2

@AllBundy ballantines nigdy nie próbowałem z sokami, ale Jamson z sokiem jabłkowym to sztos lepszego połączenia chyba nie ma ;) odnośnie pomarańczy to wątpię żeby pasowało. Co najwyżej standard Cola i plaster pomarańczy do tego.

2

@AllBundy jak sok to może jabłkowy.

0

@MesQueUnClub_87 mowa tutaj o konretnej sytuacji. Jest noc, pusta droga. Ktoś jedzie środkowym pasem, a reszta drogi wolna stąd moje pytanie jaki problem czy ktoś jedzie środkowym czy prawym. Gdyby jechał skrajnie lewym to jeszcze rozumiem, ale tak co to komu przeszkadza? Jadę szybciej to mam cały lewy wolny i mam jak bez problemu najmniejszego wyminąć go.

0

@draxidox niby tak, ale z drugiej strony jaki problem jak obok lewy masz wolny?

2

@kubix05 dzięki, nie ma to jak upal na tygodniu kiedy jest się w pracy, a później typowo weekendowa polska pogoda czyli deszcz i burze w weekend kiedy jest wolne i tak całe wakacje, kocham polski klimat :))

0

@michal26 @malicinho @priest9999 dzieki za propozycję. Gokarty czy taki laser house chyba spoko o ile nie spocimy się niewiadomo jak :P

0

@MesQueUnClub_87 @joloskyy paintball raczej odpada jak będzie deszcz i burza, wolimy na wszelki wypadek coś pod zadaszeniem jak rezygnujemy już z kajaków

0

@MrShakira kasyno będzie otwarte w południe? Poza tym tam nam może chyba sporo kasy pójść :D

0

Help!

Robimy jutro dla kumpla kawalerski we Wrocławiu. Mieliśmy z rana spływać kajakami, ale z racji prognozy pogody musimy je raczej dzisiaj odwołać. Ma ktoś coś sprawdzonego we Wrocku do polecenia dla grupy 8 osób na jakąś atrakcje, rozrywkę pod zadaszeniem tak do 2h?

0

@Rl9k1nG haha piękne

0

@zielony20 w jaki sposób? Pilnowała jakoś dobrze?

0

Pytanke dla osób bywających często w Barcelonie. Czy Waszym zdaniem warto zakupić coś antykradziezowego żeby chronić się przez kieszonkowcami np nerkę i nosić ją do przodu pod bluzka czy coś? Osobiście byłem raz i w sumie nic mi się złego nie przytrafiło, ale sporo osób pada ofiarą kieszonkowców. Jest przed czym się chronić? Mit czy kit?

0

@dawid4444 takiej strony chyba nie ma, ale polecam wejść na stronę Wizzair lub Ryanair i wybrać dowolne interesujące się daty i kupić bilet. Następnie wejść na booking tam w tym samym terminie zarezerwować i zapłacić za nocleg. W tym samym czasie wejść na oficjalna stronę Barcelony wybrać interesujący Cię mecz i kupić bilety na wydarzenie.

0

@kaczucha1899 moim nie, a kadra jest taka że bez przesady, ale do stycznia nie odpadniemy z wyścigu o nic.

0

Po co na siłę starać się ściągnąć kolejnego obrońcę jeśli brakuje obecnie PO na rynku? Pół sezonu oblecimy z tym co mamy. W zimę mundial i może pojawi się jakieś ciekawe nazwisko wtedy jest opcja kogoś dobrego kupić w zimowym okienku.

1

@klopx gotówka opcja bardzo spoko, ale kontrakt przedłużył ostatnio i po ptokach.

2

@Essos inPost > DPD > DHL in that order

4

@A4ron nie śledziłem dokładnie powtórek, ale wydawało mu się ze dostał od Nuneza z główki w zęby. To nazywasz sumulka? Jeśli tak nie było to mnie poprawcie, ale dostać z banki po zębach do tego pewnie rozwalona warga to nic przyjemnego.

0

@Crystal37 nie lepiej wziąć na kartę i telefon osobno? Nie orientuje się jakie są oferty aktualnie co prawda, ale ja już od dobrych 6 lat mam w Orange za 25zl miesięcznie na kartę pakiet z właściwie wszystkim nielimitowanym nawet netem za granicą w UE. Po co komu umowa i wiązanie się abonamentem?

0

@Estrax mam dwie meczówki. W jednej od 2 sezonów gram prawie co tydzień od wiosny do jesieni na orliku i piorę w pralce i jest jak nówka. W drugiej pograłem kilka razy i zaczęły schodzić nadruki więc odpuscilem grę i pranie jej. Tylko wisi już na pamiatke.

1

@Rust_Cohle też nie porównuj Rybnika i Wrocławia gdzie autem smigniesz do 2h, a pipidowy jakieś 400km od Poznania gdzie tam droga samochodem to pewnie 5-6h to już odległość gdzie na 1 dzień sobie nie wyskoczysz od tak.

0

@szkutnik91 pedro is back? :D

0

@Kgorecki2500 czy to dobra zmiana? Czy większy rynek nie będzie oznaczać szybszego spadku cen kart?

0

Czy wszyscy poza Kounde zostali już zarejestrowani?

1

@ranger3120 powinni nawoływać do rządu.

Misja rządu: dać ludziom żyć.

Jakby większość mężczyzn była w stanie utrzymać swoje rodziny i gwarantowała im dach nad głową to by zakładała rodziny i dawała Kościołowi świadectwo. Niech zaczna od swoich.

2

@Kurkmen co zrobić? :D ludziom brakuje pieniedzy na bieżące opłaty, nie mówiąc o zakupie węgla którego oczywiście brakuje, a co dopiero o wydatku dodatkowym na agregaty^^ niech zabraknie, Ci ludzie muszą skończyć w końcu głosować na te bandę. Ostatni dzwonek żeby się opamiętać, bo wkrotce wybory, a wiedząc jaka jest propaganda w naszym kraju tof trzeba ludziom terapii szokowej, innego wyjścia nie ma.

0

@jacobFCB przypuszczam, że sumarycznie różnica nie będzie wielka. Każdy sklep w danym tygodniu ma promocje na niektóre produkty, a na ogół ceny mają bardzo podobne. Ja osobiście wybieram Lidla, czyściej, więcej miejsca, wszystko uporządkowane. Mam też wrażenie że produkty są lepszej jakości i wybór większy.

0

@Janiama ja również nie rozumiem polskich kibiców, bo nie wiem jak można kibicować polskim zespołom. Od lat pośmiewisko na całą Europe (byłby świat, ale w świecie nas nawet nie znają). Oczy krwawią jak się ogląda kopanine na polskich boiskach, więc ja tam szanuje polskich kibiców za nerwy ze stali i wytrwałość. Ja nie daje rady tego oglądać.

0

@jeyx77x skąd takie info? Wcale nie jest. Najgorsza jest liga San Marino

1

@KmN super! Dużo szczęścia, wytrwałości i miłości!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?