0

@Benz co by kibice prześcieradeł nie pisali to LM były na ostrym farcie i wszyscy poza tymi co mają klapki na oczach to przyznają, ale wczorajszy mecz to zasłużona wygrana i dobre akcje w końcówce.

1

Zeszły sezon problemy, ciężary, sięganie do rezerw bo zawodników Barcy B, a teraz? Pełnia składu możemy wystawiać dwa garnitury. Kogo byśmy nie zmieniali to z ławki podnosi się klasowy zawodnik coś pięknego :D

1

Fajnie byłoby jeszcze obejrzeć Messiego razem z Lewym w jednej drużynie. Te ciasteczka do wychodzącego Roberta :)

1

Ulala La Zabawa

1

Kurde Kounde tyle miejsca, a dwa razy taka kaszana...

0

@SuperPatsonFCB w jaki sposob niby? Skoro gramy co tydzień w LM nieważne czy wt czy śr bo gra się na przemian to wiadomo z góry, że mecz musi być w sobotę, bo to najbardziej optymalny dzień pod względem odpoczynku inaczej grając w niedzielę byłby tylko dzień przerwy.

0

@RichardWinters o czym Ty mówisz? Chodzi mi o konkretny dzień w którym i gdzie gra Barcelona i dlaczego mecze ligowe nie mają z góry rozpisanych dni i godzin. Ramowy terminarz LM jest znany, więc jaki problem dokładnie ustalić dzień i godzinę rozegrania meczu ligowego? Co do samej LM losowanie było wczoraj, a dalej cisza.

0

Dalej nie ma terminarza LM? Na co czekają? Druga sprawa nie czaje dlaczego dokładne terminy meczów ligowych również nie są rozpisane. Mecz z Celta początkiem października i dalej niewiadomo o której i w jaki dzień będą grać :) byłby problem jakiś gdyby z góry to ustalili znając terminarz innych rozgrywek? Dramat

1

Dobrze by było jeszcze rozwiązać umowę z Braitwhitem, wypożyczyć Abde, wypożyczyć (ew. sprzedać) Desta, i pożegnać się z kimś z dwójki Auba Depay. Do tego dokupić Foytha i spokój.

0

@cracker co Cię jakiś real obchodzi, że tak się wkurzasz o to jaka grupę mają? Ja mam wywalone jajca na to.

8

Rozwala mnie ten płacz o losowanie :D szykują się super mecze, możemy się sprawdzić i będzie walka w końcu to LM. Nawet kibice i piłkarze Pilzna się cieszą i świętują że grają z nami. Jesteśmy jednym z faworytów grupy, a tu lament. Jezu, skończcie płakać mazgaje, bo na prawdę żenująco to wygląda i nie da się tego czytać. Możemy wygrać z każdym, a kolejny plus jest taki, że w dwumeczu na Bayern o ile ten awansuje to w 1/8 nie trafimy

0

@Rl9k1nG rząd oczywiście że lepszy, ale tam też kolorowo nie ma. Inflacja również wysoka, podobne problemy. Odnośnie Czeszek to jak wyżej kolega napisał :D

0

@kondzix2115 100euro

0

Czy jest opcja żeby zwrócić w razie czego zakupiony wcześniej bilet przez oficjalna stronę na mecz Barcelony? Będę wracać z Barcelony prawdopodobnie w niedzielę wieczór i byłoby szkoda gdyby okazalo się ze mecz jest właśnie w niedz wieczór i kasa przepadła. Ktos kojarzy jak to jest?

8

@Kamilos84 podolinski? Chyba mój ulubiony ekspert polski. Znakomita wiedza taktyczna, nie przemadrza się, wyluzowany i dobrze się go słucha. TOP

0

@clyde ok czyli Twoje zdanie to zwykła konsola, a nie chassis B dzięki :)

0

@barcelonaLM pewnie nie, ale patrząc na to ile tracą bramek w każdym meczu to z nami też by pewnie kilka wpuścili, a Viktoria u siebie wszystko na zielono i często czyste konto :D zresztą już graliśmy parę lat temu z pepiczkami i ledwo wygrywaliśmy jakieś 1:0, 2:1 po męczarniach. Śliski przeciwnik bym powiedział gdzie możemy zgubić punkty

0

Dobra kiedy terminarz?

0

Kurde chociaż z ostatniego mogli Izraelczyków dać którzy ofensywna piłkę grają to może sporo bramek by było, a nie Pilzno które się broni i mało co traci

0

@P33ck już A lub C więc 50, lecimy po to haha

0

@P33ck już A do C 33% na nas ^^

0

Celtic w drugiej połówce, czyli Rangersi mogą tylko A-D? Wpadną do nas pewnie xd

3

Swoją drogą mam wrażenie że Inter to co roku ma ciężka grupę :P

0

Tylko nie Rengersi.

0

No to Bayern 50 na 50 xd

0

@SkilledHydra16 real jest w grupie G bodajże, a PSG H więc my musimy być od A do D

1

Czyli z PSG już nie zagramy szkoda eh :(

1

@kamilomes123 były jeszcze? Od wczoraj wieczorem patrzę i tylko te Goldy po 2300 widziałem chyba że ten kupiłeś

0

@clyde ok, to zakładam że nie wiesz jaka różnica między zwykła a chassis B ;)

0

Czy ktoś kupował ps5 i rozważał wersję zwykła od B Chassis. Czy jest faktycznie jakąś różnica? Która lepiej brać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?