupoty gada, a takiej narracji wcześniej nie widziałem. Ale to tylko komentarze, muszę sobie sam odsłuchać, bo tylko fragmenty widziałem.

1

@Faro no on jest muktimilionerem, który ma mnóstwo nieruchomości nawet swój własny pałac, więc jemu łatwo mówić że nie trzeba mieć mieszkań, bo on nie wie co to znaczy xD

1

@fcb__fan a ja składam wniosek żebys wrócił na stronę Realu. Ja wiem, że tam nie ma z kim dyskutować i nic się nie dzieje stąd zagościłeś tutaj, ale przynajmniej skończ wypisywać takie bzdety. Maćka się świetnie słucha i jako jeden z nielicznych ludzi w mediach skomentował otwarcie wszystkie aspekty z tego meczu. Nie musisz się zgadzać ze wszystkimi, ale Maciek ma dużą wiedzę i nie szczypie się w język tak jak co niektórzy bezplciowi i poprawnie politycznie komentujący.

1

@CLS63AMG oczywiście, że tak. 100% zgody, odsłuchałem również ten podcast. Moim zdaniem świetny cały podcast i analiza Maćka bardzo rzetelna mimo negatywnych komentarzy na yt pod filmem, ale to są właśnie odklejency w mojej ocenie. "skończcie płakać na sędziowanie, Marciniak top". No właśnie nie, dlaczego zabrania się dyskutować o kontrowersjach w meczu? Dlaczego nie wytykać nie tyle błędów co sytuacji kontrowersyjnych, które nawet nie były oglądane przez Marciniaka na Var? Flick ma rację, wszysktie sytuację 50/50 gwizdanie były pod inter, a standardy tak jak piszesz nie były zachowane. Skandaliczne zachowanie var i głównego sędziego przyczyniło się bardzo do naszego odpadniecia. Inter sportowo nie był lepszy i nie powinien skończyć dwumeczu z lepszym bilansem.

2

No i pięknie, skoro LM zabrał nam Madritista to teraz poproszę sędziowanie przez Barceloniste i takie same decyzję sędziowskie jak LM w drugą stronę czyli wszystko 50/50 na naszą korzyść i niech madrycioki poczują to co my po meczu z Interem :)

Oczywiście komentarz z przymrużeniem oka :P

0

@Azi no świetny artykuł muszę przyznać, wszystko pięknie przedstawione zgodnie z przepisami. Jedynie co się nie zgadza to interpretacja czy do faulu, który powoduje upadek dochodzi przed czy na/za linia pola karnego. Według mnie na lini i tak jak w przepisach jest wyjaśnione taka sytuację powinno się rozstrzygnąć na KORZYŚĆ atakującego. Tak też zrobił Marciniak, ale Var zaprotestowal i nawet go nie wezwal do monitorka :) To jest skandal, bo tutaj główny sędzia powinien ocenić czy jego zdaniem ten faul powodujący upadek ma miejsce przed czy w polu karnym. To Marciniak powinien był ocenić, a nie my tutaj się sprzeczać, bo dla jednego to będzie przed, a dla drugiego w polu.

0

@Azi w czasie rzeczywistym to ja widzę JEDEN kontakt i to ten, który ma miejsce w polu karnym. Dopiero powtórki dostarczają inny obraz.

0

@Beztroskii dokładnie tak, ciężko się z tym pogodzić, że taka amatorke odwalilismy. Każdy zespół grałby już na czas, a nasi zachowali się tak jakby to oni gonili wynik. Ciężko to przełknąć. Do tego te wszystkie kontrowersje sędziowskie. Mecz był mega trudny do sędziowania, ale jednak zgadzam się z Flickiem wszysktie 50/50 były pod Inter. Pozostał wielki niesmak, niedosyt i żal, że grajac taka piłkę odpadlismy na tle miernego Interu. Niestety sytuacja kadrowa też nie pomogła, jestem przekonany że z Balde gralibyśmy dalej. Nie chce się pastwic nad Martinem, ale brał bezpośrednio udział przy 5 z 7 straconych bramkach w tym dwumeczu.

2

@Azi równo? Właśnie nie. Jeśli nie gwizda dalikatnych kontaktów tak jak w przypadku Martina to również nie powinien był odgwizdac lekkiego kontaktu na Yamalu gdy ten wpadał w pole karne, a dopiero mocniejszy kontakt, który spowodował jego upadek i miał miejsce już w polu karnym. Podwójne standardy, a nie równe sędziowanie.

0

@Azi zgadzam się z tym, że powinien był to wywalić od razu, bo aż się o to prosiło, a zamiast tego wyszło coś nieporadnego przez co straciliśmy bramkę. Natomiast ja przekonania nie mam, że jest to czyste wejście Dumfriesa. Nie wiem czy kwalifikuje się na faul, ale dla mnie jest to po prostu kontrowersja i sytuacja 50/50 czyli jeden sędzia gwizdanie, a drugi nie. I uwierz mi, że niedługo pojawi się podobna sytuacja w jakimś meczu gdzie odgwizdany będzie faul i zaczną latać filmiki po necie o podwójnych standardach sędziowskich :)

0

@Zoker zgadza się tylko de facto on został te piłka nabity. Odbiła się od jego nogi, i wtedy zabierał się żeby ją odprowadzić i wybić, ale w tym momencie kontakt z Dumfriesem nastąpił. Tutaj moim zdaniem Martin powinien leżez i zwijać się z bólu jak już się przewrócił, a nie wstawać szybko, bo to sprawiło że sędziowie stwierdzili ze kontakt był zbyt mały na odgwizdanie faulu. Brak doświadczenia i wyrachowania.

1

@takisobiektos tak, zero poszanowania piłki przy tym aucie. Tak samo akcja przed am wyrzutem z autu czyli wyprowadzenie kontry - piłkę dostaje Pedri i jako jedyny wie, żeby zatrzymać się i nie zagrywac szybko do przodu tylko zagrac na czas. Obraca się robi kółko i na nasze nieszczęście zagrywa do Yamala, który kontynuuje szybki atak i oddaje strzal w słupek. A po tym kółeczku Pedriego serio widziałem oczyma wyobraźni, że Yamal nie ciągnie na bramkę tylko do narożnika żeby zgodnie z sygnałem Pedriego zagrac na czas i nawet to powiedziałem na żywo bratu z którym oglądałem. No coz, wyszedł brak doświadczenia młodego zespołu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?